Sociophobia- díl 19.

9. března 2018 v 8:00 | Linnie |  Sociophobia
Hi~
Upřímně zase jsem myslela, že to nestihnu, protože mám za sebou fakt perný týden. Pro vaše štěstí jsem se k tomu včera dokopala, i když jsem u toho skoro usnula, takže se omlouvám, kdyby tam byli nějaké nesmysly. Takže si to užijte a Adios~

BTW: Zapomněla jsem zmínit, že v neděli mi začíná závodní sezóna, tak držte palce ;)Jin mířil do své ordinace a oba mladší cupitali za ním. Taehyung se nervózně ošíval a kdykoliv zahlédl nějakého člověka, vyděšeně na něho koukal dokud nezmizel z jeho zorného pole. Hoseok šel za ním a s nakrčeným obočím ho pozoroval. Po nějaké chvíli už mu to nedalo a chytil mladšího za ruku. Taehyung vyděšeně vykvikl, když však zjistil, kdo drží jeho ruku, uklidnil se. Hoseok se pro sebe lehce usmál a propletl s mladším prsty. Když došli na místo, Jin jim pokynul, aby si sedli. Oba se tedy usadili na pohovku, ruce stále propletené. Oba byli mírně nervózní, Taehyung drtil Hoseokovu ruku a ten si zase kousal ret.

"Tak co se děje?" vypravil ze sebe Hoseok, když na ně Seokjin hodnou chvíli jen s úsměvem koukal.

"No, čím začít? Asi tím, že jsi mi zkazil plány a zároveň neuvěřitelně pomohl Tae."

Taehyung se zatvářil trochu nechápavě, ale nic neříkal. Jin nahodil významný pohled.

"Potom, co Hoseoka propustili, a když jsem viděl jak jsi z toho špatný, dostal jsem nápad, jak bych ti mohl pomoct. Jenže to uskutečnit bylo složitější než jsem čekal a než jsem stihl vymyslet co dál, stalo se to, co se stalo. Když tě odvezli na sál, našel jsem u tebe v pokoji tvůj deník," začal Jin monolog, ale Taehyung ho přerušil.

"Počkat, počkat ty jsi četl můj deník?" vyjekl a hlas mu přeskočil nepřirozeně vysoko. Jin se na něj omluvně podíval.

"Ano četl jsem ho, ale zase máš díky tomu šanci se odtud dostat."

Taehyungovo obočí vylétlo někam do vesmíru a Hoseok se jen potutelně usmíval, protože už věděl kam Jin míří, k jejich včerejšímu rozhovoru.

"A-ale to... to je přece..." Taehyung netušil co říct.

"Neboj, všechno vám vysvětlím. Nejprve tě ale čeká 'výslech'," naznačil Jin prsty uvozovky a pokračoval,: "Je to naplánované přesně za týden. Upřímně... vůbec nemám tušení na co by se tě mohli ptát, ale počítej s tím, že tě budou pozorně sledovat. To pak ještě probereme. Teď ta důležitější věc, dokud ti nebude osmnáct, k tvému propuštění odtud potřebujeme souhlas tvých rodičů. Ale vzhledem k tomu, že do tvých narozenin zbývá pár měsíců, tak počítám, že téměř hned potom, odtud vypadneš," usmál se Seokjin vítězně a čekal na Taehyungovu reakci. Ten se ale k ničemu neměl. Mísilo se v něm mnoho pocitů, na jednu stranu byl nadšený z toho, že má možnost vypadnout, ale na tu druhou měl strach, a to hned ze dvou věcí. Tou první bylo to, jak se dokáže vyrovnat se svou fóbií a tou druhou, co se sním stane po jeho propuštění. Neměl kam jít, jeho vlastní rodiče ho šoupli sem, ani ho nenavštěvovali, u Seokjina by tak dlouho být nemohl a byl si jistý, že sám to nezvládne. Pohled mu samovolně sklouzl na Hoseoka a v tu chvíli mu došlo, jak do toho zapadá on.

"Hoseoku mohl by jsi nás nechat chvíli o samotě?" pronesl tiše. Hoseok se tázavě podíval na Jina a ten jen neurčitě přikývl. Hoseok se tedy zvedl a beze slova odešel na chodbu.

"Copak?" zeptal se Jin Taehyunga, když se za starším z chlapců zaklapli dveře.

"Jine, to po něm přece nemůžeš chtít," začal Tae vážně.

"Taehyungie... on ti chce pomoct. Já mu jen řekl, že bych byl rád, kdyby byl s tebou a podpořil tě. To, že si tě pak vezme k sobě, byl vlastně jeho nápad," řekl Seokjin jemně a s úsměvem se po očku podíval na dveře. Hoseok stál za nimi s uchem přitisknutým na bíle lakovaném dřevě a pozorně poslouchal, aby mu neuniklo jediné slovo.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 9. března 2018 v 22:41 | Reagovat

Že by se Taemu blýskalo na lepší časy? Už je na čase, aby Tae poznal taky víc toho štěstí. Jsem tedy zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama