Leave me alone- díl 18.

12. srpna 2016 v 8:00 | Linnie |  Leave me alone
Ahojky zlatíčka moje. Dobrá zpráva tábor jsem přežila, dokonce bez úrazu. (Až na pocuchané nervy.) Díky bohu stihla jsem to dopsat, i když to nestojí za nic. Ale už se blížím k pointě... vážně. Zase kecám kraviny, nevadí. Užijte si to a můžete mi nechat nějaký pěkný komentář.

Varování: 18+Jimin:
Chvíli jsme jeden druhého propalovali pohledem, pak se ke mně naklonil a lehce mě políbil.

"Jungkookie..." chtěl jsem pokračovat, ale on odmítavě zavrtěl hlavou a přiložil svůj prst na mé rty.

"Prostě si to jen užívej a na nic nemysli," vydechl a můj krk ovanul jeho horký dech. Zavřel jsem oči a nechal ho dělat si co chce. Už když mě s ním Yoongi seznamoval, varoval mě, že on je tak trochu kurva. Ale nějak mi to nevadilo, protože je vážně sexy, a navíc s Gim jsem naposled spal asi před měsícem.
Začal jsem se lehce třást, když slíbával mou čelist. Když mě pak znovu políbil, nechal jsem ho. Kousal mé rty až jsem je měl celé rudé a nateklé. Stáhl své ruce z mých vlasů a začal rozepínat mou košili. Očividně se mu ale nelíbila, protože nakonec prostě trhl až odletělo pár knoflíků. Sundal mi ji z ramen a odhodil někam za sebe. Trochu se odtáhl a sjel mě pohledem. Sklonil se a zakousl se do mé bradavky. Bolestně jsem zasténal, zaplul rukou do jeho havraních vlasů a políbil ho. Jazykem jsem válčil s tím jeho.

*Musím uznat, že má opravdu schopný jazýček.*

Chytil jsem ho pod stehny a zvedl se z pohovky. Postavil jsem ho na zem, propletl s ním prsty a táhl ho k sobě do pokoje, kde jsem ho shodil na svou postel. Kook se zvedl na loktech a se skousnutým rtem mě sledoval. Provokativně jsem se usmál a pohled věnoval zemi. Rukou si sjel od rtů přes hruď až k podbřišku.

"Líbí se ti to?" zvedl jsem k němu pohled a klekl si vedle něj.

*I když jsem se ze začátku cítil blbě, kvůli Yoongimu, teď mi to přišlo jako super nápad a odreagování. A přeci jen k Yoongimu nemám žádné závazky, sice ho mám rád... Ne nemám, miluju, ale on mě ne, takže mi to může být jedno.*

Jungkook si mě za pásek přitáhl k sobě.

"Ani nevíš jak moc jsi sexy," zašeptal mi do rtů a znovu mi vtiskl vášnivý polibek. Rukama jsem vklouzl pod jeho tričko, které jsem mu následně sundal. Měl nádhernou, sametovou kůži. Bez toho abych rozpojil naše rty, jsem ho donutil si lehnout. Posadil jsem se na jeho pas a rty se přesunul na jeho krásný krček.

"Žádný takový já jsem nahoře," zavrčel Jungkook a strhl mě pod sebe. Párkrát mě kousl do krku, a pak pokračoval níž. Ani nevím jak, ale najednou byli moje kalhoty i s boxerkami pryč a Jungkookův mrštný jazyk byl na mé chloubě. Snažil jsem se trochu krotit svoje vzdechy, ale moc to nepomáhalo. Když jsem si chtěl překrýt pusu rukou, Jungkook uvěznil mé ruce v ocelovém sevření. I když na to nevypadá, má sakra sílu. Docela mě nasral, když mě nenechal se udělat a pak znovu, když do mě vnikl bez přípravy. Alespoň že měl tolik slušnosti, že počkal až to rozdýchám. Když jsem mu povolil se hýbat, hned ze začátku nasadil dost ostré tempo. Vzhledem k tomu, že jsem řval jak nejlacinější děvka, doufám že to neslyšeli sousedi. Během chvíle jsem byl hotový a Kook hned po mě.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Už asi půl hodiny jsme leželi jen tak v mé posteli. Ani jeden z nás nic neříkal. Ležel jsem na Jungkookově hrudi a lehce po ní předjížděl prsty.

"Kookie?" zašeptal jsem, měl zavřené oči a já si nebyl jistý jestli usnul nebo ne.

"Hmm..." broukl a otevřel jedno oko.

"Může tohle být naše tajemství?" díval jsem se na něj s nejistotou v očích. Jungkook se tajemně usmál a zvedl se do polosedu, čímž donutil i mě se zvednout.

"Co bych neudělal pro svou malou děvku," kousl se do rtu a dravě mě políbil. Zavrněl jsem mu do rtů a Kook se odtáhl. Zase jsme si lehli stejně jako předtím. Musím říct, že mi takhle bylo vážně příjemně. Pak mi ale došlo, že kluci se každou chvíli můžou vrátit.

"Možná by jsme se měli vrátit dolů, kluci budou za chvíli zpátky."

"Fajn," odpověděl mi Jungkook otráveně a oba jsme se zvedli. Oblečení jsme probírali po mém pokoji, a pak šli dolů. Asi deset minut jsme hledali knoflíky od mé košile, přičemž jsem mu stihl ještě vynadat, protože tu košili jsem měl fakt rád. Znovu jsme si pustili 'Need for speed' a kluci se vrátili asi o čtvrt hodiny později.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 12. srpna 2016 v 11:02 | Reagovat

Zlatíčko. Jednu věc mi vysvětli...  Proč mi sakra vždycky pošleš jen kousek?!:D až teď jsem si to uvědomila!:D
Každopádně, zajímalo by mě, jak to Yoongi zjistí o.o skrz tu košili?:D nebo ta byla jen takový ten menší bonus k tomu všemu?:D
Anyway, nemůžu se dočkat dalšího dílu ❤

2 Linnie Linnie | Web | 12. srpna 2016 v 17:04 | Reagovat

[1]: Chceš vědět proč? Protože mě baví tě napínat. A navic ti to vždycky posílám ještě rozepsané xD

3 Žužu Žužu | 12. srpna 2016 v 20:22 | Reagovat

Konečně jsem se dokopala k tomu napsat ti sem komentář! Každopádně tohle je naprosto super! :-D Nemůžu se dočkat dalšího dílu :-)

4 Hatachi Hatachi | Web | 14. srpna 2016 v 14:10 | Reagovat

Pěkný díl. Jsem zvědavá, co bude dál. Těšim se na další...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama