Leave me alone- díl 7.

5. května 2016 v 16:03 | Shadow |  Leave me alone
Čauky. Omlouvám se ale vůbec teď nemám čas ani náladu přidávat a navíc jsem teď pořád bez počítače. (tohle píšu přes telefon) Ale snad vám mojí neaktivitu vynahradí smut v tomhle dílu. XD Musím letět tak si to užijte. ^^
Varování: 18+Yoongi:
Pustil jsem film a sedl si na pohovku. Jimin seděl na druhém konci, což mě trochu štvalo. Asi po čtvrt hodině mě to přestalo bavit. 'Nebojte se tmy' jsem viděl už několikrát. Zaklonil jsem hlavu a opřel se o opěradlo, tak že jsem napůl seděl, napůl ležel. Po chvilce jsem se otočil na Jimina. S potěšením jsem zjistil, že mě pozoruje. Jakmile si všiml mého pohledu hned se obrátil k televizi. I když v pokoji byla skoro tma, všiml jsem si, že zčervenal. Potichu jsem se zasmál a Jimin se kousl do rtu. Chvíli jsem na něj koukal a dostal jsem super nápad.

"Hned jsem zpět," řekl jsem a zvedl se. Jimin jen kývl a ani se na mě nepodíval. Odešel jsem na chodbu. Stál jsem tam asi pět minut. Potom jsem se pomalu a téměř neslyšně začal přibližovat k Jiminovi, tak aby mě neviděl.

"Dětské zuby..." zašeptal jsem a schoval se za gauč. Jimin se trochu ošil a rozhlédl se.
"Dětské zuby..." zašeptal jsem znovu. Jimin se zase rozhlédl.

"Y-Yoongi to není vtipný," řekl trochu roztřeseně. Klečel jsem na zemi přímo za ním a na chvilku jsem zase byl zticha. Asi po dalších třech minutách jsem zašeptal znovu.

"Dětské zuby..." a ve chvíli kdy jsem to dořekl, jsem se dotkl Jiminova ramene. Jimin vyděšeně vykřikl a já se rozesmál.
"Měl jsi...vidět...svůj výraz," zajíkal jsem se smíchy a on mě propaloval vražedným pohledem.

"A zdrhej," zavrčel Jimin. Než jsem však stihl něco udělat, chytil mě za ramena a shodil mě na pohovku. Posadil se mi na pas a ruce mi držel nad hlavou.
"Za to zaplatíš," zašeptal výhružně. Pomalu pouštěl moje ruce. Ty své mi položil na břicho, vyhrnul mi tričko a začal mě lechtat. Smíchy jsem se po ním kroutil jako žížala a snažil se ho odstrčit.

"J-Jiminie...prosím...pusť mě," dostal jsem ze sebe. Jimin mě přestal lechtat, ale stále na mě seděl.
"Slezeš ze mě?" zeptal jsem se ho, když se nic nedělo. Znovu mi semknul ruce nad hlavou. Hladově si olízl olízl rty, sklonil se ke mě.

"Hmm... Ne," zasmál se. Vtiskl mi rychlý polibek a slezl ze mě.

*Ten kluk si ze mě dělá prdel.*

Zvedl jsem se a po čtyřech se k němu připlazil.

"Jiminie... Zlobíš," zašeptal jsem. Otočil ke mě hlavu. Já se nevinně se usmál a kousl jsem ho do rtu. Jimin se odtáhl a chytil se za něj. Zasmál jsem se a ruku mu oddělal. Ustrašeně na mě koukal a vypadal děsně roztomile.

"Jsi sladkej," pošeptal jsem mu do ucha. Chytil mě za triko a dravě mě políbil. Rukou jsem mu zabloudil pod triko a lehce přejížděl prsty po jeho vypracovaném břiše. Rty jsem se dostal k jeho krku, kam jsem ho párkrát kousl.

"Ahh... chci tě," zavrčel mi potichu Jimin do ucha. Zasmál jsem se a posadil se mu na klín. Jimin mi hodil ruce kolem krku a přitáhl si mě k sobě. Znovu mě začal líbat a rukou si pohrával s mými vlasy.

Jimin:
Yoongi se mi posadil na klín a já ho zase začal líbat. V tu chvíli mi bylo úplně jedno, že jsem s ním poprvé promluvil teprve dnes nebo to, že se mi pak vysměje. Znovu mi zabloudil rukou pod tričko a po chvíli mi ho sundal. Odtáhl se ode mě a zálibně si mě prohlížel.

"Co?" vyhrkl jsem.
"Nic... já jen, že jsem si nikdy nevšiml, že jsi tak sexy," vydechl Yoongi a konečky prstů mi něžně přejel po hrudi. Usmál jsem se, chytil jsem lem jeho trička a sundal mu ho. Jeho bílá kůže v tom šeru kolem skoro zářila. Nějakým záhadným způsobem jsem se ocitl pod ním na zádech. Jazykem zanechával vlhkou cestičku na mém těle a já se zmohl jsem na tiché vzdechy.

Yoongi:
To jeho tiché sténání mě pomalu přivádělo k šílenství. Vytáhl jsem se trochu nahoru, abych se dostal k jeho krku, kde jsem po sobě nechal pár značek. Jednou rukou jsem se dostal pod jeho kalhoty.

"Kurva tak už ale dělej!" vykřikl Jimin, když jsem ho chvíli dráždil a pak jsem toho nechal. Chtěl jsem si s ním trochu pohrát.
"Někdo se tu nemůže dočkat," zasmál jsem se. Jimin po mě hodil vražedný pohled. Napůl jsem na něm ležel s rukama opřenýma vedle jeho hlavy, takže jsem si nevšiml jeho ruky mířící k mému pásku. Chytil mě za něj a stáhl mě blíž k sobě.

"Tak poslouchej zlatíčko, buď to budeš ty nebo já. A můžu tě ujistit, že když mě budeš štvát tak si pěkně dlouho nesedneš," zavrčel na mě a nahodil svůdný pohled. Ušklíbl jsem se a rukou se znovu dostal pod jeho kalhoty. Jimin to zřejmě nečekal, jelikož prudce vydechl a zaklonil hlavu v němém výkřiku. Po chvíli se trochu vzpamatoval a snažil se rozepnout moje kalhoty. Moc mu to ale nešlo, takže jsem mu musel pomoct. Když se nám to společnými povedlo, stáhl jsem z něho kalhoty a donutil ho otočit se břicho. Na nějakou přípravu jsem sral, neměl být nedočkaví. Jakmile se dostal na čtyři, vnikl jsem do něj. Jimin bolestně zaskučel. Chvíli jsem počkal, nechtěl jsem mu zas tolik ublížit. Když přikývl, že můžu pokračovat, začal jsem přirážet. Už ze začátku jsem nasadil dost ostré tempo. Jiminovu chloubu jsem třel v ruce v rytmu mých přírazů. Během chvíle jsme byli oba hotový. Vystoupil jsem z něho a on se na mě otočil.

"Tak co, v pohodě?" zeptal jsem se ho. Jimin se postavil, oblékl si kalhoty a pak se pokusil posadit. Bolestně sykl, ale nakonec seděl relativně bez problémů.

"Až na to, že mě bolí prdel, je to víc než v pohodě," odpověděl mi a zavřel oči. Rozněžněle jsem se usmál a stáhl si ho do náruče.
"Promiň, nechtěl jsem ti ublížit," políbil jsem ho na tvář a začal jsem ho hladit po vlasech. Dokoukali jsme film a oba usnuli na gauči.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jaera Jaera | Web | 10. května 2016 v 10:25 | Reagovat

Aish! Proč je to tak krátký???
Těším se na další díl...

2 Karíšek tvůj milovaný xD Karíšek tvůj milovaný xD | 13. května 2016 v 16:55 | Reagovat

Tenhle díl byl super! Jsem fakt ráda, že jsi tam ten smut dala Keke é.é
Taky se omlouvám, že komentuji až teď, ale jak víš... Nemám teď čas vůbec na nic :(
Tuhle povídku miluji! Stejně tak tebe,  ženo ❤ těším se na další dil:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama