Leave me alone- díl 27.

25. listopadu 2016 v 8:00 | Linnie |  Leave me alone
Hihi... Sice o týden později, ale přeci jen se to povedlo. Tenhle díl je tak trochu o ničem, ale příště... příště už to bude pořádná akce. xD Mám teď opravdu fofr, takže jsem ráda, že jsem to vůbec stihla. Tak si to užijte a adios.

BTW: Tenhle dílek bych ráda věnovala Karis. (Vím jak to teď máš a doufám, že to bude brzy lepší.) A hlavně má dneska svátek tak všechno nej zlatí 😘

Věnování: Karis (pro tebe ten VHope moment)
3.os.:
Zbývalo pár dní a klukům práce zrovna dvakrát nešla. Pořád něco kazili nebo měli problém s technikou. Navíc... probděné noci si vybírali svou daň a hádky mezi nimi taky nedělali dobrotu.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Tak ale kurva Taehyungu, zítra to má být hotové a ty mi teď řekneš, že ti něco chybí?!" rozkřikl se Namjoon a naštvaně praštil pěstí do stolu.
"Neřvi na mě, o to se měl postarat Jungkook, tak si běž ječet na něj," odpověděl mu Tae stejným tónem a naštvaně odešel z jejich provizorní dílny ve sklepě. Dusal po schodech, když cestou narazil do Hoseoka, díky čemuž málem spadl.

"Tae, co blbeš?" vyjekl Hoseok a přitáhl si ho do náruče.
"Zase jsem se chytil s Rapmonem," povdechl si Tae, Hoseokovi objetí oplatil a obličej mu zabořil do ramene.

"Neboj, on se uklidní je jen nervózní," políbil ho Hoseok do vlasů.
"Nervózní? Proč on by měl být nervózní? On nemusí zítra nasazovat krk!" rozkřikl se Tae a Hoseoka od sebe odstrčil. Ten ho pohotově přitáhl zpět a políbil ho na rty.

"Hoseoku?" šeptl Tae, když se od sebe odtáhli a čely se o sebe opřeli.
"Tae, my to zvládneme," prohrábl mu Hoseok vlasy a rychle od něj odskočil, když se otevřeli dveře a na schodech se objevil Jungkook. Po obou hodil nechápavý a trochu podezřívavý pohled, nakonec trochu pokrčil rameny a prošel kolem nich dolů do sklepa. Pak už jen Tae s Hoseokem slyšeli, jak na něj Namjoon řve. Pak kolem nich prolétl Jin s pánvičkou a dole už bylo ticho.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Yoongi?" vešel Jimin k Gimu do pokoje a jemně se usmál nad pohledem, který se mu naskytl. Yoongi ležel na hromadě papírů na svém stole a spal. Jimin vzal Yoongiho do náruče a chtěl ho dát do postele. Když ho však pokládal, starší se probudil a stáhl ho sebou. Nalehl na něj svým tělem a políbil ho. Jimin mu to s radostí oplatil. Po chvíli se Yoongi odtáhl, palcem hladil Jimina po tváři a díval se mu do očí.

"Miluju tě," šeptl Yoongi a lehce líbl Jimina na nos. Pak se svalil vedle něj a přitiskl se k němu.
"Já tebe taky," Jimin ho objal kolem pasu a natiskl ho na sebe ještě víc.

"Měl by ses vyspat," konstatoval Jimin a prohrábl Yoongimu vlasy.
"To ty taky."
"Já nejsem ten co pracuje do čtyř do rána a pak tu spí na stole," zasmál se Jimin, čímž si od Yoongiho ránu do hrudi.

"No tak fajn, ale zůstaneš tu se mnou," Yoongi se k němu znovu přitulil.
"Dobře, jen skočím za Kookiem, aby nezapomněl poslat tu zprávu Kwakovi," Jimin se chtěl zvednout, ale Yoongi ho stáhl zpět.
"Nechci abys někam chodil, napiš mu."
Jimin si povzdechl a z kapsy vytáhl telefon, poslal Jungkookovi smsku a telefon hodil na noční stolek. Otočil se zpět na Yoongiho a svými rty vyhledal ty jeho. Jemně ho líbal než se musel odtáhnout, kvůli nedostatku vzduchu. Ještě chvíli se mazlili než oba usnuli.

Ráno:
Když se Jimin probudil Yoongi ještě spal. Chvíli ho s jemným úsměvem sledoval než se rozhodl ho vzbudit.

"Lásko vstávej," políbil ho na tvář. Yoongi jen zamručel a spal dál. Jimin se zamračil a rozhodl se přejít na větší kalibr. Přisál se na jeho krk. To už Yoongiho probralo.

"Jiminie," vzdychl Yoongi a odtáhl Jimina od svého krku. Jimin se škodolibě díval na značku, kterou na jeho krku vytvořil. Následně se prudce zvedl a zdrhal pryč, aby měl trochu náskok před Yoongim, který se o pár vteřin později vydal za ním, s úmyslem ho přerazit.

"Jinnie pomoc," vběhl Jimin do kuchyně a schoval se za Jina, který na něj jen nechápavě zíral. Hned na to přiběhl do kuchyně i Yoongi. Jimin rychle utekl pryč a Jin zadržel Yoongiho v kuchyni s tím, že se musí najíst, protože předchozích několik dní nejedl skoro nic.

"Mimochodem hezkej krk," usmál se Jin jak sluníčko, když před Yoongiho položil talíř a rychle utekl pryč, protože ho málem trefila bota, kterou po něm Yoongi hodil.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 26. listopadu 2016 v 11:10 | Reagovat

Panebože!!! Dekujuuu strasne moc! TwT
Na to, ze ja svatek slavim tim, ze si proste jen sedneme a cumime na komedie, tak tohle me hodne překvapilo! (Spolu s tím pranim na fb❤)
Strasne jsi mi zvedla náladu, dekuju!
A k dilu...woow. Jako...wow. Bojím se:D strasne moc, ale vím, ze ty jim neublížis...(neublizis, ze ne?)
Jsem napjatá jak knoflíky u kosile, kterou ma na sobe Sehun! :"D (pak klidne vysvetlim)
Tesim se na dalsi díl!❤

2 Karin Karin | 26. listopadu 2016 v 22:59 | Reagovat

Parádní kapitolka.*********** :-D  :-)

3 Hatachi Hatachi | Web | 11. ledna 2017 v 21:35 | Reagovat

Moc hezké. Jsem zvědavá, co bude dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama