Leave me alone- díl 21.

1. září 2016 v 8:00 | Linnie |  Leave me alone
Ahojky, vím že si toho většina z vás nevšimla, ale je to tu o den dřív, protože dnešek je velice, velice významný den. Nejen proto, že začíná škola, ale moje zlatíčko Jungkookie má dneska narozeniny (tímhle mu chci popřát všechno nejlepší) a já mám svátek. (Jo, moji rodiče si uměli vybrat xD)

Jinak na narozeniny blogu (11. září kdo by nevěděl. Zajímavé, že ten den spadla Dvojčata.) plánuju začít vydávat novou povídku. Něco z ní už jste mohli číst na mém wattpadu. (Teď všichni co to četli už vědí xD a ti co ne, si musí počkat.)
K dnešnímu dílu, zase je to lame jako prase a asi mě zabijete. Tak užijte si to a já se loučím.

BTW: Na příští díl se já osobně hrozně těším a vy by jste měli taky. Tak užijte si to a já se loučím.Jimin:
Pousmál jsem se na tím. I když jsme spolu spali, bral jsem ho jako mladšího bráchu. Lehl jsem si do postele a pustil si nahlas písničky. Dvě hodiny uběhli jako voda a Yoongi přišel s tím, že by jsme měli jet.

Převlékl jsem se do tmavě modrých jeansů a bílého trička. Vyhrabal jsem kde si v pokoji klíče od mého auta. Nedávno jsem si koupil černé Audi R8. Naložili jsme všechny Yoongiho věci a vyrazili.
Dojeli jsme na letiště. Yoongiho jsem jen krátce objal, pořád jsem nebyl schopný s ním mluvit normálně. Nebyl jsem na něho naštvaný, jen... z nějakého důvodu jsem nebyl schopný smířit se s tím, že spal s někým jiným. Jakmile mi Yoongi zmizel z dohledu, vydal jsem se za Kookem.

Přesně ve čtyři jsem stál před dveřmi jeho domu. Stál před dveřmi a koukal do mobilu. Když si mě všiml sladce se usmál.

"Ahoj Jungkookie," oplatil jsem mu úsměv a objal ho. Pak jsem se chtěl odtáhnout, ale on obmotal své dlouhé ruce kolem mého krku a přitáhl si mě do polibku. Nechal jsem ho, nevadilo mi to a pomáhal mi tak přijít na jiné myšlenky. Asi po pěti minutách jsem ho donutil se odtáhnout.

"Nemyslíš, že by to mohlo stačit?" zeptal jsem se ho s ledově klidnou tváří. Jungkook se zatvářil jak nevinnost sama a ublíženě zakňučel. To už jsem nevydržel a začal se smát. Kookie na mě jen nechápavě koukal.

"To byl vtip prosím tě. Pojď pojedem ke mně, a pak si můžeš dělat co budeš chtít," objal jsem ho kolem ramen a mrkl na něho. Bohužel mi ale nedošlo, k čemu jsem se právě upsal...

Yoongi:
Celou cestu na letiště jsme spolu nepromluvili ani slovo. Od té chvíle co utekl ze dveří mého pokoje se choval divně. Zastavil na parkovišti vedle letiště. Čekal jsem, že půjde se mnou, ale nešel, jen mi věnoval krátké objetí. Docela mě to naštvalo.
Konečně jsem se dostal do letadla. Čekala mě dost dlouhá cesta a já téměř hned po vzletu usnul.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

*O týden později

Jimin:
"Kooku, ty jsi fakt hroznej," zavrčel jsem, když se po mě znovu začalo sápat to nadržené stvoření.

"Nemáš být tak sexy," zavrněl mi do ucha. Znovu mi začal okusovat krk. Po tom týdnu už jsem ho měl úplně fialový a docela to i bolelo. Nesouhlasně jsem zamručel, a dál se snažil ho od sebe dostat. Už jsem to chtěl vzdát, protože u něho to stejně nemělo cenu, vždy dostal co chtěl, když se najednou odtáhl. Trochu překvapeně jsem se na něho podíval, ale když ze sebe stáhl tričko, pochopil jsem co má v plánu a rezignovaně si povzdychl. Zvedl jsem se do sedu, rukou jsem sjel od ramene k jeho vypracovanému břichu a za bok si ho přitáhl blíž.

"Jsi strašnej provokatér," zašeptal jsem mu do rtů a políbil ho. Jungkook se mi zakousl do rtu, nad čímž jsem trochu bolestně zasténal. Sundal ze mě tričko a donutil mě si lehnout. Vyhoupl se nade mě a přejel mé tělo hladovým pohledem. Znovu se mi vrhl na rty.

"Koukám, že se bavíš i beze mě," ozvalo se najednou ode dveří. Jungkook se zapřel rukama o mojí hruď a rozhlédl se. Najednou ze mě polekaně slezl a odstoupil pár kroků dozadu. Znovu jsem se posadil a pohledem střelil ke dveřím. Hned na to jsem prudce vyletěl do stoje.

Yoongi:
Ten týden hrozně rychle utekl. Zrovna jsem přiletěl, o pár hodin dřív než jsem měl. Chtěl jsem Jimina překvapit. Za ten týden jsem si všechno pěkně srovnal a definitivně se rozhodl vyznat se mu.
Vyzvedl jsem si kufry a zavolal si taxík. Když jsem se dostal ke svému domu, spokojeně jsem vydechl.

*Konečně doma.*

Potichu jsem otevřel dveře. Dům vypadal prázdný.

*Že by někam šel?*

Vyzul jsem si boty, a v tom jsem zaslechl něco z obýváku. Vešel jsem do dveří a naskytl se mi pohled na něco, co jsem doufal že není pravda. Jimin ležící pod Jungkookem a líbají se.

"Koukám, že se bavíš i beze mě," řekl jsem sarkasticky, díky čemuž si mě všiml jak Jungkook tak následně i Jimin.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 1. září 2016 v 18:34 | Reagovat

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Takže. Jimine děláš si prdel, že si prostě jen tak na pána koupáš auto za skoro 4 a půl milionu??? :DD Já chci taky jedno omg!!:DD Příští rok k vánocum, okay?:D To už asi budu mít řidičák:DD
A k tomu, co se stalo.
Ty vole, já tě zabim. Jako what. Jak můžeš?! Proč to děláš?! Bavíš se dobře?!
Hádám, že jo -.- :DDDD
Moc se těším na další díl a DOUFÁM, že se to všechno srovná :D <3

2 Hatachi Hatachi | Web | 1. září 2016 v 20:57 | Reagovat

Jimin je debil. Nemam pro něj jiné oslovení, protože si jiné ani nezaslouží. No ale jsem zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl...

3 Karin Karin | 26. listopadu 2016 v 22:37 | Reagovat

Ty to pěkně zamotáváš. [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama