I hate your clothes

2. července 2016 v 10:21 | Shadow |  Oneshots
Tak tu máte jeden oneshot. Musím se přiznat, že je to nejhorší a nejdivnější smut co jsem kdy napsala. Fakt se stydím. Každopádně za to může naše milovaná Karis. Takže kdyžtak je to na ní, ok? Ne dělám si srandu, můžu za to sama xD. Okej už končím, užijte si tuhle kravinu a můžete mi tu zanechat nějaký pěkný komentář.
(díky tomuhle obrázku to vzniklo, tak se nedivte)

Skupina: BTS
Pár: VHope
Věnování: Karis (Gratuluju zas a znovu k úspěšnému dokončení prváku.)
Yaoi


Pohled Taeho:
Nikdy jsem nezažil takové vedro jako dnes. Je polovina září a snad 40 nad nulou. Teď máme týdenní volno, protože Yoongi-hyung byl šikovný a spadl ze schodů. Díky bohu mu není nic vážného. Zrovna jsem vyšel z koupelny, když přišel do pokoje Hoseok. K mému štěstí měl na sobě jen boxerky. Docela se divím, že mu nevadí přede mnou chodit skoro nahý. On je totiž jediný, kdo ví že jsem gay. A to ještě ani nemá páru o tom, že jsem do něj zamilovaný.
"Tae neviděl jsi můj notebook? Hledám ho už od rána," zazubil se nevinně.
"Máš ho pod postelí," oznámil jsem mu s nezájmem, shodil ze sebe župan a až po krk se přikryl peřinou. Bylo mi fakt nehorázné vedro, ale styděl jsem se, být před ním polonahý. Hobi na mě chvíli zíral, pak pokrčil rameny a z pod postele vytáhl svůj notebook. Sedl si na postel vedle mě s notebookem na klíně.
"Tae není ti náhodou zima?" zeptá se mě se smíchem, když se do té peřiny zavrtám ještě víc. Jen odmítavě zavrtím hlavou a uraženě našpulím rty. Nechápu, proč si ze mě musí pořád dělat srandu. Celého ho sjedu pohledem a zastavím se u jediného kusu oblečení, který zakrývá jeho dokonalé tělo, černé boxerky, na kterých jsou bůh ví proč duchové. Hoseok je vážně sexy stvoření. Přehodil jsem si deku přes hlavu.
"Tae? Vážně jsi v pohodě?"
"Ne, mám strach... Strach z těch duchů," odvětil jsem mu, s kapkou ironie. Hoseok na mě nechápavě hleděl. Chytil jsem mezi prsty gumu lemu jeho boxerek a střelil ho do boku. Dál na mě nechápavě hleděl, pak ale střelil pohledem dolů a nasadil provokativní úšklebek.
"Mám je sundat?" pozvedl obočí.
"Hmm... Rozhodně nejsem proti," oplatil jsem mu provokativní pohled. Oba jsme se začali smát, ale ve mě jakoby se něco zlomilo. Hoseok odložil svůj notebook, lehl si vedle mě a zavřel oči. Zvedl jsem se, shodil ze sebe deku.
"Hobi?" naklonil jsem se nad něho.
"Hmm..."
"N-nechceš pomoct?" trochu jsem zakoktal. Hoseok pootevřel jedno oko a ušklíbl se. Zvedl se na loktech, takže jsme se skoro dotýkali nosy.
"A ty bys chtěl?" zašeptal a mě ovanul jeho horký dech. Lehce se dotkl svými rty těch mých. Pomalu si lehl a své ruce položil na mé boky.
"Hyung, to myslíš vážně?" zeptal jsem se opatrně. Často jsme se provokovali, ale nikdy se mezi námi nic nestalo.
"Taehyungie~" zavrněl a přesunul jednu svou ruku na můj zátylek:"chci tě," dořekl a navázal se mnou hluboký oční kontakt. Nevěděl jsem co dělat. Hoseok mě svým chováním dokonale zmátl a nezbylo mi nic jiného než mu vyhovět. Pomalu jsem se k němu sklonil a políbil ho. Hoseok se zdál trochu překvapený, asi nečekal že bych to vážně udělal. Cítil jsem jak si na své dlouhé prsty namotal moje vlasy. Trochu jsem se od něho odtáhl a skousl jeho spodní ret. Hobi trochu vzdychl a já měl možnost prozkoumat tu jeho rozkošnou pusinku. Když mi to přestalo stačit, přesunul jsem se k jeho krku. Slabě jsem ho kousal a hrozně mi iritovalo, že se snaží být potichu. Olízl jsem jeho klíční kost a narval mu koleno mezi nohy. Hoseok trochu vyjekl a já se slabě ušklíbl nad tím, jak je tvrdý. Cítil jsem jeho ruce na mém těle jak se snažil dostat pod moje trenky. Zvedl jsem se z něho a chytil jeho ruce, sáhl jsem do nočního stolku, kde jsem měl pouta a připoutal ho k čelu postele.
"Sakra Tae, tohle jsme si nedomluvili," propaloval mě vražedným a vystrašeným pohledem zároveň.
"Sorry kotě, ale tady velím já. Když budeš hodný a necháš mě abych tě tvrdě ojel, tak tě možná pustím," pošeptal jsem mu a následně olízl jeho ucho. Hoseok jen potichu zakňučel, tak jsem to bral jako souhlas. Jazykem jsem si udělal cestičku k lemu těch jeho 'strašidelných' boxerek a zuby mu je stáhl. Hoseok mě celou dobu přivřenýma očima sledoval.
"Proč máš u sebe pouta?" zašeptal a s tichým stenem zvrátil hlavu dozadu, když jsem olízl jeho vzrušené mužství.
"Mám je přesně pro takové případy jako je tenhle... Hyung," zašeptal jsem. Mučivým tempem jsem ho začal kouřit. Hoseok se pořád snažil být potichu a kousal se do rtu. Přestal jsem a vytáhl se nahoru. Vzal jsem ho za bradu a pootevřel mu ústa.
"Věř mi Hobi, že tě donutím řvát jak tu nejlacinější děvku. Tohle nemá cenu a děláš si to akorát horší," moje slova následoval lehký kousanec někam za ucho. Z toho šuplíku, kde jsem měl pouta, jsem vytáhl další věc, tubu lubrikantu.
"Koukám že jsi vybavenej," uchechtl se Hobi. Jen jsem se ušklíbl a přesunul svou pozornost k jeho sexy prdelce. Začal jsem si ho připravovat. Postupně jsem do něho dostal čtyři prsty. Už se nesnažil tolik tišit, ale mě se to pořád nezdálo. Párkrát jsem ho zaslechl z koupelny, když si myslel že tu nejsem, takže vím jak umí být hlasitý. Když jsem usoudil, že mu to bude stačit, vnikl jsem do něj až po kořen. Zabodl pohled do jeho očí zastřených touhou. Ani nevypadal, že by ho to nějak bolelo, ale vím jak moc dobře se umí přetvařovat. Rukou jsem přejel po poutech na jeho rukách, všiml jsem si krvavých stop, které na nich byly. Tohle jsem možná malinko přehnal. Natáhl jsem se na stolek pro klíček a začal si s ním hrát mezi prsty.
"Budeš hodný?" zeptal jsem se ho. Párkrát zamrkal, jakoby se snažil pochopit co říkám a pak přikývl.
"Já tě neslyším," provokoval jsem ho. Vím, že bych ho neměl trápit, ale když on si o to prostě říká.
"Budu nejhodnější, jen už se prosím pohni," zavrčel a pohl proti mě pánví, nějakej nedočkavej. Propustil jsem jeho ruce ze sevření želízek a propletl s ním prsty. Lehce jsem ho políbil na rty a začal se v něm hýbat. Dokonalý pocit tohle. Postupně jsem přidával na tempu. Když jsem cítil svůj vrchol, nahmatal jsem mezi našimi těly Hoseokovu erekci. Udělali jsme se téměř současně. Pomalu jsem z něho vystoupil a lehl si vedle něj. Chvíli jsme to oba vydýchávali, pak se na mě Hobi otočil a zářivě se usmál. Úsměv jsem mu oplatil.
"V pohodě?" pohladil jsem ho po tváři. On přikývl a já mu dal lehkou pusu na nos. Pak jsem ho chytil za ruce a každý šrám od pout políbil taky jako omluvu.
"Jsem unavený," zašeptal Hoseok a přitiskl se ke mě. Objal jsem ho a vtiskl mu pusu do jeho spocených vlásků.
"Tak dobrou," řekl jsem a chvíli po něm jsem se taky odebral do říše snů. Musím říct, že takhle dobře se mi už dlouho nespalo.
------------------------------------------------------
Otevřel jsem oči a setkal se s Hoseokovým pohledem. Cítil jsem jeho ruku na mém boku a v tu chvíli mi došlo co jsem včera provedl.
"Dobré ránko," usmál se na mě a mě políbit, já ho však zastavil a prudce se zvedl do sedu.
"Promiň mi ten včerejšek, nevím co mě to popadlo," vydechl jsem.
"Nechápu proč se omlouváš, sám jsem tě vyprovokoval," položil mi zezadu ruce na boky. Lehce jsem se pousmál.
"Můžeme na to zapomenout?" trochu jsem se zajíkl. Bolelo to, ale vím, že on mě nemiluje.
"Když si to přeješ," zaslechl jsem v jeho hlase trochu zklamání.
"Jdu se umýt," oznámil jsem mu a zamířil do koupelny. Vlezl jsem si pod sprchu. Proud vlažné vody byl hrozně uklidňující a já se ztratil v myšlenkách. Díky tomu jsem nezaregistroval, že někdo přišel a nebyl to nikdo jiný než Hoseok. Přitiskl se na má záda.
"Promiň mi to lásko, ale já na to zapomenout nemůžu, naopak bych si to rád připomněl," pošeptal mi a mě naskočila po celém těle husina. A navíc to oslovení... Nechápal jsem ho. Sundal jsem jeho ruce ze svého těla a otočil se k němu čelem.
"Ch-chceš tím snad říct, že..." nechal jsem větu vyznít do prázdna.
"Přesně tak, miluju tě ty mimozemšťane," zazubil se na mě a já nevěřil, že tohle je realita. Skočil jsem mu kolem krku.
"Já tebe taky, ty můj koníčku."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 2. července 2016 v 22:05 | Reagovat

Každopádně za to může naše milovaná Karis.
Moc děkuji za to, že na mě všechno svádíš :D Ne, zasloužím si to, jsem svině, co z tebe dělá ´úchyláka :D
Ta povídka byla fakt úžasná!!:D Ten konec mě brutálně zabil :D
Prostě... omg, how dare you :"D
Jen trochu sadomaso Taehyung mě děsí:DD
Jsem fakt ráda, že jsi to napsala a děkuji moc <3 těším se na další tvé povídky a speciálně na ty, které budou pro mou maličkost :"DDDDD
Luv ya:D

2 Karin Karin | 26. listopadu 2016 v 16:39 | Reagovat

Pěkně se tvé povídky čtou. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama