Just Friends... - Prolog

1. září 2017 v 8:00 | Linnie |  Just Friends...
Hi~
Tak jsem tu s novou povídkou, kterou plánuju už skoro dva roky, ale dokopala jsem se k ní až teď. (*Už vidím Karis jak skáče radostí.) Tenhle prolog už tu dokonce byl, ale nějakou dobu byl teď smazaný, vzhledem k tomu jak jsem se nedokopala k tomu to napsat. Takže kdo ho nečetl, tak si přečte, kdo četl, tak si připomene, protože to teď trochu roztočíme. :D

Celý tenhle příběh je inspirovaný mým okolím. Tím co vídám skoro každý den, tím co vidím a slyším kolem sebe, takže doufám že se realita (trošku *čti hodně* přibarvená samozřejmě) bude líbit a Adios~

BTW: Pro ty co mě ještě neznají, dneska mám svátek. *Jo vždy se připomínám. :D
A málem bych zapomněla dneska má moje láska narozeniny. Všechno nejlepší Jungkookie ❤❤❤Jimin běžel po chodbě a snažil se dohnat Jungkooka, který odešel ze třídy před ním.

"Hej, co máme teď za hodinu?" zakřičel přes celou chodbu a skočil mladšímu na záda. Ten se pod jeho vahou málem sesunul k zemi.
"Jimin-hyung si težkej," vydechl Kook a shodil Jimina na zem. Ten uraženě našpulil rty.

"Tím jako chceš říct, že jsem tlustej?"
"Ty nikdy Jimí," zazubil se Jungkook.
"A teď máme volnou a pak chemii," dodal pak a pomohl Jiminovi se zvednout. Jimin si oprášil kalhoty a přidal se Kookovi.

"Co budem dělat?" zeptal se svůdně a omotal mladšímu ruku kolem pasu. Kookie po něm hodil perverzní pohled a oba se začali smát.
"A teď vážně, všichni někam zdrhli, ale mě se nikam nechce."

"Tak prostě půjdem do třídy a počkáme tam," pokrčil rameny Jungkook a zahnul za roh ke třídě, s Jiminem v patách. Sedli si do zadních lavic a oba si vytáhli sešit, jelikož je čekal test. Jimin se ale během chvíle začal nudit.

"Kookie, mě to nebaví," zaúpěl a sešitem hodil přes třídu.
"Dělej si co chceš, ale já nehodlám dostat špatnou známku," odpověděl mu s nezájmem Jungkook a dál si ho nevšímal.

"Stejně zas budeš mít za jedna, ani se to nemusíš učit. A i kdyby si měl klidně pětku, pořád jsi v chemii nejlepší ze třídy, šprte," zabručel si Jimin pod vousy a šel si pro sešit.

"Co si to řekl?" vyhrkl Jungkook a vyletěl ze židle.
"Že...seš...šprt," otočil se na něho Jimin a propaloval ho vyzývavým pohledem. Hrozně ho bavilo Jungkooka provokovat.

"To odvoláš!" řekl rázně Jungkook a postavil se Jiminovi do cesty.
"A co když ne?" Jimin se postavil na špičky, aby měl oči ve stejné úrovni jako Jungkook a přiblížil se k němu tak, že se skoro dotýkali nosy. Kook udělal pár kroků dopředu, čímž donutil Jimina couvat a opřel ho o lavici.

"Odvolej to nebo ti provedu něco, co se ti vážně líbit nebude," řekl Jungkook chladně, s pohledem zabodnutým v jeho očích. Věděl, že si z něho Jimin jen utahuje, ale prostě ho štvalo, když ho někdo nazýval šprtem. Jimin stále mlčel a na tváři měl provokativní úšklebek. Jungkook ho chytil pod stehny, posadil ho na lavici a rukama se zapřel vedle jeho boků.

"Jimine!" zavrčel mu do obličeje. Ten se však se provokativně zasmál a dal Kookovi ruce kolem krku.
"Jungkookie, Jungkookie," zakroutil Jimin hlavou, "nebuď takový cíťa. Sám moc dobře víš, že si šprt."

Stále jeden druhému zírali do očí. Jimin jen tak mimoděk sjel na chvíli pohledem na Jungkookovi rty a v tu chvíli dostal neuvěřitelnou chuť je ochutnat.

V duchu se propleskl, *sakra vždyť je to můj nejlepší kamarád a navíc kluk!*

Ovšem netušil, že v tu chvíli bojoval se stejným problémem i Jungkook.
Oba těkali pohledem mezi rty a očima toho druhého a nenápadně se k sobě přibližovali. Když zbývalo jen posledních pár centimetrů, Jimin využil svých rukou na Jungkookově krku, přitáhl si ho blíže a lehce ho políbil na rty. V tu chvíli začalo zvonit a Jungkook se od Jimina polekaně odtáhl. Ve chvílce, kdy se jejich rty dotkli, ani jeden z nich nemohl tušit, že tohle byl teprve začátek...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 1. září 2017 v 21:37 | Reagovat

Začalo to hezky, tak jsem zvědavá, co z toho bude :-D

2 Karin Karin | 1. září 2017 v 21:55 | Reagovat

Těším se na povídku. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama