Sociophobia- díl 2.

17. března 2017 v 8:00 | Linnie |  Sociophobia
Hii...
Jako... tenhle týden byl na prd. Krátký výčet toho co se stalo: spálila jsem si nárty o parkety, zničila jsem si přívěsek, uklouzla jsem u školy a sedřela si koleno, u toho jsem tak trošku odřela jezdecké boty co jsem dostala k vánocům (byli drahé jak prase xD), spolužačka mi málem vyrazila zuby a zlomila nos, a tak dále a tak dále. Takže... celkem super týden, což? xD Hah, chce se mi spát, adios.

Sobota 7.6. 2014
Právě jsem se dozvěděl, že zítra mi sem dají nějakého kluka. Jsem na Jina neuvěřitelně naštvaný. Co si jako myslel? Že když mi to řekne jen den předem, že to něco změní? Strach z toho mám stejně, možná ještě větší a momentálně mám chuť něco rozmlátit. Už teď vím, že ten kluk se mi nebude líbit. Konec konců to bude nějaký blázen, jsem přeci v blázinci, no ne?

Taehyung zavřel deník a naštvaně mrskl propiskou o stůl. Cítil se zrazený. Jin byl jediný člověk, kterého považoval za přítele a on si nebyl jistý, jestli mu ještě může věřit. Lehl si do postele a snažil se usnout. Asi po půlhodině převalování se mu to nakonec i povedlo.

Mezitím na druhé straně nemocnice Seokjin společně se svým nadřízeným mluvil s Hoseokem, který se měl na nějaký čas nastěhovat k Taemu. Řekli mu o něm jen zásadní informace a hlavně o jeho vztahu k lidem. Hoseok to chápal, stejně jako jeho strýc i on chtěl být psychiatrem a s pár takovými lidmi se už setkal. Částečně ignoroval co mu oba muži říkali a přemýšlel jak by Taehyungovi mohl pomoct. Myslel na to i když odešli, nakonec kvůli tomu celou noc nespal. Ani by mu to tak nepřišlo, kdyby za ním ráno nepřišla sestřička, aby mu převázala zápěstí a pomohla mu se 'přestěhovat'.

Hned jak vstoupil do pokoje, ve kterém teď má strávit pár týdnu, udeřila ho do nosu zvláštní, ale příjemná vůně. Sestřička která mu pomáhala s věcmi, mu je předala a potichu odešla, protože Taehyung ještě spal. Hoseok si sedl na volnou postel a sledoval ho. Něco ho na mladším chlapci fascinovalo. Hoseokovi přišel roztomilý, s pootevřenými rty a střapatými tmavými vlasy. Docela jej také zaujali tmavé kruhy pod jeho očima, jenž mu dodávali trochu pandí vzhled. Zvedl se z postele a sedl si na židli vedle té Taehyungovi.

Když Tae se probudil, hrozně se lekl až spadl z postele. Vedle něho na židli seděl kluk s tmavýma uhrančivýma očima, světle hnědými vlasy a trochu kobylím, pro Taeho děsivým úsměvem. Taehyung se odplazil ke zdi, čelem otočený stále na toho kluka a opřel se o ni, aby se trochu uklidnil. Hnědovlásek se zvedl a šel směrem k Taemu. Ten se ještě víc natiskl na zeď a pevně tiskl oční víčka k sobě.

"N-nepřibližuj se," zašeptal a doufal, že ho ten kluk slyšel. Měl strach, opravdu velký. A netušil jak by reagoval, kdyby se ho pokusil dotknout.

"Dobře, hlavně v klidu," slyšel Tae chlapcův hlas a pomalu otevřel oči. Hoch se pousmál, když si všiml, že na něho Tae kouká a posadil se zpět na židli.

"Řekli mi o tobě pár věcí. Třeba vím, že se jmenuješ Taehyung. Já jsem Hoseok," Tae jen lehce kývl, že to Hoseok ani nemohl postřehnout. Hoseokův úsměv opadl, protože od Taehyunga čekal nějakou reakci.

"Asi nejsi moc výřečný," pousmál se a sklopil pohled. Chvíli bylo ticho, pak se Hoseok zvedl, lehl si do postele a začal si psát se svým kamarádem. Tae ještě chvíli seděl na zemi, do té doby než se uklidnil, a pak se přesunul na své místo, na okenním parapetu. Asi po hodině mu začal Hoseok něco říkat, Tae ho nevnímal, byl ztracený ve svých myšlenkách. Odpoledne, když Hoseok odešel se svým doktorem, slezl z okna a popadl svůj deník. Udělal svůj každodenní rituál a začal psát.

Neděle 8.6. 2014
Ten kluk se mi fakt nelíbí. Je divnej a hrozně ukecanej. Bojím se ho. Už se těším až odtud vypadne.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 17. března 2017 v 20:05 | Reagovat

Jsem zvědavá jestli se zbliži. :-D

2 Hatachi Hatachi | Web | 17. března 2017 v 21:22 | Reagovat

Jejich pomalé sbližování bude hodně zajímavé ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama