Leave me alone- díl 20.

26. srpna 2016 v 8:00 | Linnie |  Leave me alone
Ahojky, dobrá zpráva stihla jsem to napsat xD. Ne vážně, jsem ráda že jsem to stihla. Tak od minulé středy jsem psala ten oneshot a tohle jsem skoro nestihla. Je to sice lame jak prase, ale nevadí každý díl nemůže být zajímavý. Užijte si to a adios amigos.Yoongi:
Když bolest trochu ustoupila, otočil jsem se na osobu ležící vedle mě, Namjoona. Drcl jsem do něj a on se probral.
"Co je, kurva?" zachraptěl."Myslím, že jsme se spolu včera vyspali."

Namjoon se prudce posadil a chytil se za hlavu. Tiše jsem se zasmál, i když jsem na tom byl ještě hůř jak on, tahle opilecká rána vždy stála za to.

"Myslíš, že o tom někdo ví?" zeptal se, když bolest ustoupila a on se trochu narovnal.

"Před chvíli tu byl Jimin," povzdechl jsem si a trochu se zavrtěl, protože se mi skrz bolest špatně sedělo. Trochu mě překvapil Namjoonův soucitný a zároveň vědoucný pohled.

"Mrzí mě to. Sice nevím co mezi vámi je nebo bylo, ale vidím jak se na něho díváš," prohrábl si vlasy a povzdychl si.

"A-asi bych měl jít, uvidíme se zítra," řekl ještě předtím, než se oblékl do boxerek a kalhot a s tričkem v ruce odešel. Ani jsem nějak nestihl zareagovat, jen jsem tam seděl a čuměl před sebe do zdi.

*Teď sis to slušně posral...* nadával jsem si a v duchu se pořádně propleskl. Asi po půl hodině jsem se konečně donutil zvednout a jít za Minem. Prošel jsem jsem celý dům a nemohl ho najít. Nakonec jsem ho přeci jen našel sedět v kuchyni nad miskou cereálií. Když si mě všiml sklopil hlavu a dělal, že tam nejsem.

"Jimine... Já..," začal jsem, ale on mi skočil do řeči.

"Nemáš mi co vysvětlovat, do toho s kým co děláš mi vůbec nic není," řekl bez jakýchkoliv emocí, zvedl se od stolu misku hodil do myčky a odešel. Ještě z chodby jsem slyšel jak na mě křičí něco to tom, že bych měl balit. Nechápal jsem co tím myslí, ale pak jsem zavadil pohledem o kalendář a došlo mi to. Dneska mám odletět do L.A. . Koukl jsem po hodinách a zhrozil se, protože do odletu zbývali asi tři hodiny. Letěl jsem do svého pokoje jak blesk, ještě jsem se u toho málem zabil na schodech. Vytáhl jsem loďák a začal do něho házet věci.

Jimin:
Když jsem se vzbudil, čekal jsem, že budu mít kocovinu jako prase. Včera jsme to s tím alkoholem opravdu docela přehnali. Vzbudil jsem všechny ostatní. Jungkooka bolela hlava, tak jsem šel hledat prášky proti bolesti a Jin se pak nabídl, že ho odveze domů. Rozloučil jsem se s nimi, a když odjeli, došlo mi že s námi včera byl i Yoongi a Namjoon. Šel jsem se podívat k Yoongimu do pokoje. Dveře jsem se zavrzáním otevřel a pohled mi padl na Yoongiho s Namjoonem, jak leží vedle sebe, nazí...
Trochu mě to rozhodilo, přeci jen jsem do Yoongiho zamilovaný už víc jak půl roku. Ale na druhou stranu mu nemám co vyčítat, neví o tom, že ho miluju a já sám spím s Jungkookem. Vycouval jsem ze dveří a zavřel za sebou. Šel jsem do kuchyně, abych mohl umlčet svůj kručící žaludek. Sedl jsem si ke stolu s miskou cereálií. Asi po pěti minutách jsem zahlédl v chodbě Namjoona, který za sebou následně bouchl dveřmi. Chvíli jsem tam zaraženě seděl a čekal kdy se přižene Yoongi. Asi půl hodiny se nic nedělo a já skoro nic nesnědl. Pak se z horního patra ozvaly kroky, které se následně přesunuly na schody a následně se Yoongi přihnal do kuchyně. Sklopil jsem pohled na misku s cereáliemi, ze kterých se za tu půl hodinu stala rozmočená nechutná kaše.

"Jimine... Já..,", skočil jsem mu do řeči než stihl dokončit větu.

"Nemáš mi co vysvětlovat, do toho s kým co děláš mi vůbec nic není," odvětil jsem mu a snažil se, aby se mi nezlomil hlas. Kupodivu se mi to i povedlo. Zvedl jsem se od stolu vyhodil zbytky svojí nesnědené 'snídaně' misku, dal do myčky a šel do svého pokoje.

"Mimochodem měl bys začít balit," křikl jsem na něho ještě z chodby. Byl jsem docela rád, že má dneska odjet na týden pryč. Alespoň budu mít čas vymyslet jak dál. Vzal jsem telefon a napsal Jungkookovi.

- Ahoj Jungkookie, už je ti líp?

Jungkook- Už je mi dobře ^^ Potřeboval si něco?

- No... Napadlo mě jestli bys tu nechtěl být pár dní se mnou.

Jungkook- Hmm... Proč ne :* Stavíš se pro mě?

- Okolo čtvrtý jsem u tebe... Slíbil jsem Yoongimu že ho odvezu

Jungkook- budu tě čekat ;)

Pousmál jsem se na tím. I když jsme spolu spali, bral jsem ho jako mladšího bráchu. Lehl jsem si do postele a pustil si nahlas písničky. Dvě hodiny uběhli jako voda a Yoongi přišel s tím, že by jsme měli jet.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 26. srpna 2016 v 11:17 | Reagovat

OMG. A TO HO NECHÁ JEN TAK ODJET?!!
JESTLI SE MU NĚCO STANE, PŘÍSAHÁM, ŽE TI NAKOPU PRDEL, UMLÁTÍM TĚ STYLEM ALÁ HOSEOK BIJE JIMINA A JEŠTĚ SE S TEBOU NEBUDU PĚT MINUT BAVIT!!
HA!
T.T Slib mi, že jim neublížíš. Protože já se fakt bojím. (Znám tě, takže se bojím oprávněně :D)
Ne, fakt doufám, že se na tom letišti stane něco sladkééého <3 Ať z toho pak mám feels ještě půl roku:D
A ten Kook tam... *kříží ruce na prsou, kroutí hlavou a tiše pomlaskává*

Těším se na další díl <3

2 Hatachi Hatachi | Web | 27. srpna 2016 v 17:01 | Reagovat

Škoda, že to každý tahne s někým jiným. Spolu by byli šťastný, protože jsou zamilovaný jeden do druhého. No jsem zvědavá co bude dál. Těšim se na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama