Prosinec 2017

Just Friends... - Kapitola 5. + Oznam.

15. prosince 2017 v 8:00 | Linnie |  Just Friends...
Hi~
Máte se? Já celkem fajn, sice toho mám teď před vánoci hrozně moc, ale zatím zvládám. Mám pro vás pár informací.

Za 1) Příští týden nevyjde díl žádného cyklu. Budu toho mít hrozně moc, navíc ve čtvrtek hrajeme se školou vánoční představení, kde mám hlavní roli a jsem nervózní už teď.
Za 2) Letos nebude vánoční oneshot. Moc mě to mrzí, protože letos jsem měla v plánu dokonce cyklus, ale prostě nebyl čas psát. Ale nebojte plánuju místo vánočního vydat novoroční na Silvestra.
A za 3) Ještě nevím jestli to tak opravdu bude, ale na leden plánuju pauzu. Budu se muset soustředit na školu a další věci a netuším jak do toho budu stíhat psát. Nic méně ještě to není jisté.

Tak to by bylo asi vše.
Dnešní díl je zase dost krátký, ale jak už jsem psala nahoře, prostě nebyl čas. Předběžně vám přeju Veselé Vánoce a tímto se s Vámi do Silvestra loučí vaše Linnie.
Adios~

Sociophobia- díl 16.

7. prosince 2017 v 19:33 | Linnie |  Sociophobia
Hi~
Mám spoustu věcí co vám chci říct, takže asi začnu tím co dělám poslední dobou pořád... Omluvou. Fakt se omlouvám, že jsem se minulý týden neozvala, ale po té praxy jsem měla spostu dopisování a všeho, a psaní byla poslední věc na kterou jsem myslela.
Chtěla jsem pak vydat něco o víkendu, ale v sobotu slavila narozeniny moje nejlepší kamarádka a v neděli... v neděli přijela do Prahy moje láska Karis <3.

Věc druhá... Nečekaně je tu dnes místo JF, Socoiphobia a to z jednoho prostého důvodu. Moje zlatíčko má dneska osmnáctiny. Ještě jednou všechno nejlepší zlatí.

Dnešní díl je docela dlouhý, tak to snad vynahradí ten minulý týden. Adios~

Věnování: Mojí velký (malý) Karisce. Mám tě ráda.