Ani si nedokážeš představit jak- Vhope část 2.

22. února 2016 v 11:40 | Shadow |  Ani si nedokážeš představit jak...
Zdravím všechny, tak mě tu máte zas. Nejsem ještě asi definitivně zpět, jelikož teď mám nějaké divné období a psaní mi vůbec nejde. K dopsání tohohle smutu jsem se stěží dokopala, ale musím říct že se mi celkem líbí. Je to sice krátké, přitom jsem to psala skoro dva týdny, ale s tím nic neudělám . Po hodně dlouhé době jsem něco přednastavila jelikož jsem od neděle na lyžáku. Tak si to užijte, komentujte a napište mi názor.
Varování: 18+
Věnování: mojí zlatině Karis (doufám že si dáváš oraz, když už máš prázdniny)


Tae šel ke dveřím a zavřel je. Potom šel zpět k Hoseokovi, který stál zády v němu s tričkem v ruce. Objal ho zezadu a vytrhl mu ho z ruky.
"Myslím, že teď to potřebovat nebudeš," tričko odhodil někam za sebe a překvapeného Hoseoka shodil na postel.

Posadil se na jeho pas a držel mu ruce nad hlavou.
"Taehyungie,..." Hoseok to nedořekl, protože ho Tae umlčel polibkem. Trochu sebou házel a snažil se uvolnit z jeho sevření, jenže se mu to nepovedlo. Tae výhružně zavrčel, odtrhl se od jeho rtů a kousl ho do ucha.
"Zlobíš, brouku," zašeptal a zuby přejel po Hoseokově krku. Hobi trochu vzdychl. Taehyung se škodolibě zasmál a silně se zakousl do jeho klíční kosti, až z ní vytekl pramínek krve. Hoseok sykl bolestí a prohnul se v zádech, když mu Tae narval koleno mezi nohy.
"T-Tae, co m-mi to k-kurva děláš?"

"Ještě řekni, že se ti to nelíbí."

"To jsem ne-neřekl," vzdychl Hobi. Taehyung ho znovu začal líbat a pomalu pouštěl jeho ruce, když si byl jistý, že mu Hoseok konečně podlehl. Ten toho hned využil a dostal se pod jeho tričko. Po chvíli už to nevydržel a tričko mu prostě roztrhl.
"Hej, to jsi nemusel." Tae na něho naštvaně koukl a Hoseok se jen nevinně zazubil.
"To si odskáčeš, zlatíčko," zavrčel Taehyung a prudce škubl za Hoseokovi vlasy a zvrátil mu tak hlavu navzad.
"Au, sakra Tae!" vykřikl Hoseok a hodil po něm ublížený pohled.
"Promiň," zašeptal Taehyung a jako omluvu ho něžně políbil. Potom se rty přesunul k jeho bradavkám. Jednu mnul mezi prsty a druhou něžně okusoval. Hoseok se zmohl jen na slastné zavrčení, čemuž se Taehyung zachichotal. Volnou rukou se dostal k lemu Hobiho tepláků. Trochu mu je stáhl a prsty mu lehce přejížděl po podbřišku. Zvedl hlavu a sledoval ho nadrženým pohledem. Hoseok se zavřenýma očima a lehce zakloněnou hlavou tiše sténal pod každým jeho dotekem.
"Hoseokie, já tě neslyším," houkl nadrženým tónem Taehyung a svoji ruku posunul níž, pod jeho tepláky. Hoseok zavrčel něco, co mu Taehyung nerozuměl.
"Co jsi říkal? Nerozuměl jsem ti," uchechtl se a svou rukou začal přejíždět po celé jeho délce.
"Že...jestli ne-nenecháš...t-toho provokování tak..." snažil se Hoseok ze sebe dostat kloudnou větu, ale moc se mu to nedařilo.
"Tak co?" provokoval ho Tae dál. "Tohle," zavrčel Hoseok a strhl Taehyunga pod sebe. Ten mu věnoval jeden ze svých dokonalých nevinných úsměvů.
"Netvař se tak nevinně, sakra!" vyhrkl frustrovaně Hoseok. Taehyung na něj provokativně vyplázl jazyk a opět ho strhl pod sebe.
"O proti tobě, jsem nevinný až až," zasmál se a znovu ho začal dráždit, což Hoseok nečekal.
"Ah...Tae," vzdychl a zaryl mu nehty do zad. Taeho to trochu bolelo, ale byla to slastná bolest. Slíbal linii Hoseokova těla až k lemu tepláků, které i s jeho trenkami s každým dalším polibkem stahoval níž. Přejel jazykem po celé jeho délce, načež ho začal v pomalém tempu kouřit.
"Taehyugie... Ch-chceš abych... abych se zbláznil?" vydechl Hobi. Když se nedočkal odpovědi, začal se prohrabovat Taemu ve vlasech a určovat si vlastní tempo. Po chvíli se udělal, Tae vše poslušně spolykal a postavil se. Hoseok zůstal ležet s rukama vedle hlavy a vydýchával orgasmus. Tae ze sebe sundal kalhoty a lehl si zpět na Hoseoka. Ten se na něj díval z pod přivřených víček. Taehyung se jemně otřel svými rty o ty jeho.
"Tae, chci tě," zašeptal Hoseok, po tom co se Tae odtáhl. Tae se natáhl pro lahvičku jahodového lubrikačního gelu. Trochu si vylil na prsty a mezi tím co si Hoseoka připravoval, sál a okusoval jeho kůži na krku. Když usoudil, že příprava už byla dostatečná, na ruku si vylil další dávku gelu, kterou potřel svůj penis. Hodil si Hobiho nohu přes rameno a bez váhání do něho vnikl. Chvíli počkal až si Hoseok zvykne, protože se moc nestávalo, že by byl dole.
"Tak, už se sakra... pohni," vykřikl po chvíli Hoseok frustrovaně.
"Jak si přeješ...Brouku," odvětil mu Tae s úšklebkem a začal do něho tvrdě přirážet. Pokojem se během chviličky ozývali dvojice slastných stenů. Hoseok se po chvíli s výkřikem Taehyungova jména podruhé udělal a Tae hned po něm. Unaveně se svalil vedle něho na postel a přitáhl si ho do obětí.
"Asi tě tohle nechám dělat častěji," broukl Hoseok jen tak mimochodem. Tae se na něho s úsměvem podíval.
"To bych si klidně nechal líbit."

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Tak tímto máme VHope část za sebou, doufám že se líbí. Další na řadě je NamJin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 22. února 2016 v 18:58 | Reagovat

Mě se to líbilo. Hezky žádný protahování a hned na věc :-D
Těšim se na další díl...

2 Karis Karis | E-mail | Web | 28. února 2016 v 11:15 | Reagovat

Zlatíčko <3
Nejprve se chci omluvit, že komentuji až teď, ale šak víš, nebyl čas a teprve teď jsem otevřela notes xD
strašně moc ti děkuji, Vhope smut je vždycky takový lék na mou zlomenou duši T3T Ještě pořád se musím smát u toho jahodového lubrikantu xDDDDD
Taktéž jsem si musela celou povídku přečíst znovu, jelikož jsem si vůbec nebyla jistá o tom, co se stalo v minulém díle xD
Bylo to úžasný. A fakt moc děkuji a těším se na další díl <3

3 Natalii Natalii | Web | 29. února 2016 v 1:09 | Reagovat

waaah! >< cute!:3 nejsem zvykla na to, že by hoseok byl uke...but why not ^^ dokázala bych si na to zvyknout, hah ... :D
No těším se na další část, uvidíme, co se z toho vyklube ^^ na namjin jsem dlouuuho nic nečetla, takže se těším :3 ^^

4 Jaera Jaera | Web | 10. května 2016 v 9:22 | Reagovat

Miluju VHope <3 A Hobi jako uke... hmmm, to se mě líbit :D :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama