Leave me alone- Epilog

10. února 2017 v 8:00 | Linnie |  Leave me alone
Ahojky, tak je to tu. Oficiální konec LMA. Je mi to docela i líto, tu povídku jsem psala víc než rok. Už teď se mi stýská xD. Moc děkuju všem co tuhle sračku četli. Tímto Leave me alone přechází do dokončených. Za týden... za dva... začne vycházet nová povídka (na VHope ať má Karis radost xD) Tak zatím adios a užijte si epilog.

BTW: Taky jste měli tak super týden jako já? Ve středu jsem spadla na tělocviku při kotoulu vzletmo. (Prostě kotoul vzad do stojky xD) No prostě jsem spadla na krk a záda, což mělo za následek podvrknutí krční páteře. No zkrátka jsem dostala límec a jsem ráda, že jsem ten epilog psala o víkendu, protože mě šíleně bolí hlava a záda. Takže se moc omlovám, ale Troublemaker nebude ani příští týden, protože opravdu nejsem schopná psát. Můžete se ale těšit na novou povídku, jak už jsem prozradila nahoře na pár Vhope."Měli by jsme jít," řekl pak. Všichni pobrali své věci a právě včas od tamtud vypadli, protože právě přijela policie.

Všichni se sešli u Yoongiho s Jiminem doma. Většina se hned po příchodu svalila v obýváku na gauč či do křesel. Pořád nemohli uvěřit tomu co se vlastně stalo. Jimin chmátl po ovladači a zapnul televizi. Shodou okolností zrovna dávali exkluzivní reportáž o 'válce gangů'.

"Bože, okamžitě to vypněte nechci o tom ani slyšet. Pojďte radši slavit," přišel Jin z kuchyně s láhví vodky v ruce. Jimin televizi zase vypnul a zíral na Jina s otevřenou pusou, tak jako všichni. Namjoon si přitáhl Jina na klín a položil mu ruku na čelo.

"Co se děje?" sundal ze sebe Jin jeho ruku a nechápavě se na něj podíval.
"Jinie ty a chceš pít? Co se stalo?"
"No co by? Myslím že po dnešku změníme svoje zvyky všichni..."

*O půl roku později

Jimin:
Co se za tu dobu co je Kwak mrtvý změnilo? Ehm... všechno. Například jsme se přestěhovali. Po tom incidentu jsme museli na chvíli vypadnout z města, a nějak se nám tu zalíbilo. Bydlíme teď s klukama všichni pohromadě, ve vile kousek od Soulu. Dokonce i Tae s Hoseokem se už do USA nevrátili.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ležel jsem v posteli a vedle mě spal Yoongi. Polovinu svého těla měl hozenou přeze mě a já, i přes to, že už mi odumírala ruka, kterou jsem měl pod ním, jsem ho nechtěl budit. Pozoroval jsem tu dokonalost, která se hrdě nazývá mým přítelem. Najednou se Yoongi začal probouzet.

"Ahoj lásko," zašeptal jsem a políbil ho na tvář. Yoongi se usmál a otevřel oči. Chvíli jsme na sebe jen koukali, když se najednou Yoongi vyhoupl nade mě a perverzně se usmíval. Posadil se na můj menší ranní problém a pánví začal dělat malé osmičky. Tiše jsem vzdychl a hodil Yoongimu ruce okolo krku.

"Už jsem ti někdy řekl, že jsi pořád nadržený?" zasmál jsem se trochu a přitáhl si ho k sobě.

"Nemáš být tak sexy," zašeptal mi do rtů a následně mě hrubě políbil. Rukama jsem se dostal pod jeho tričko, které jsem z něho následně stáhl a on udělal to samé s tím mým. Své rty přesunul na můj krk, který je za poslední půl rok permanentně fialový. Začal mi dělat další cucfleky a kousance, i když vážně nechápu kam se mu to vešlo. Co chvíli jsem sykl bolestí, protože můj krk byl opravdu hodně citlivý. Po chvíli ho konečně přestalo bavit si hrát a on se přesunul k lemu mých boxerek. V ten samý moment se však otevřeli dveře a dovnitř doslova vletěl Namjoon.

"Kurva Joone! To tě rodiče neučili klepat?" zařval Yoongi až jsem se ho lekl i já. Nevypadal ale, že by měl v plánu ze mě slézt.

"Tak co je?" zeptal jsem se nevraživě, když už na sebe Yoongi s Joonem hodnou chvíli zírali. Musel jsem se zasmát Namjoonovu výrazu. Tvářil se jak kdyby nás takhle načapal poprvé. Chvilku na nás ještě zíral, pak se jakoby oklepal a konečně vysvětlil proč sem vlastně tak vtrhl.

"Ve městě je nový distributor. Máme novou konkurenci."
"To vážně? Já myslel, že válku gangů už jsme ukončili," podíval jsem se na Yoongiho, který se jen ušklíbl.
"Naopak babe... válka teprve začíná," řekl směrem ke mně a pak se obrátil na Joona,: "Ale to pořád nevysvětluje proč jsi sem tak vtrhnul!"

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 10. února 2017 v 20:00 | Reagovat

Pěkně otevřeně to skončilo. No aspoň se kluci nebudou nudit :-D
A tobě přeju brzké uzdravení ;-)

2 Karin Karin | 12. února 2017 v 21:55 | Reagovat

Ta poslední věta mě rozesmála brzo se uzdrav a dávej na sebe víc pozor. :D  :-D

3 Karis Karis | E-mail | Web | 17. února 2017 v 22:45 | Reagovat

No ty vole, Namjoon vzdy vsechno dosere:D
Libi se mi jak to skončilo...tak snad se klukům bude dařit i dál:D
Porad tu mam ale vytlem z toho Joona...i mean...Im done:D

Tuhle story jsem milovala! A navždy bude mit místečko v mem srdci;3 tesim se na dalsi povídky ❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama