Sociophobia- díl 21.

31. srpna 2018 v 8:00 | Linnie |  Sociophobia
Hi~
Máte se? Moje momentální psychické rozpoložení vám tu radši líčit nebudu, protože.... asi by jste z toho měli nekonečnou škálu depresivních myšlenek. Ok... nebudu to tu rozebírat. Omlouvám se, jestli dnešní díl nebude dávat smysl, ale fakt to nějak nedávám. Potřebovala bych si utřídit myšlenky, ale to by znamenalo další pauzu a to vám nechci udělat. Mimochodem ti z vás co jsou ještě školou povinní, stejně jako já, jak se těšíte? Já si byla dneska vyzvednout ve škole nějaké papíry a tak trochu mě to vyděsilo, protože nám celý vnitřek školy vymalovali na bílo, ale jakože fakt úplně všude. :D No užijte si tenhle nesmyslný dílek a já padám něco dělat. Adios~

Btw: Všechno nejlepší k narozeninám mojí lásce Jungkookiemu ❤❤"Je to tam," zašeptal Jin směrem k němu a usmál se. Taehyung mu úsměv oplatil, ale jinak téměř nehnul ani brvou. Měl nepředstavitelnou chuť začít vyvádět a radovat se, ale před zbytkem doktorů, o kterých věděl, že momentálně pozorují každý jeho krok, si to nedovolil. S pozdravem směrem k ostatním přítomným, se vydal jako ocásek za Seokjinem. Když už stáli na chodbě, se zavřenými dveřmi za zády, Taehyung radostně vykřikl a skočil Jinovi do náruče.
"Děkuju, děkuju, děkuju..." opakoval stále dokola. Jin se jen pobaveně zasmál. "Za co prosím tě?"
"Za to, kolik toho pro mě děláš, i když nemusíš."

Když Tae pustil Jina, vyletěl ze dveří na chodbu a skočil do náruče Hoseokovi, kterého svým vpádem málem povalil. Hoseok na něj se smíchem trochu vyjeveně zíral, ale pochopil jak setkání dopadlo. V duchu děkoval bohu, za to jak jim momentálně vše vycházelo. Ze dveří, odkud před chvílí vyletěl Taehyung, vyšel Jin a s potutelným úsměvem koukal na objímající se dvojici.

"Už mě můžeš pustit Tae," poklepal Hoseok Taeho po zádech, ale mladší ho stále odmítal pustit. S povzdechem prsty jemně přejel po jeho žebrech. Tae od něho odskočil s neidentifikovatelným šklebem a následně po něm hodil nasupený výraz. Jin celou tu scénu sledoval s pozdviženým obočím.

"Už jste si to vyříkali hrdličky?" zeptal se o pár nevyřčených nadávek později.
Hoseok s Taehyungem si vyměnili překvapený pohled, ale nakonec oba přikývli.

"Fajn, mám ještě práci, takže vás opustím. Ne, že tady něco vyvedete," mrkl na ně Jin a už ho nebylo. Tae chvíli zaraženě koukal na místo, kde před chvílí stál Jin, než se rozhoupal a udělal váhavý krok blíž ke staršímu a chytil jeho dlaň do svých.

"Co budeme dělat?" zeptal se s pohledem do Hoseokovi tváře. Hoseok se na něho usmál a prsty druhé ruky pohladil mladšího po čelisti.

"Jezírko?" pousmál se, když Tae stydlivě sklopil zrak.
"Chceš mě zase vykoupat?" odsekl Tae, prudce se otočil a založil si ruce na hrudi. Hoseok nejdřív nechápal, co tím Tae myslel, pak si ale vzpomněl na jejich první setkání na tom místě.

"Jestli chceš, tak se v něm vykoupu sám a dobrovolně," přejel dlaněmi po Taeho pažích, díky tomu gestu naskočila mladšímu husí kůže.

"F-fajn," vydechl a s jemným úsměvem na rtech propletl s Hoseokem prsty. Celou cestu měl tak rudé tváře, že by mohl z fleku konkurovat kde jakému rajčeti. Když došli k jezírku, Tae pustil Hoseokovu ruku a pohledem přejel jeho klidnou hladinu. Hoseok si dřepl ke kraji jezírka a natáhl ruku, aby si smočil prsty ve vodě. V tom spatřil Taehyung vhodnou příležitost, potichu se k němu zezadu připlížil a se škodolibým úsměvem ho shodil do vodu. Hoseok se v tu chvíli zmohl akorát na vyděšený výkřik.

"Ty..." zahřměl Hoseok sotva se vynořil a měl co dělat, aby nevyprskl smíchy. Sice věděl, že je Tae šprýmař, ale netušil, že by ho do té vody vážně hodil. Když se vyhrabal z vody hodil po mladším naoko naštvaný pohled. Tae měl taky co dělat, aby se nerozesmál.

"Ty..." řekl Hoseok znovu a vrhl se na mladšího, až ho povalil na zem. Chvíli se spolu prali, než jim oběma došel dech. Taehyung skončil v leže na zádech a Hoseok ležel půlkou těla na něm. Když trochu popadli dech, Hoseok si uvědomil, že na Taem leží a chtěl se z něho zvednout, ale Tae ho přitáhl zpět.

"Kam jdeš?"
"Ehm... nikam?" opáčil se Hoseok překvapeně a alespoň malinko se nadzvedl, aby neležel na Taem celou vahou.

"To se mě ptáš nebo odpovídáš?" zasmál se Tae a vyzývavě na staršího mrkl. Hoseok jen neurčitě zakroutil hlavou, načež se sehnul a Taeho měkce políbil. Po chvilce propustil jeho rty ze zajetí těch svých a opřel se čelem o to jeho.

"Víš, že tě mám rád Taehyungie..."


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 31. srpna 2018 v 18:12 | Reagovat

Mě tak nesmyslný nepřišel. Náhodou byl pěkný a takový mile veselý...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama