Výkec č.6- Sorry... I'm shit

15. prosince 2016 v 19:52 | Linnie |  Výkec
Zdravím, další špatné dobré zprávy jsou tu.


Čím tak začít... asi úplným začátkem.
Na začátku tohoto roku jsem z psaní úplně vypadla a v tomhle duchu se táhl celý rok. Od ledna do cca července jsem měla autorský blok a něco napsat byl takřka nadlidský úkol a boj na několik týdnu. To, že jsem začala v únoru psát LMA, byla velká náhoda a taky štěstí, protože jinak by asi nevycházelo celý rok prakticky nic. O prázdninách se to trochu zlepšilo, ale pořád byla ze všeho cítit taková ta rozpačitost.

No a pak zase začal školní rok a mě se začal život doslova sypat pod rukama. Nejdřív to začalo celkem nevinně, začali mi karatistické tréninky a měli jsme čtyřikrát týdně do čtyř. To ještě celkem šlo, sice jsem z tréninků chodila nejdříve v půl desáté večer, ale celkem jsem to zvládala. Pak začala závodní sezóna, což mi prakticky vzalo soboty, ale pořád se to dalo zvládat. Do toho jsem začala chodit do tanečních, takže nejméně jednou týdně umíram na vysokých podpatcích. Pak přišel říjen a s ním další tréninky, tentokrát plavecké. Už jsem několikrát psala, že studuju jezdectví a zhruba měsíc zpátky mi známá psala, že potřebuje jezdit kobylu, takže další odpoledne bylo v prachu. Ještě jsem zapomněla zmínit, že moje znalost angličtiny je na bodu mrazu, takže jsem začala chodit na doučování...

Zkrátka a dobře, v celém týdnu mi zbyl jediný volný den.

Dále...

Můj soukromý život je taky v troskách. O tomhle si tu nebudu vylévat srdíčko, protože nemám na to, abych to produkovala veřejně, ale prostě je to tak. (Ostatně ono si stačí přečíst nějakou z mých básní.)

K tomu jsem teď nemocná a vůbec nevím co mi vlastně je. Vlastně ono je to více méně jen takové to nachlazení a přetížení organismu, které mám každý rok na podzim, ale tentokrát je to jaksi horší. (Typla bych, že na tom má velký podíl můj psychycký stav.)

Zkrátka a dobře, potřebuju pauzu. Ano, říkala jsem, že pauza bude až dopíšu LMA, jenže už to prostě nedávám. Takže od dneška do konce tohoto roku pozastavuju blog. Možná se tu něco objeví na Štědrý den, ale moc bych se na to nespoléhala. Takže pro tento rok se loučí Vaše Linnie, Adiós compañeros.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 15. prosince 2016 v 21:09 | Reagovat

Je to škoda ale zdravý je přednější. :-)  :-D

2 Karis Karis | Web | 15. prosince 2016 v 23:25 | Reagovat

Zlaticko, uz jsem ti to říkala...ale řeknu to znovu, protože why not. XD
Na povídky se ted vykasli a hlavně se mi dej do pořádku❤
Sice mi povídky budou chybět, ale nahhh... Zdraví je opravdu důležité a ničím ho nelze nahradit.
Takže se mi brzy uzdrav a uprimne...uz se nemuzu dočkat, az bude konec roku!:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama