First kiss

15. srpna 2016 v 19:38 | (Linnie) Karis |  Drabbles-Shortstories
Ahojky, dneska tu nejsem tak úplně já jako naše milovaná Karis. Tuhle povídku mi napsala, když jsem byla na táboře. Sice jsem chtěla na JiKook, ale známe Karis a její lásku k VHope xD Nic méně ta povídka je boží, takže jsem ji přepsala a tu je. Doufám, že se vám bude líbit stejně jako mě.


*Většího kreténa vážně neznám.*
*Taková buznička naše.*

Ta slova mi neustále zněla v hlavě. Proč jsou lidé tak zlí? Proč se ke mně nechovají jako k člověku?

*Seš jen ubohá děvka.*

Další slova, která se mi vryla hluboko do srdce. Slova, která byla ostrá jako nůž a rozřezala mé srdce na několik částí.
Slova, která mi vehnala slzy do očí a já se zase cítil jako ten nejslabší člověk, který chodil po tomto světě. Byl jsem mnohem slabší, než-li nějaké novorozeně.

"Tae, jsi v pořádku?"

Ten hlas mě probral zpátky do reality. Ten hlas byl tak sladký, tak milý, tak hřejivý.
Záporně jsem zavrtěl hlavou v odpověď. Nemělo cenu mu lhát. Chvíli na to jsem ucítil silné ruce kolem svého těla.

"Jsi úplně ledový," poznamenal a více se ke mně přitulil. Svou hlavou se dotkl mé tváře. Jeho pokožka tak příjemně hřála. Přál jsem si, aby ta chvíle nikdy neskončila, ale Hoseok byl jiného názoru. Odtáhl se a hluboce se mi zadíval do očí.

"Taehyungie, co se stalo?"
"Nejsem nic Hoseoku. Nic víc, než jen obyčejná děvka..." vydechl jsem a uvnitř svého srdce jsem cítil bodnutí. Hoseok dlouhou dobu nic neříkal. Neřekl vůbec nic. Jen si mě prohlížel.

"Nejsi Taehyungie, nejsi. Teď už ne," řekl nakonec a vzal mé ruce do těch svých. Palci mi přejížděl přes klouby, ve snaze dodat mi nějakou tu sebejistotu. Dělal to tak vždycky. Hodně mě to uklidňovalo a on to věděl.

"Strašně se za to stydím a sžírá mě to," přiznal jsem a cítil slzy v očích.

"Sakra, Tae. Nejsi žádná děvka. Vím, co ti dělal tvůj bývalý přítel, ale já nejsem jako on. Vím, jak moc ses bál dalšího vztahu a oceňuji, že jsi do toho se mnou šel, ale přijde mi, že ke mně necítíš to samé, jako já k tobě. Miluji tě z celého srdce. Nechápu, jak je možné, že jsem ti takhle propadl, ale stalo se. Snažím se udělat nějaký ten krok kupředu v našem vztahu, abychom se dostali někam dál, než k objetí a občasné puse na tvář. Už nevím, co si mám o tom všem myslet. Já.."

Nevím, kde se to ve mně vzalo, ale nevydržel jsem to. Překvapil jsem sám sebe a zřejmě i Hoseoka. Nechápal jsem, co mě to najednou popadlo, ale už jsem to nedokázal.
Nedokázal jsem snést pocit, že jeho něco trápí. Já jsem ten, který si zaslouží trpět, ne on. On, který je na každého hodný a milý, každému pomáhá, rozdává světu úsměvy, které dokáží povzbudit. A co jsem oproti němu já? Jen děvka...

Hoseok se až po chvíli probral a začal mi na polibky odpovídat. Netrvalo dlouho a polibky přibývali na intenzitě.
Když jsem se od něj odtáhl, nemohl jsem popadnout dech. Podíval jsem se na Hoseoka, který na tom byl podobně. Tváře měl načervenalé, zrychleně dýchal a na tváři mu hrál úsměv.
Ten úsměv mě hřál na srdci. Nemohl jsem si pomoct, byl jsem rád. Srdce mi silně bušilo do hrudi a rty se mi kroutily do úsměvu.

"Děkuju, Tae," vydechl po chvíli. V jeho očích nadšeně zajiskřilo.
"Neděkuj a radši mě zase polib," mrkl jsem na něj. K mým uším dolehl jeho tichý smích. Nesmál se dlouho, protože jsem to byl zase já, kdo přerušil tu vzdálenost mezi námi. Tím dnem jsem se stal na jeho rtech závislý.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 15. srpna 2016 v 20:45 | Reagovat

To bylo moc hezké...

2 Adéla Adéla | Web | 16. srpna 2016 v 8:17 | Reagovat

Hm, psáno na táboře a je to parádní...smekám!

3 Linnie Linnie | Web | 16. srpna 2016 v 8:37 | Reagovat

[2]: Není to psáno na táboře. Psala to Karis doma a posílala to mě na tábor xD

4 Karis Karis | E-mail | Web | 16. srpna 2016 v 20:38 | Reagovat

Waaaaahhh, je vtipný dávat komentář pod vlastní povídku :"DDD ale ted jak si to čtu, je to vcelku kravina, no:D musím se víc snažit příště :D

[2]: [3]: Je to psáno v práci ve skladu, zatímco po chodbě chodil šéf :"D Ne, prvních asi sto slov jsem stihla ještě doma :"D

Yaah, ale... děkuju?:D Asi xD

5 Karin Karin | 26. listopadu 2016 v 16:48 | Reagovat

Moc pěkné.**** :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama