Listopad 2016

Deadly silence

28. listopadu 2016 v 8:00 | Linnie |  Zlomená duše malé Lin
Ahojky...
Jsem tu s dalším mým kouskem. Tentokrát to není tak úplně básnička. Napsala jsem to někdy na začátku tohoto roku a vlastně... celou dobu jsem si pod tím představovala Namjoona. Tak schválně co to připomíná vám?

Leave me alone- díl 27.

25. listopadu 2016 v 8:00 | Linnie |  Leave me alone
Hihi... Sice o týden později, ale přeci jen se to povedlo. Tenhle díl je tak trochu o ničem, ale příště... příště už to bude pořádná akce. xD Mám teď opravdu fofr, takže jsem ráda, že jsem to vůbec stihla. Tak si to užijte a adios.

BTW: Tenhle dílek bych ráda věnovala Karis. (Vím jak to teď máš a doufám, že to bude brzy lepší.) A hlavně má dneska svátek tak všechno nej zlatí 😘

Věnování: Karis (pro tebe ten VHope moment)Co je to láska?

21. listopadu 2016 v 8:00 | Linnie |  Zlomená duše malé Lin
Tak jo, tu je první moje básnička. Neberte to vážně, všechno jsou to jen výplody mojí choré mysly.

Troublemaker- díl 7.

18. listopadu 2016 v 8:00 | Linnie |  Troublemaker
Překvápko... Dneska je tu zase Troublemaker, protože tenhle týden toho bylo fakt moc a já to nestihla dopsat. Kdybych měla dneska volno, tak jsem to stihla, ale náš milý zlatý pan ředitel nám, jako jediné škole v okolí, nedal volno. Takže užijte si dnešní díl.
BTW: Tenhle díl už není na wattpadu.

Výkec č.5- Nová aktivita...

14. listopadu 2016 v 15:42 | Linnie |  Výkec
Zdravím, doufám že se máte líp než já, protože jsem na to vážně špatně.

Jen tak ve zkratce, mám toho už od začátku školy vážně hodně. Vracím se pozdě, tréninky mám pětkrát do týdne, do toho už od září chodím do tanečních, odkud se taky vracím pozdě a soboty trávím v 90% případů na závodech. A chápejte mě, ty neděle opravdu potřebuju volné... už takhle jsem přišla skoro o všechny kamarády a těch pár co mi zbylo, mi stále vyčítá, že na ně nemám čas.

Další věc je to, že jsem minulý čtvrtek přišla o výmečného člena rodiny... většina z vás zřejmě čeká dědu nebo někoho takového, ale ne. Tím členem rodiny bylo moje morče Hvězda. Měla jsem ji od svých deseti let a byl to nejlepší dárek jaký jsem kdy dostala. Jelikož jsme nevěděli datum jejího narození, brala jsem tak datum 10.4. a tím pádem zemřela přesně na naše výročí. Opravdu mě to hodně zasáhlo, byla můj první mazlíček a... no snad chápete.

Nic méně... hrozně mě mrzí, jak zanedbávám blog a díky mému zlatíčku Karis jsem přišla na skvělý nápad. Poslední dobou mě opouští múza na psaní FF, ale z mé hlavy se rodí čím dál více básniček a tak je začnu vydávat. Budou mít svou vlastní rubriku (ano jedna už tu byla, ale...) První vyjde příští pondělí a samozřejmě s pátečním dílem jedné z povídek můžete počítat.

Troublemaker- díl 6.

11. listopadu 2016 v 8:00 | Linnie |  Troublemaker
Čautě, taky se máte tak skvěle jak já? Omlouvám se jestli příští týden nevyjde díl, nejsem teď moc ve stavu kdy bych byla schopná psát. Ani k tomuhle nic moc nemám. Jdu se někam zahodit, tak si to užijte a adios.

Leave me alone- díl 26.

4. listopadu 2016 v 8:00 | Linnie |  Leave me alone
Hihi, jak vidíte soustředění jsem přežila, jste rádi? (Jo,vím o tom, že si většina lidí přeje mou smrt.) Kupodivu jsem přežila i ve zdraví až na malé zranění ze závodů, kdy jsem nešťastně trefila soupeřku při kopu do loktu a natekl a zfialověl mi nárt. (Kdo neví dělám karate. xD) Myslela jsem, že to tenhle týden ani nevyjde, jelikož jsem neměla ani čárku a nakonec jsem to celé napsala ještě v pondělí odpoledne. xD Jsem s tím dílem fakt spokojená, tak doufám že se bude líbit.

BTW: Do konce už zbývají maximálně tak 4 díly, ale jelikož to píšu stylem termín-termín, tak se to možná protáhne. xD