Troublemaker- díl 2.

25. září 2016 v 8:00 | Linnie |  Troublemaker
Ahojky, Hrabe mi, takže se tu nebudu vykecávat a užijte si dílek.Jungkook
Probudil jsem se asi v jedenáct. Už před hodinou jsem měl být u svého manažera, ale bylo mi to upřímně jedno. Neochotně jsem vstal z postele a zamířil rovnou do koupelny. Udělal jsem svou obvyklou ranní rutinu, oblékl se do roztrhaných jeansů a bílého trička, popadl klíče a telefon a vyrazil ke společnosti. Měl jsem to asi deset minut chůze, takže jsem tam došel celkem rychle. Pozdravil jsem Kijin na recepci a vydal se rovnou do Jiwonovy kanceláře. Ani jsem se neobtěžoval klepat a rovnou rozrazil dveře.

"Zdravím," pronesl jsem teatrálně a zabouchl dveře.

"Jungkooku jdeš pozdě," štěkl po mě Jiwon. Občas se choval jak moje matka.

"Ale prosím tě, klídek. Však se nic nestalo," protočil jsem oči. Došel jsem ke klukovi, který se zvedl ze židle, když jsem přišel a sjel ho pohledem. Byl menší než já, docela hubený a s roztomilou tváří, i když měl dost vražedný výraz.

"A tohle má být kdo?" pozvedl jsem obočí a otočil se na Jiwona.

"To je Min Yoongi, tvůj nový bodyguard," oznámil mi jakoby se nechumelilo. Párkrát jsem těkl pohledem mezi ním a Yoongim a pak se začal smát.

"Tohle že mi má dělat bodyguarda? Však je to menší než já," koukal jsem na Jiwona mým 'AYFKM?' pohledem. Čekal jsem nějakého vysokého svalovce, ne tohle. Ale musel jsem uznat, že i on má něco do sebe.

"Dávej si pozor o kom mluvíš," zavrčel Yoongi potichu, avšak přesto jsem ho slyšel. Založil si ruce na hrudi a propaloval mě pohledem. Když jsem se nepřestal smát, popadl mou ruku, zkroutil mi ji za zády a dostal mě tak na kolena. Udělal to tak rychle, že jsem se ho normálně lekl.

"Na mě si dovolovat nebudeš, chlapečku," sykl mi do ucha a pustil mě. S úšklebkem jsem se zvedl a promnul si zápěstí.

"Dobře uznávám, že je celkem dobrej," řekl jsem směrem k Jiwonovi.

"Dobrej? On je ten nejlepší," pohodil Jiwon hlavou. Znovu jsem protočil oči, když jsem zahlédl Yoongiho potěšený úsměv.

"Tak fajn no," povzdechl jsem si naštvaně. V duchu jsem ale skákal radostí. Už přesně vím kdo bude má další oběť. Čas od času si najdu nějakého 'obětního beránka', kterého nějakou dobu využívám, a když mě přestane bavit tak ho odkopnu.

"Tak jo. Kooku, pojedeš teď s Yoongim k tobě a ukážeš mu co a jak, jasné?" řekl ještě Jiwon a já jen otráveně přikývl. Pak jsem se otočil a se slovy: "Tak čus," jsem odešel na chodbu, kde jsem se opřel o zeď. Začal jsem spřádat plán, jak dostat Yoongiho do postele. Už jsem to celkem dlouho nedělal, protože po mém posledním povyražení, ta aférka praskla a já měl o nechtěnou publicitu postaráno. První krok byl jasný, zjistit jeho orientaci. Z přemýšlení mě vytrhl on, když za sebou zavřel dveře.

"Tak pojď ty drsňáku," řekl jsem s úšklebkem na rtech a rozešel se k výtahu, s Gim v patách. Celá cesta k jeho autu proběhla v naprostém tichu. Když jsme se k němu dostali, Yoongi se posadil za volant a já na místo spolujezdce. Rychle jsem mu vysvětlil kudy má jet a vyrazili jsme. Bylo to vážně kousek, jenže díky výkopu na silnici, jsme objížďkou projeli půlku města. Skoro celou dobu jsem ho pozoroval a studoval jeho tvář. Měl dost jemné rysy a vypadal v celku nevinně na to, že podle jeho životopisu byl 8 let v armádě. (pozn. Myšleno tak, že v armádě strávil asi 4 roky, ten zbytek ve vojenské škole.)

"Yoongi?" promluvil jsem na něho, když mě přestalo bavit na něho zírat.

"Hmm..."

"Dost dlouho jsem s nikým nespal a ty vypadáš v celku dobře. Nechtěl bys být moje rozptýlení?" zeptal jsem se ho, jako by to byla naprosto běžná a normální věc, třeba jako když se zeptáte kolik je hodin. Yoongi se na mě nevěřícně otočil.

"Děláš si ze mě prdel? Nejsi náhodou opilí? Nebo zhulený?"
Zakroutil jsem hlavou a zářivě se na něho usmál.

"A nechceš aspoň vykouřit? Slibuju že nebudu kousat," vyhrkl jsem, možná až příliš nadšeně. Zase po mě hodil ten nevěřícný a zároveň naštvaný výraz, který se mi začínal vážně líbit.

"Já nejsem teplej, kurva!" zařval na mě. Zvedl jsem ruce do pozice 'já nic, já muzikant' a dál už jsem mlčel.

*Takže on je hetero jo? Nevadí, už kolikrát jsem svedl zarytého heteráka. Ty mi podlehneš, Min Yoongi.*


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 25. září 2016 v 19:18 | Reagovat

Chudák Yoongi...s Kookovým chováním a provokováním, aby byl pomalu svatý. Těšim se na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama