Leave me alone- díl 2.

13. března 2016 v 13:37 | Shadow |  Leave me alone
Tak jsem tu s dalším dílem. Nevím jaké byli vaše reakce na první díl, protože to (kromě Karis) nikdo nekomentoval. Doufám, že se vám první díl líbil a že na druhý budou větší ohlasy.Yoongi:
Je to už pár týdnů od toho dne, kdy k nám Jimin nastoupil. Každý den jsem cítil na svých zádech jeho pohled. Docela mě to znervózňovalo, z čehož jsem byl pořádně mimo. Nestává se často, vlastně se to nestalo nikdy, abych byl já, Min Yoongi, z někoho nervózní, a tím spíš z takového štěněte jako je on. Pokaždé když jsem měl příležitost, nenápadně jsem ho sledoval. Jednou jsem s ním dokonce mluvil, ale on si to asi nepamatuje. Potkal jsem ho v klubu, který patří jednomu z mých přátel. Jimin byl docela hodně opilí, ale celkem se s ním dalo mluvit, i když o úplných kravinách. Tu noc jsem ho taky viděl tancovat. Při občasném poslouchání jeho rozhovorů s našimi spolužáky jsem se dozvěděl ze se hlásil na konzervatoř, ale nepřijali ho. Nechápu to, protože tanečník je to naprosto dokonalý. A zpívat určitě taky umí, protože má krásný melodický hlas.

Byla přestávka a já Jimina opět nenápadně sledoval. Dnes na něm bylo něco jiného než obvykle, ale já nemohl přijít na to co to je. Všiml jsem si toho, až když na něj zavolal jeden z jeho kamarádů. Když se na něj otáčel, na chvíli se mu obličej zkřivil v bolestnou grimasu a ruku si držel u boku. To odpoledne jsme měli tělocvik, takže jsem měl příležitost podívat se, co se mu stalo. Nevím proč mě to zajímalo. To, co jsem viděl na jeho těle, se mi zrovna dvakrát nelíbilo. Měl pár nepěkných modřin a na tom boku jednu opravdu hodně velkou podlitinu. Měl jsem nutkání se ho zeptat, co se mu stalo, ale neudělal jsem to, stejně by mi to neřekl, bylo na něm vidět, že se ty modřiny snaží skrýt. Blížil se konec hodiny a s ním pro dnešek i konec školy. Jimin vypadal stále více nervózně, takže když jsme skončili nedalo mi to a sledoval jsem ho. Nenápadně jsem ho sledoval až k jeho skříňce. Všechno vypadalo v pohodě a já už se chystal odejít, když v tom jsem zaslechl hlasy.

"Ale, ale koho pak to tu máme? Náš malý Jiminek si přišel pro další výprask?" arogantní smích, který se ozval vzápětí bych poznal kdekoliv. Aron a jeho parta, kluci z vedlejší třídy, známý po celé škole tím, že šikanují ostatní. Stál jsem za rohem, tak abych nebyl vidět a sledoval je, čekal jsem co udělají. Min se jen ušklíbl a ignoroval je. Chtěl odejít, ale Aron mu to nedovolil. Prudce ho přitáhl zpět a přitiskl ho zády ke skříňkám. Jimin se mu vysmýkl a napálil mu pěstí do obličeje. Aron si promnul bolavou čelist a pokynul svým poskokům, aby šli po Minovi. Jimin se sice bránil, ale proti nim neměl šanci, protože na něj byli čtyři. Když jeden z nich nakopl Jimina do té podlitiny na boku, už jsem to nevydržel.

"Co si kurva myslíte že děláte?" zařval jsem a stoupl si proti nim.

"Ale... nazdar mafiáne. Přišel si zachránit tady buzničku? To se bude tátovi líbit," opět ten Aronův arogantní smích, který tak moc nesnáším.

*Co to říkal o Jiminovi, že je 'buznička'? Tak počkat on je... gay?* problesklo mi hlavou. Koukl jsem po Minovi, nevypadal zrovna nejlíp.

"Nechte ho na pokoji," sykl jsem po nich. Aronovi poskoci odstoupili od Jimina a Aron se jen zašklebil.

"Ještě se setkáme," zavrčel na mě a odkráčel si to i se svými kamarádíčky pryč. Klekl jsem si k Minovi na zem.
"Děkuju." zašeptal a potom omdlel.

*Jo, fakt skvělí. Nechat ho tu nemůžu, a jelikož nevím kde bydlí, musím ho vzít k sobě. Jenže jestli mě s ním někdo uvidí řekne, že jsem ho zmlátil já. A ještě lepší na tom je, že ten zmetek to určitě řekne svýmu povedenýmu fotříkovy. Jo, to se ti fakt povedlo,* nadával jsem si v duchu, když jsem ho bral do náruče a vydal se s ním domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 13. března 2016 v 14:57 | Reagovat

Yoongi je takový sladký, když se stará <3 Je mi Jimina hrozně líto. Aron je blbec, když mu tohle dělá! Všichni víme, že je tak teplej, až způsobuje globální oteplování! :D
Těším se na další díl <3

2 Karin Karin | 26. listopadu 2016 v 19:01 | Reagovat

Chudák Jimi a Aron je zmetek. O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama