Game for two players

7. prosince 2016 v 0:00 | Linnie |  Oneshots
Zdravím, zase otravuju xD. Teď tu dlouho nebyl žádný oneshot, takže tu jeden je, ale ne jen tak. Dneska je totiž speciální den, protože Karis má narozeniny. (Už jsi zase starší než já...) Takže všechno nejlepší zlatí a užij si to, i když je to trochu větší shit. A ostatní samozřejmě taky. Bye bye...
Věnování: Karis
Pár: VHopeByli jsme ve zkušebně a protahovali se. Samozřejmě u toho všichni dělali kraviny jako vždy. Proti mě byl Hoseok. Nevím jestli se mi to jen zdálo nebo to byla pravda, ale už pár týdnů u něho pozoruju, že se ke mě chová jinak. Vždycky na sobě cítím jeho pohled, a když se na něho otočím šibalsky se usměje nebo si olízne rty, neustále se mě nějak dotýká a pořád mi přijde, že mě svléká pohledem. Jako třeba teď, zase na mě zírá a myslí si, že o tom nevím, protože je předkloněný tak, že mu není přes jeho na zrzavo obarvené vlasy vidět do obličeje. Ušklíbnu se a provokativně pozvednu obočí. Dneska mám docela náladu na provokování. Hoseok zvedne hlavu a skousne si ret. Začnu si protahoval nohy a různě se přitom nakrucuju. To co dělá Hoseok, je totiž hra pro víc hráčů. Celou dobu na mě kouká a kouše si rty. Pošlu mu vzdušný polibek a tiše se zasměju jeho nechápavé reakci.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Celý den jsem Hoseoka provokoval, začalo mě to totiž strašně bavit. Z větší části mi to i oplácel. Až dneska jsem si všiml jak moc je vlastně sexy a docela mě děsí, že si to o něm myslím. Už jsme odcházeli ze společnosti a v šatně jsem zůstal jen já s Hoseokem. Akorát jsem se chystal odejít, když mou pozornost upoutal Hoseok jen s ručníkem kolem pasu. Zůstal jsem stát na místě s otevřenou pusou a zíral na něho.

"Co je? Vypadáš jak kdybys viděl přízrak," zasmál se a přišel ke mně blíž. Sklopil jsem hlavu, aby neviděl, že se červenám. Položil mi ruku na rameno a následně jí přesunul na můj krk, což mě donutilo se na něj podívat. Docela mě znervózňoval ten fakt, že přede mnou stál prakticky nahý. Přitáhl mě k sobě ještě blíž a tělem se nalepil na to mé. Obličej měl asi pět centimetrů ode mě. Zavřel jsem oči, nevím proč jsem čekal, že mě políbí. O to víc jsem se lekl, když se jeho rty ocitli na mém krku. Zapřel jsem se rukama do jeho hrudi a snažil se odtáhnout. Neříkám že se mi to nebylo příjemné, ale sakra... Je to jeden z mých nejbližších přátel, kolega a navíc kluk, nemělo by se mi to líbit. Ještě hodnou chvíli jsem protestoval, než jsem pochopil, že mě nepustí. Slíbal mi čelist a trochu se odtáhl. Díval se mi zpříma do očí, chtěl jsem uhnout pohledem, ale něco v jeho pohledu mi to nedovolilo. Cítil jsem jak mi rudnou tváře. Bylo to strašně trapné.

"Jsi sladkej, když se stydíš," zašeptal mi těsně u rtů a zřejmě by mě i políbil, kdyby se neotevřeli dveře a nevešel Jin.
"Eh... kluci?" zaraženě na nás koukal. Hoseok ze mě sundal ruce a poodstoupil ode mě.
"Tae měl jen něco v oku," řekl pak a začal se oblékat.

"Jen jsem vám přišel říct, že Joon už začíná být dost naštvanej," oznámil Jin, otočil se na patě v odešel. Zůstal jsem jen stát a zíral před sebe. Najednou se v mém zorném poli objevil Hoseok, tentokrát už oblečený.

"Jdeš?" zamával mi rukou před obličejem. Přikývl jsem, ale zůstal jsem stát jako přikovaný. Hoseok si povzdechl, popadl mě za zápěstí a chodbou mě táhl směrem k autu. Nechal jsem se odtáhnout do auta. Cestou domů jsem musel sedět vedle Hoseoka. Snažil jsem se ho ignorovat, ale nešlo to. Téměř do mě svým pohledem propálil díru. Když jsme přijeli domů, zavřel jsem se v pokoji. Potřeboval jsem být sám...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

*o měsíc později

Už prostě dál nemůžu. Po tom, co se stalo před měsícem v té šatně, už se na nic jiného nemůžu soustředit pokud je Hoseok poblíž. Totálně z něho šílím. Asi dva týdny zpátky se mi dokonce začali zdát 'mokré' sny o nás dvou. Opravdu už mi z toho hrabalo, nechtěl jsem si přiznat, že by se mi mohl líbit muž, a ještě k tomu Hoseok.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Taehyungu! Tak už sakra..." křikl po mě Namjoon, když už jsem po několikáté spletl kroky a spadl na zem.
"Nech ho, ty jsi taky jak slon v porcelánu," zavrčel po něm Jin, jeho nálada byla už od rána pod bodem mrazu. Vyměnili si s Namjoonem vražedné pohledy, a asi by se po sobě vrhli, kdyby nezasáhl Suga.

"Kluci myslím, že pro dnešek končíme," řekl a postavil se mezi ně. Oba dva protočili očima, ale přikývli. Všichni si pobrali svoje věci a šli do šaten, až na mě.

"Tae jdeš?" otočil se na mě Hoseok. Ve zkušebně jsme byli jen my.
"N-no j-já ch-chci ještě t-trénovat, přijdu později," vykoktal jsem. Dokonce ta věta i dávala smysl. Měl jsem docela chuť si zatleskat. Radost mě ale v zápětí přešla.

"Zůstanu tu s tebou, nechci abys pak šel po tmě sám domů," řekl Hoseok a otočil se na patě.
"To je dobrý, vezmu si..." nedořekl jsem to, protože Hoseok odešel do šatny. O chvíli později se vrátil.

"Je to domluvený," zazubil se. Pokusil jsem se mu úsměv oplatit, ale vyšel mi z toho jen jakýsi škleb. Díky bohu si toho zřejmě nevšiml. Otočil jsem se a šel se napít. V zrcadle jsem zíral na svůj odraz, díky čemuž jsem si všiml, jak mě Hoseok sjíždí pohledem. Když se rozešel směrem ke mně, zahodil jsem lahev, prudce se otočil a šel pustit hudbu. Začal jsem tancovat a Hoseok se ke mně přidal. Stejně jako předtím, jsem choreografii zkazil v tom samém místě. Lehl jsem si na záda a zůstal ležet.

"Já se to snad nikdy nenaučím," zavrčel jsem zmučeně. Hoseok se postavil nade mě a natáhl ke mně ruku.
"Vstávej, dělej," řekl mi. Chytil jsem se jeho ruky a nechal se vytáhnout do stoje.

"Zkus to znovu," stoupl si proti mně. Frustrovaně jsem vydechl, ale zkusil jsem to znovu. Avšak jsem zase skončil na zemi. Hoseok mi zase pomohl vstát, otočil mě zády k sobě a svým těle se natiskl na to mé. Celý jsem se napnul a můj dech se rapidně zrychlil.

"Uvolni se," zašeptal mi do ucha a ruce mi položil na boky, čímž mě donutil kopírovat jeho pohyby. Po zádech mi přeběhl mráz, jakmile se pohnul. S jeho pomocí se mi ten prvek povedl bez toho, aniž bych skončil na zemi.

"Díky," řekl jsem a kus jsem od něj odstoupil. Hoseok se však znovu přitiskl na má záda a začal mi klást jemné polibky na krk. Nedokázal jsem se pohnout, takže jsem jen strnule stál, až do chvíle kdy mě Hoseok lehce kousl pod ucho a já se mu téměř sesunul do náruče.

"Hyung," vzdychl jsem potichu. Hoseok se zasmál a otočil mě čelem k sobě. Díval se mi do očí a olízl si rty. Neodolal jsem, za tričko si ho přitáhl k sobě a políbil ho na rty. Hoseok mi hned odpověděl, ale mnohem náruživěji než jsem čekal. Ani jsem nezaregistroval jak se to vlastně stalo, ale najednou jsem ležel na zemi, Hoseok byl nade mnou a oba jsme byli bez trička. Hoseok jemně líbal můj podbřišek a s každým z nich stahoval moje kraťasy níž. Zvedl jsem hlavu a Hoseoka propálil pohledem. Vytáhl se nahoru kolenem zatlačil na mou erekci, díky čemuž jsem vzrušeně zasténal. Hoseok se nahnul k mému uchu.

"Sice bych tě moc rád poslouchal, ale teď se trochu kroť. Nechceš přece, aby nás tu někdo nachytal, hmm... Ale neboj tvůj hlásek si rád poslechnu jindy," pošeptal mi. Jeho hlas byl nasáklý vzrušením. Lehce jsem přikývl, pak už jsem jen zaregistroval jemný úšklebek na jeho rtech a to jak ze mě sundal kraťasy i s boxerkami. Začal mě v pomalém tempu kouřit. Doslova jsem z toho šílel, snažil jsem se alespoň trochu krotit svoje steny, no co vám budu říkat zrovna dvakrát dobře mi to nešlo. A ještě horší to bylo, když si mě začal připravovat. Už jsem nedokázal racionálně přemýšlet. Když do mě začal pronikat, z očí mi tekly slzy slasti i bolesti zároveň a na tlumení svých stenů už jsem sral. Během chvíle jsem se udělal a Hoseok o chvilku později. Svalil se na mě a políbil mě na rty. "Miluju tě," zašeptal jsem mu do rtů. Vzápětí jsem ho ze sebe shodil a plácl se přes pusu, teprve teď mi došlo co se vlastně stalo a co jsem právě řekl. Doufal jsem, že mě neslyšel.

"C-co jsi to řekl?" vykuleně na mě koukal a já se ze všech sil snažil zahnat slzy. Hoseok se ke mně posunul blíž a hluboce se mi podíval do očí.

"Co jsi to řekl?" zopakoval. Prudce jsem se nadechl, nechtěl jsem to říct znovu. Pořád jsem si nechtěl přiznat, že jsem se mohl zamilovat do kluka.

"M-miluju tě," zašeptal jsem znovu a sklonil hlavu. Hoseok vzal mou bradu mezi prsty a políbil mě na rty.

"Však já tebe taky ty blázne a od teď jsi můj."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 7. prosince 2016 v 20:24 | Reagovat

To bylo krásny.******** :D  :-D

2 Karis Karis | E-mail | Web | 7. prosince 2016 v 22:16 | Reagovat

Ó můj bože Lin!!:D
Ta povídka... proboha.
Před první hodinou jsem se snažila, abych si ji přečetla, ale bohužel... síla wifi zklamala, zatímco svině Kájuš si hezky jela na datech a četla se a docela jsem čekala, že mi to celé vyspoiluje, protože já jí to dělám se všemi povídkami :"D Okay Imma bitch IKR:D
Potom, když se mi to konečně načetlo(což bylo už někdy po jedný hodně:D), tak mi Miška sebrala mobil a začala si to číst!!:D
Málem jsem tam chcípla a nakonec jsem to četla až na zastávce xDDD A bylo to úplně dokonalý!! *-* Měla jsem tam feels, že jsem se málem svalila na zem a šla objímat obrubník :D
Strašně se mi to líbilo a holkám taky...:D Celou cestu busem jsem umírala a culila se jak měsíček na hnoji:D
POvídka byla fakt dokonalá a už ji čtu tak po třetí... :DD
Moc moc moc za ní děkuju, hrozně moc mě potěšila<3 I love you!!

3 Hatachi Hatachi | Web | 11. ledna 2017 v 21:52 | Reagovat

To bylo moc krásný. Rozplývam se tady u toho jako blbeček :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama