Leave me alone- díl 23.

23. září 2016 v 8:00 | Linnie |  Leave me alone
Zdravím vás, moje cutie kravičky. (Neřešte mě, dneska jsme byly o praxe v kravíně dojit krávy xD)
Moc, moc moc se omlouvám, že jsem to nevydala ten minulý týden, ale tím, že se mi rozbil notebook, tak jsem to fakt nestíhala. Ale zase je díl dvakrát delší než normálně, takže doufám, že se to anuluje. Užijte si to.

BTW: Nebude někdo náhodou v sobotu v Lysé nad Labem na výstavě Kůň 2016? Páč já tam budu xD.

A mám ještě jednu věc. Jelikož toho mám teď fakt hodně a skoro nic nestíhám, tak přemýšlím, že LMA a Troublemakera budu střídat po týdnu. Ale ještě jsem se nerozhodla, takže dám pak vědět.
Varování: 21+ (trošičku hard smut)
Věnování: Karis (Doufám, že ten smut bude brzy xD) a Hatachi (Moc děkuju za komentáře.)Jimin:
"Vždyť je to jedno, nikdo mě tu nepotřebuje," řekl trpce a po zdi se svezl k zemi. Nedbaje na to, že z mé ruky kapala krev, klekl jsem si před něho a donutil ho se na mě podívat.

"To není pravda a ty to víš. Kluci tě potřebují, já tě potřebuju," po mé líci steklo pár slz. Měl jsem chuť se zasmát, tohle bylo hrozné klišé, ale co bych pro něho neudělal. Jemně jsem přitiskl rty na ty jeho. Z pomalých, krátkých polibků se nakonec vyklubalo dost vášnivé líbání. Bylo to o dost jiné než líbat Jungkooka, a ať si tvrdí kdo chce co chce, s Yoongim to bylo o dost lepší. Odtáhl jsem se a s úsměvem jsem se na něho díval. Měl zavřené oči a na tváři jemný úšklebek.

"Necháš mě, tě přesvědčit, že jsem lepší než on?" zašeptal po chvíli a probodl mě svýma pronikavýma očima. Lehce jsem přikývl a vstal ze země. Yoongi se ušklíbl a napodobil mě.

"Mimochodem něco pro tebe mám, zavři oči," řekl, když jsme vyšli z koupelny. Nechápavě jsem pozvedl obočí, ale poslechl jsem ho. Chvíli se nic nedělo, tak jsem se trochu lekl, když cítil něco na svém krku.
"Už je můžeš otevřít," zašeptal mi do ucha a objal mě okolo pasu. Otevřel jsem oči a podíval se do zrcadla, jenž bylo proti mně. Na mém krku byl černý kožený obojek na němž se houpalo stříbrné srdíčko.

"Pro mojí malou kurvičku," zazubil se.

"Nejsem kurva," založil jsem si ruce na hrudi. Yoongiho ruce opustili můj pas a on se postavil přede mě.

"Ale jo, jsi. Moje malá, nadržená kurvička," zašeptal mi do rtů a shodil mě na svou postel. Posadil se na můj pas. Odvrátil jsem hlavu do strany. Chytil mou bradu mezi prsty a donutil mě se na něho podíval. V očích se mu leskla dravost.

"Já nejsem kurva, ani tvoje, ani Jungkookova, ani ničí," zavrčel jsem mu do obličeje. Yoongi vyzývavě pozvedl obočí a opatrně si mě lehl.

"Uvidíme co řekneš potom," ušklíbl se a zaháknutím prstů za obojek si mě přitáhl ke rtům. Drsně kousal mé rty. Jakmile jeho prsty opustili ozdobu na mém krku, vyděšeně jsem se na posteli vytáhl výš. Měl jsem z něho strach, protože takhle se nikdy nechoval.

"Y-Yoongi..." vykoktal jsem.

"Šššš, neboj. Bude se ti to líbit," nakrčil nos a lehce mě líbl na rty, než se vrhl na okusovaní mé krční tepny a narval mi koleno do rozkroku. Bolestně jsem zasténal, ale z nějakého důvodu se mi to jeho zacházení se mnou líbilo. Když ho můj krk přestal bavit,zabodl svůj pohled do mých očí.

"Tak mě napadá, děvka jsi tu ty, takže... ukaž co v tobě je," zašeptal a svalil se vedle mě. Zůstal jsem ležet, protože mi čím dál víc vyrážel svým chováním dech.

"Ale už něco dělej," zavrčel Yoongi potichu. Trochu mě to probralo, protože mi dýchal za krk, což mi způsobovalo husí kůži po celém těle. Otočil jsem se a vyhoupl se nad něho. Přisál jsem se mu na rty a vytáhl ho do sedu. Knoflíček po knoflíčku jsem začal rozepínat jeho černou košili, a pak mu ji stáhl z ramen, díky čemuž se mi naskytl pohled na jeho sněhobílou kůži. Cítil jsem Yoongiho ruce na svých bocích, a když se jimi dostal pod mé tričko, trochu jsem vyjekl, protože je měl hrozně studené. Odpovědí z jeho strany mi bylo lehké uchechtnutí, načež moje o několik velikostí větší tričko opustilo mé tělo. Slíbal jsem Yoongiho čelist a na krku si ho párkrát označil, což byla projednou jen a pouze má výsada, díky Jungkookově zálibě v cucflecích. Párkrát jsem se zakousl do jeho klíční kosti, až na ní zůstaly otisky mých zubů. Zapřel jsem se mu rukama do ramen, čímž jsem ho donutil si lehnout. Posunul jsem se níž a lehce ho začal kousat do podbřišku.

Yoongi:
Měl jsem co dělat, abych z něho nezešílel. Rukou jsem vplul do jeho hustých vlasů a lehce za ně zatahal pokaždé, když mě kousl. Pomaličku ze mě sundal kalhoty, ale spodní prádlo mi nechal. Přes mou chloubu, stále uvězněnou v těsných boxerkách, lehce přejel rty a začal mě líbat na stehnech. Fakt jsem měl chuť ho uškrtit.

*Možná úplně nebyl nejlepší nápad dělat z něho děvku.*

Nahlas jsem vzdychl pod každým jeho dotekem. Zvedl hlavu a na tváři měl děsivý úsměv. Sáhl do kapsy a vytáhl švýcarák. Celkem jsem se ho začínal bát.

"Neboj, jen se chci zbavit toho hadru, co máš na sobě," zasmál se, když viděl můj vyděšený výraz. Několika zručnými pohyby nadělal z mých trenek cáry.

"Tos nemusel," trochu přiškrceně jsem se zasmál a přitáhl si ho do polibku.

Většinou jsem byl ten dominantní, nikdo nepokoušel o nadvládu nade mnou. Ale tentokrát to bylo jiné, Jimin mě nenechal, kdykoliv jsem se pokusil převzít vedení, zaryl mi nehty hluboko do boků nebo mě kousl do jazyka.

Jimin:
Yoongi se nade mnou snažil získat kontrolu, ale nedovolil jsem mu to. Za prvé mě přestalo bavit dělat všem uke a za druhé tenhle hošan potřeboval pořádně za vyučenou. Lehce jsem se od něho odtáhl, ale naše rty se o sebe stále lehce otíraly.

"Tak co? Pořád jsem podle tebe děvka?" zašeptal jsem.

"Ještě větší než předtím," odpověděl mi přidrzle. Jeho mělký dech jsem cítil na svých rtech. Rukou jsem nenápadně zamířil k jeho ocelovému vzrušení. Zvrátil hlavu a hlasitě zasténal, sotva jsem se ho dotkl. Spokojeně jsem se usmál a zvedl se do sedu. Z kapsy jsem vytáhl kondom, který jsem stiskl mezi zuby a sundal ze sebe kalhoty i se spodním prádlem. Celou dobu jsem se díval Yoongimu do očí. Jeho pohled byl čím dál hladovější. Než jsem stihl udělat cokoliv dalšího, Yoongi se zvedl na loktech, prezervativ mi sebral ze zubů a zahodil ho někam do útrob pokoje.

"Zapomeň, že to s tebou budu kdy dělat s gumou," zavrčel.

"Jak chceš," ušklíbl jsem se a bez varování do něho šel až po kořen. Yoongi hlasitě vykřikl a po tváři mu stékalo nesčetné množství slz.

*Po tomhle může říct, že jsem ho prakticky znásilnil. Ale může si za to sám, neměl mě provokovat.*

Rty jsem začal oždibovat jeho krk a rukou ho začal honit. Když se trochu uklidnil, začal jsem pomalu přirážet. Tak mám takový pocit, že sousedi nás musí milovat za ten bordel co tu pořád je, ale já své hlasové projevy prostě krotit neumím a tentokrát to nezvládl ani Yoongi. Jeho orgasmus doprovázel hlasitý výkřik mého jména a můj následoval o něco málo později.

Yoongi:
Až se budu moct pohnout, nakopu mu prdel. I když to ze začátku fakt bolelo a já litoval toho co jsem řekl o tom kondomu, ale nakonec to byl asi nejlepší sex v mým životě.

Ležel jsem na Jiminově hrudi a on mi prohraboval vlasy. Sice mě tak bolela prdel, že jsem se nemohl ani hnout, ale bylo mi úžasně. Takhle dobře jsem se opravdu dlouho necítil. S bolestnou grimasou jsem se otočil na břicho a svůj obličej přiblížil tomu jeho. Jimin stáhl ruku z mých vlasů a za bradu si mě přitáhl do lehkého, sladkého polibku.

"Miluju tě Jiminie," zašeptal jsem mu do rtů a znovu si lehl na jeho hruď.

"I já tebe," zašeptal mi do ucha.

"Ale mimochodem tohle bys měl nosit ty, " sundal si z krku obojek a nasadil ho mě,: "protože děvka jsi ty..."

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 23. září 2016 v 23:35 | Reagovat

No...tak to bylo drsný. Ale jsem zvědavá, co bude dál...

2 Karin Karin | 26. listopadu 2016 v 22:45 | Reagovat

Tak tahle kapitola byla hustá. :-)  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama