Únor 2016

Ani si nedokážeš představit jak- Vhope část 2.

22. února 2016 v 11:40 | Shadow |  Ani si nedokážeš představit jak...
Zdravím všechny, tak mě tu máte zas. Nejsem ještě asi definitivně zpět, jelikož teď mám nějaké divné období a psaní mi vůbec nejde. K dopsání tohohle smutu jsem se stěží dokopala, ale musím říct že se mi celkem líbí. Je to sice krátké, přitom jsem to psala skoro dva týdny, ale s tím nic neudělám . Po hodně dlouhé době jsem něco přednastavila jelikož jsem od neděle na lyžáku. Tak si to užijte, komentujte a napište mi názor.
Varování: 18+
Věnování: mojí zlatině Karis (doufám že si dáváš oraz, když už máš prázdniny)

Výkec tři - problémy a omluva

5. února 2016 v 11:06 | Shadow

Ahoj.
Strašně, strašně, strašně moc se omlouvám, že teď nepřidávám. Tenhle týden jsem měla prázdniny a chtěla jsem psát, jenže moje máma se rozhodla, že prostě bude pracovat na mém notebooku, takže jsem se tam za celý týden dostala asi jednou a jen na půl hodiny.
Co se týče 'Chyť mě jestli můžeš!' nevím jestli to dokončím. Upřímně mě tahle chapter ani moc nebaví psát, ale uvidím třeba mě ještě chytne. Mám teď rozepsanou povídku na Yoonmin, ale to předbíhám, protože ji chci začít přidávat až bude dopsaná. Ale možná ji začnu přidávat dřív a jestli ne tak to stejně nebude trvat moc dlouho, protože mě to hodně baví. (Píšu to ani ne týden a už mám asi pět dílů :) )
Až se dostanu ke svému notebooku tak bych zase chtěla začít psát 'Ani si nedokážeš představit jak...' jestli si to ještě někdo pamatujete. Ale nevím kdy to bude, takže do té doby POZASTAVUJI blog. Nebude to na moc dlouho předpokládám, že tak týden, dva. Do té doby se s vámi loučím.