Sociophobia- díl 13.

6. října 2017 v 8:00 | Linnie |  Sociophobia
Hi~
Máte se? Já celkem fajne. Tenhle týden mi nějak hrozně rychle utekl a stalo se toho opravdu spoustu. Dělám si tady na blogu z předkeců takový malý osobní deníček, takže vám sem pár věcí napíšu.

Začnu asi MČR z minulého týdne. (Díky moc všem co drželi palce.) Skončila jsem na 7. místě, což je na jednu stranu obří úspěch, vzhledem ke konkurenci, která tam byla, a na druhou stranu mě to hrozně štve, protože jsem se nedostala do finále o 4 desetiny bodu.
Dál je to samé takové nezajímavé, až na včerejšek, kdy jsme se dozvěděli, že za necelé dva týdny pojedeme ve škole jezdeckou akademii. (Opravdu jsme všichni moc zvědavý, jak to bude vypadat, vzhledem k tomu, že když jsme jeli akademii naposled, trénovali jsme na ni skoro půl roku.) No a to je asi tak vše. Takže si užijte dnešní, opět trochu kratší díl a Adios~
Čtvrtek 7.8. 2014
Zítra Hoseok odchází. Mělo by mi to být jedno, když jsem ho neznal a taky jsem přežil, ale... Už teď se mi po něm stýská.

Taehyung rychle zaklapl deník, když slyšel, že se otevřeli dveře. Věděl že je to on, poznal to.

"Nenech se rušit," pronesl Hoseok tiše a posadil se na svou postel. Tae si jen odfrkl a zachumlal se do peřiny. Už bylo kolem desáté večer a venku řádila letní bouřka. Tae usnul prakticky okamžitě, při bouřce se mu vždy spalo nejlépe. Hoseok stále seděl na posteli, s pohledem zabodnutým na své tašce s věcmi. Nedokázal si utřídit myšlenky, ale věděl jak moc mu bude Tae chybět a mrzelo ho, že je na něj naštvaný.

"Taehyungie spíš?" řekl aby se ujistil, že mladší už nevnímá. Když Tae neodpověděl, potutelně se usmál, zvedl se z postele a posadil se na židli vedle té Taeho. Chvíli ho jen pozoroval, pak k němu natáhl ruku a z čela mu odhrnul vlasy. Prsty pohladil jeho líce a nakonec svou rukou vyhledal tu jeho. Palcem jemně přejížděl po jeho kloubech. Najednou mu začínalo být trochu líto, že se domluvil se strýcem, aby ho propustili co nejdříve ráno, ale nechtěl se s Taem loučit.

Celou noc seděl v té stejné pozici. Ani nespal, jen seděl hladil Taehyungovu ruku a pozoroval ho. Chtěl si zapamatovat jeho tvář, každý rys, každý detail. Ráno, když pro něho přišla sestra, prakticky ji z pokoje vyhodil. Hluboce vydechl a z oka mu ukápla neposlušná slza. Rukou prohrábl jeho vlasy a po chvilce přemýšlení se k němu sklonil a vtiskl mu malý polibek na rty. Prudce odskočil, potom co se Tae pohnul. Když se pouze pomrvil, ale nevzbudil se, si úlevně oddechl.

"Sbohem Taetae, jednou se znovu setkáme," zašeptal a s posledním malým úsměvem věnovaným spícímu tmavovláskovi, vzal svou tašku a odešel z pokoje.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Když se Tae probudil, prudce se zvedl do sedu a rozhlédl se po pokoji. Když si všiml, že jsou Hoseokovi věci pryč, svěsil hlavu a snažil se zamrkat slzy, které se mu drali do očí. Chtěl se s ním alespoň rozloučit. Při pohledu na snídani na stole, kterou mu tam nechala sestra se mu zvedl žaludek. Z nabíječky vytáhl svůj telefon, vzal si sluchátka a posadil se na parapet okna. Sluchátka si dal do uší a pustil si nejsmutnější písničku jakou znal. Jeho život se vracel do starých kolejí.


Když se na něho přišel podívat Jin, řekl mu sotva půl slova. Seok si jen povzdechl nad Taeho chováním a nechal ho být. Kdyby měl být upřímný, čekal to. Čekal, že se Taehyung vrátí ke starým způsobům a nebude opět s nikým mluvit. Netušil, jestli bude schopný dosáhnout toho co se povedlo Hoseokovi, ale věděl že ho Tae potřebuje a proto začal jednat.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 6. října 2017 v 20:11 | Reagovat

Je mi líto, že je Tae zase moc smutný. Ale snad se to zlepší. Jsem zvědavá, co bude dál...

2 Karin Karin | 6. října 2017 v 21:56 | Reagovat

Jsem zvědavá co vymyslel Jin. :D  :-?

3 Karis Karis | E-mail | Web | 24. října 2017 v 0:33 | Reagovat

Nevim proc, ale jsem asi moc emotional?
Proste tady místo spanku bulim jak maly decko, dekuju moc, slecno.
Nemuzu se uz moc vyjadřovat, skrz ty podelany slzy nevidim na mobil:DD
Ale jako vzdy se tesim na dalsi dil ❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama