Just Friends... - Kapitola 9. + CHYSTÁM COMEBACK

18. srpna 2018 v 13:45 | Linnie |  Just Friends...
Hi~
Tak a teď se přiznejte kolik z vás doufalo, že se jestě vrátím? No já myslím, že asi nikoho, protože já sama jsem si tím nebyla jistá. Za pár dní můžete očekávat Oznam. co všechno chytám atd., tak doufám že se alespoň někdo ozve. Prozatím vám tedy přeji příjemné počtení a Adios~
Jimin
Nevím z čeho jsem byl zmatenější. Jestli z toho, že mě štvalo, že Kook mohl s tím klukem něco mít, nebo z toho, že mě to vůbec napadlo. Snažil jsem se svoje zmatení nedat znát a docela se mi to i dařilo, protože Kook nevypadal, že by si něčeho všiml.

Zastavil jsem před svým domem a oba jsme vystoupili. Protože měl Kook plné ruce vzal jsem ze zadních sedaček jeho batoh a běžel mu otevřít dveře. Díky tomu, že bydlím v prvním patře jsme nemuseli chodit nijak daleko. Znovu jsem pustil Kooka do dveří jako prvního.

"Jimí? Co máme dneska v plánu?" zeptal se Jungkook, když si zouval boty.
"No... myslel jsem, že by jsme mohli koukat na filmy a trochu se namazat," pokrčil jsem rameny a nevinně se zazubil. Jungkook si v přemýšlivém gestu poťukal ukazováčkem na bradu.

"Jo, to se mi líbí," kývl s lišáckým úsměvem.
"Ale teď když dovolíš, mám hlad, takže se jdu najíst," řekl pak a odešel i s pizzou do kuchyně. Zůstal jsem chvíli zírat, než jsem se rozběhl za ním.

"Jungkooku, ty prase nenažraný!" zařval jsem na něj a sebral mu dílek pizzy, který měl právě v ruce. Hodil po mě uražený pohled, ale nic neřekl a vzal si další kousek.

"Tak jo, na co budeme koukat?"

"Ehmm...No, to jsem tak trochu nedomyslel," zasmál jsem se nervózně. Jungkook protočil oči, jeho výraz mluvil za vše.

"Vlastně jedna věc mě napadá," začal jsem opatrně. Bylo mi hned jak mě to napadlo jasné, že s tím Kook nebude souhlasit, ale zkusit jsem to tak nějak musel.

"Už teď vím, že se mi to nebude líbit, ale sem s tím," zasmál se Jungkook a ukousl si pořádný kus pizzy.

"Víš Jen kouká na jeden seriál a pořád mi o něm vypráví," řekl jsem opatrně.

"A ty se na to chceš podívat, protože už je ti trapný, že se jen blbě usmíváš a přikyvuješ, a přitom vlastně nevíš o co go. Mám pravdu?" pozvedl Kook pobaveně obočí.

"Asi tak nějak to je," nepokoušel jsem se zapírat a jen čekal na Jungkookův verdikt.

Kook chvíli mlčel a tvářil se dost zamyšleně. Nakonec udělal rezignovaný výraz a přikývl.

"Okey, to asi půjde. Na nic lepšího stejně nepřijdem. Jak se to vlastně jmenuje?" zeptal se.

"Ten seriál? Shadowhunters, podle vyprávění je to i docela zajímavé," snažil jsem se ho ujistit, že to nebude tak hrozné.

Během čtvrt hodiny jsme seděli s popcornem, několika láhvemi piva a láhví vodky na mé posteli.

"Tak jo, můžu to pustit?

Jungkook přikývl a trochu se zavrtěl, asi aby si udělal větší pohodlí.

Jungkook
Ačkoliv jsem čekal nějakou kravinu a Jimin ostatně taky, nakonec to nebylo tak špatné a docela nás to i bavilo. Jediné co mi na tom tak nějak vadilo, byl jakýsi nevyřčený vztah mezi Alecem a Magnusem.
(*pozn.au.: Alec a Magnus jsou jedny z hlavních postav a tvoří gay pár. Kdo jste ten seriál neviděl, určitě se na to podívejte, jeden z mých nejoblíbenějších.)

Bylo něco kolem půlnoci, když nám zbývaly poslední dva díly první série. Oba už jsme měli pořádně upito.

"Kde je to?" zíral Min do jedné z prázdných lahví a já se musel zasmát. Ne, že bych na tom byl o moc líp, ale ten pohled byl prostě moc.

"Dokoukáme to nebo jdem spát?" zeptal jsem se.

"Jasně, že to dokoukáme!" vyjekl Jimin, jak kdyby ho na nože brali, což způsobilo na mé straně další záchvat smíchu. Jimin se mě pokusil praštit do ramene, ale netrefil se, čímž mě rozesmál ještě víc. Roztomile našpulil rty pustil další díl. Zády jsem se opřel o zeď za sebou a snažil se soustředit na to, co se dělo na obrazovce. Prvních pár minut to bylo docela těžké a já měl neustálé nutkání se smát, pak jsem se však uklidnil a zažral se do děje.

*pozn.au.: Bacha spoiler!!!


V tomhle díle si Alec měl vzít Lydii. Byl jsem hrozně zvědavý, co se na té svatbě stane, ale podvědomě jsem věděl, že se mi to nebude líbit. A pak to přišlo. Ve chvíli, kdy se Alec chystal Lydii nakreslit runu, vtrhl do sálu Magnus. Pak už to bylo ráz na ráz a do té chvíle odmítavý a svědomitý Alec líbal nejvyššího Brooklynského čaroděje před zraky všech přítomných.

Vyletěl jsem ze své zhroucené pozice do přímo akademického sedu a vyděšeným pohledem se podíval na Jimina, který se na mě díval podobným pohledem jako já na něj. Trvalo asi minutu než jsem se vzpamatoval a znovu se zadíval na obrazovku notebooku, i když jsem byl myšlenkami úplně mimo. Ta scéna ve mně vzbudila zvláštní pocity a já měl neustálé nutkání prohlížet si Jiminovu tvář. Snažil jsem se pohled držet na obrazovce, ale nešlo to. Naštěstí díl za chvíli skončil a já se na něho mohl podívat bez toho, aby to bylo podezřelé.

"No..." začal Jimin a můj upřený pohled mi oplatil.

"No..." zopakoval jsem po něm trochu roztřeseným hlasem. Jak jsem na něho tak koukal, pohled mi samovolně sklouzl na jeho rty. Jimin si poposedl blíž ke mně. Nevím, jestli to udělal schválně nebo si to neuvědomoval, ale tím mě podvědomě pobídl k tomu, abych udělal to co mi právě přišlo na mysl. Naklonil jsem se k němu a políbil ho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 18. srpna 2018 v 15:12 | Reagovat

Začalo to celkem nevinně a skončilo to krásně hříšně. Jsem tedy zvědavá, jak to mezi nima bude dál. Těšim se na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama