Výkec č.13 - COMEBACK SE BLÍŽÍ

20. srpna 2018 v 20:38 | Linnie |  Výkec
Hi~
Z názvu už jste asi pochopili o co se jedná. Chystám se vrátit, ale nejdřív krátké info o uplynulém půlroce.


Kdo jste sledoval dění na blogu, tak víte, že jsem toho měla prostě moc. Nic jsem nestíhla, musela jsem dohánět známky atd. No nakonec jsem vše zvládla, stejně jako už od doby co jsem na střední škole, jsem dokončila ročník ve velkém stylu s nejlepším průměrem na škole. Kromě toho, jsem poslední týden co se chodilo do školy, strávila ve Velké británii, potažmo ve Skotsku na Mistrovství světa v karate.

Řeknu to asi takhle... byl to asi nejúžasnější týden v mým životě. Kdybych vám tu měla vypsat úplně všechno, tak to nikdo nedočtete. :D Ale tak něco sem hodit můžu. Tak například jsme se cestou stavovali v Londýně, a kdo se tam někdy chcete podívat, rozhodně si na to nenechávejte jen jeden den, ne-li jen několik hodin. (Byl to fakt záhul a stejně jsme neviděli vše. :D) Pak už následovala cesta do Dundee, kde se mistrovství konalo.

Nebudu vás zdržovat detaily, jen v krátkosti řeknu, že tam bylo skoro 2500 závodníků a celý šampionát byl rozdělen do čtyř dní. Já byla přihlášená do tří kategorií, V nichž jsem skončila na 13., 7. a 5. místě. Myslím, že na první start na velké akci celkem super výsledky. Přidám vám sem pár fotek.
Tak tohle jste snad všichni poznali. :D Pro nevědoucí Tower bridge, Londýn


Dvě fotky ještě před začátkem MS. Fotili jsme to po prezentaci závodníků.
Pro info celá reprezentace České Asociace Budo Karate i s kouči a prezidentkou.

Moje IDčko, číslo a brožurka co jsme dostali.

Hala den první...

Asi jediná použitelná fotka z tatami. Bohužel je trochu rozmazaná,
protože kolem plochy byly nataženy ochrané sítě. (celé se to konalo na zimním stadionu)

Jedna z oficiálního zahájení...

A nakonec jedno selfie s kamarádkou z našeho klubu, nynější Mistryně světa v kumite.

Tak tolik asi krátký report z MS. Když jsem se vrátila, týden na to jsem nastupovala na povinnou měsíční praxi, kterou jsem dokončila na začátku srpna a hned na to jsem odjela na týden jako vedoucí na tábor. Den před odjezdem domů jsem si zranila oko, takže taky super. Naštěstí oko už mám v pohodě.

No a konečně se dostávám k tomu co vás asi zajímá nejvíc, mému návratu.

Předem vás upozorňuju, že to nebude jako dřív, abych vydávala každý týden. Samozřejmě se o to budu vší silou snažit, ale čeká mě čtvrťák, maturita a další věci z tím spojené. Do toho mě čekají i tréninky, závody a nově bych měla dělat i pomocného trenéra, takže snad chápete, že mě toho čeká opravdu hodně. Nicméně, opravdu se budu snažit a budu doufat, že se z toho nesesypu.

Tím jsem asi vyčerpala obsah témat tohoto výkecu, takže se můžete těšit na výplody mé zvrácené mysli a Adios~
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 23. srpna 2018 v 16:58 | Reagovat

Hezké fotky. Gratuluju k tak skvělému umístění. Na to, že jsi na něčem takovém byla poprvé, tak je to super umístění. Jen tak dál. Přeju hodně štěstí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama