Leden 2018

Sugar Baby or Daddy - část 1.

5. ledna 2018 v 15:30 | Linnie |  Oneshots
Hi~
Tak tu to máte. Oneshot co jsem slíbila. A i když je ho jen polovina, doufám že se bude líbit. Druhou polovinu dodám co nejdřív to půjde. Mám toho teď ještě víc než jsem původně myslela, takže opravdu nemůžu říct kdy to bude. Můj děda dneska skončil v nemocnici, takže to nemám teď lehké ani v rodině. No mám moc práce takže si to užijte a Adios~

Výkec č.12- Nový rok 2018

1. ledna 2018 v 22:05 | Linnie |  Výkec
Hi~
Na začátek vám všem chci popřát šťastný nový rok, hodně zdraví, úspěchů... však to znáte, prostě se mějte fajn a užívejte. A taky se chci omluvit, že včera nevyšel slíbený oneshot, určitě ho do konce týdne dodám... tedy doufám, že ano.

Teď k dalším věcem. Tenhle rok bude pro mě hodně nabitý už od začátku. Jako všechny školou povinné, i mě čeká na konci ledna pololetní vysvědčení, což samozřejmě znamená spoustu zkoušení a testů. Sice je můj styl učení dost nenáročný na čas, ale přeci jen mě škola dost vyčerpává. Dál mě taky čekají ročníkové práce, které mám zadané už od začátku školního roku a nemám z nich zatím ani čárku. (Ach ano, jsem vzorný student. :D)

Zkrátka a dobře, moc se omlouvám, ale celý leden mě tu zřejmě neuvidíte. Už před vánoci jsem psala, že bude pauza, ovšem plánovala jsem ji trochu později. No... nevyšlo to.

Co mou maličkost čeká dál...? Určitě nesmím opomenout měsíční prázdninovou praxi a také plánovaný týdenní výjezd do skotského města Dundee na MS v karate.

Je toho ještě spoustu co tu chybí, ale myslím, že na ukázku to stačí. Určitě jste pochopili, že mě čeká perný rok, a tak vás prosím o shovívavost, když sem tam něco nevydám nebo budou díly krátké. Ono tomu bude zřejmě vlastně stejně jako do teď.

No tohle je vlastně asi vše. Jediné co zbývá je popřát Taehyungiemu vše nejlepší (Sic pozdě, ale přece.)
A konečně abych i já řekla Kimu Jongyunovi po dvou týdnech 'Ave atque vale.' Ač skupinu SHINee jako takovou, vlastně neznám, jeho smrt mě hodně zasáhla. Víc k tomu radši psát nebudu, protože moje vnitřní filozofické debaty znát nepotřebujete.

Tak tímhle pro dnešek opravdu končím. Loučí se Linnie a Adios~