Leden 2017

Troublemaker- díl 10.

27. ledna 2017 v 8:00 | Linnie |  Troublemaker
Zdravím, máte se? Já jsem momentálně nervní jako prase, zítra mám závěrečný věneček. Jen tak pro info... budu si tam hrát na popelku a určitě se tam ztrapním, když hodím držku nebo něco podobného. A taky vím, že mě za tenhle díl sežerete. No nic jdu se zakopat. Adios.

Výkec č.7 aneb Prank jako útok na intelekt

23. ledna 2017 v 16:38 | Linnie |  Výkec

Ahojky...

Vím, je to u mě nezvyk zveřejňovat něco jindy než v pátek, ale o tohle se chci podělit. Jak už název napovídá, jedná se mi o velký trend poslední doby, tzv. Pranky. Normálně takovéhle věci neřeším, ale tohle mě už opravdu deptá. Čím dál častěji se totiž stávám obětí debilů, kteří si myslí bůh jak tohle není vtipné. Opakuju to tu už po milionté, moje psychika je jak houpačka a tohle mi rozhodně nepřidává. Naposledy si ze mě takhle někdo střílel v sobotu. Vím, že to byl někdo ze školy, nevím kdo a nechápu kde vzal moje číslo. Ale proč tohle všechno vlastně píšu... vážně by mě zajímal důvod. Proč? Proč má někdo potřebu střílet si zrovna ze mě? Nevím, jestli je to proto, že jsem nejchytřejší ze třídy (Jo, zní to egoisticky, ale ona je to pravda. Jsem premiantka. xD) nebo proto, že jsem podle ostatních divná, šprt, kráva a bůh ví co dalšího, ale kurva nechte mě žít!!!

Jo, vím že tohle nikdo nikdy číst nebude, ale kdyby přeci jen... Děkuju za pozornost.
Adios...

Leave me alone- díl 29.

20. ledna 2017 v 8:00 | Linnie |  Leave me alone
Ahojky...
Uff... už jsem myslela, že dnešní díl nestihnu. Moc nevím co k tomu říct, snad jen že už se blížíme k závěru. Podle mého plánu zbývá už poslední díl + epilog. Ale bůh ví jak to bude, třeba se to ještě protáhne. Takže si to užijte a zase někdy adios.

Troublemaker- díl 9.

13. ledna 2017 v 8:00 | Linnie |  Troublemaker
Zdravím, jsem tu s dalším shit dílem. Nemám k tomu moc co říct, snad jen že to nemá ani cenu číst, protože je to hrozně lame. Fakt se omlouvám. Přístí díl už snad bude zajímavější.

BTW: Doufám že se vám dnes nic nestane... Kdo věří na Pátek Třináctého?

Leave me alone- díl 28.

6. ledna 2017 v 8:00 | Linnie |  Leave me alone
Zdravím vás moji zlatí...
Chcete vědět super věc... Poslední dobou jsem happy jak dva grepy... až na pár věcí... a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...
a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...
a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...
a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...
a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...a...(Ok, už končím xD ) Konečně se cítím na to, abych se psaní zase začala věnovat.
Nebudu vám věšet bulíky na nos, za tu dobu jsem nenapsala prakticky nic. (Jen něco k mé nové věci, o které určitě ještě uslyšíte.) Asi chápete ne. No nic už končím mám ještě práci, užijte si tenhle divný díl. Fakt se za něj omlouvám byla jsem trochu mimo, když jsem to psala. (Snad tam není moc chyb.) Adios compañeros.