My way - pokračování

5. ledna 2016 v 20:20 | Shadow |  Povídky na přání
Ahojky, tak jsem dopsala pokračování My way. Měla jsem to rozepsané už tak tři měsíce, ale co už. Hrozně moc se omlouvám všem co mají slíbenou povídku. Mám je všechny rozepsané, vážně, jen mě nějak opouští múza. No většina z vás píše taky, takže to snad chápete. Nic méně bych vám tohle pokračování chtěla věnovat jako takovou malou kompenzaci. Je to sice snad největší blbost co jsem kdy napsala, ale s tím nic neudělám. Užijte si to.
Varování: 18+
Věnování: Hatachi, Natalii, Lucce a samozřejmě Karis pro kterou byla povídka původně"Cože?" vyhrkl Hoseok a nevěřícně na Taehyunga zíral.

"Stěhuju se," Tae Hoseokovi uhýbal pohledem.

"Kam?"

"Do Tokia."

"Počkat, a-ale to je v Japonsku?! Kdy?"

"Za tři dny."

"Za tři dny!!! Kdy jsi mi to jako do prdele chtěl říct!" Hoseok vykřikl, až se Taehyung lekl.

"Původně jsem ti to chtěl říct den před odjezdem," Tae ustoupil o krok vzad.

"A to jako proč?"

"Společně s tím, že tě miluju. Nikdy by mě nenapadlo, že to cítíš stejně jako já," Hoseok se trhaně nadechl a promnul si kořen nosu.

"Prosím tě řekni mi, že je to jen pěkně debilní vtip."

"Rád bych," Taehyung otočil hlavu směrem k oknu, aby zakryl slané kapičky stékající po jeho lících.

"Promiň mi to," hlesl Hoseok, vyběhl ze dveří pokoje a nechal Taehyunga za sebou. Nemohl uvěřit tomu, že ho jen tak opustí. Tae si setřel slzy z tváře a spokojeně se zasmál.

"Promiň Hobi, ale je to jen "pěkně debilní" vtip."

*Flashback: Před dvěma dny

"Vážně nevím co mám dělat, až mu to řeknu bude na mě naštvaný," Tae frustrovaně vydechl a upřel pohled na Yoongiho sedícího naproti němu.

"Tak dej výpověď a nikam se nemusíš stěhovat. To je jednoduché a přitom skvělé řešení."

"Tak jednoduché to není. Nemůžu dát výpověď."

"Proč?"

"V dnešní době se dobrá práce shání těžko. A než bych něco sehnal, skončil bych na ulici," Taehyung jen stěží zadržoval slzy.

"To by zas takový problém nebyl..." Zauvažoval Yoongi nahlas.

"Eh..." Tae k němu nechápavě vzhlédl a obočí mu vystřelilo někam do vlasů.

"No mohl bys pracovat se mnou, tedy ne se mnou ale u mě, ve firmě."

"Ty máš firmu? Odkdy, prosím tě?" Taehyung byl naprosto zmatený.

"No ještě jí úplně nemám, ale tak ze měsíc už moje bude," Tae byl čím dál víc zmatený, kdyby se ho někdo teď zeptal jak se jmenuje,nevěděl by.

"Firma je tátova, ale ten za měsíc odchází do penze a přenechá celou firmu mě," zazubil se na něj Yoongi.

"Děláš si srandu? Jak to, že o tom nikdo z nás neví?" vyhrkl Tae a jeho předešlá skleslost byla rázem ta tam.
"Dozvěděl jsem se to až dnes ráno," Taehyungovi spadla čelist.

"A vážně by to šlo?" zeptal se po chvíli když se trochu probral.

"Jasně, kdyby si chtěl můžeš nastoupit hned zítra."

"Jako vážně?"

"Zařídit se dá všechno," usmál se Yoongi vítězně. Tae se postavil.

"Jdu dát výpověď."

"A já volám tátovi. Kdy chceš nastoupit?"

"Hmm... dejme tomu za týden."

"Ok, máš to mít."

Během chvíle bylo vše vyřízené a Taehyung s Yoongim se rozhodli zajít do kavárny.

"Tak mě tak napadá, co si z Hoseoka trochu vystřelit," povídá Yoongi po té co jim servírka přinese objednanou kávu.

"To nezní špatně, co přesně by to mělo být."

"No, když jsi mu ještě neřekl, že by si měl odjet. Tak by z toho teď teoreticky vzato mohl být super vtip. Nedávno si ze mě pěkně vystřelil, tak by jsi mu to mohl za mě oplatit."

"To si pamatuju. Smál jsem se tomu bůh ví jak dlouho," Taehyung chytil záchvat smíchu. Yoongi ho zpražil nepěkným pohledem.

"Promiň, ale ono to vážně bylo vtipné."

Když se Taehyung přestal smát, společně zosnovali plán jak si z Hoseoka dokonale vystřelit.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Taehyung seděl na posteli a vedle sebe měl hozený kufr. Měl zabaleno, aby Hoseok neměl nejmenší podezření, kdyby náhodou přišel. Jenže se tak nestalo a Tae začínal mít trochu pochybnosti, jestli ho tenhle vtip nebude stát celý jejich vztah. Hoseok mu sice odepisoval na smsky a Yoongi ho uklidňoval, že Hoseok nepatří mezi lidi, kteří dokážou být dlouho naštvaní, ale Taehyung měl čím dál větší strach. Skopl kufr a praštil sebou do postele, potřeboval spát.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Když se probudil bylo osm ráno, což bylo akorát, jelikož Hoseokovi napsal, že odlétá v deset. Šel do kuchyně a naházel do sebe něco k snídani. Potom strávil skoro hodinu v koupelně. Když vešel do své ložnice koukl po hodinách.

"Bože, už jsem horší jak holka." zasmál se sám sobě. Potom popadl kufr a odnesl ho do předsíně. Ještě prošel celý byt, jestli nezapomněl zavřít okno nebo tak něco. Počítal s tím, že Hoseok ho pak buď vyhodí nebo ho pár dní nepustí domů. Když všechno zkontroloval vydal se pomalu směr metro.

Když došel k domu kde bydlel Hoseok, bylo za deset minut deset.

*Akorát na čas,* pomyslel si Tae. Už sahal po zvonku, když se najednou zarazil. Bál se jeho reakce. Chvíli váhal, ale nakonec zvonek přeci jen stiskl. Dlouze a netrpělivě. Hoseok otevřel dveře a vykulil oči překvapením.

"T-Tae c-co tu děláš?" vykoktal.

"Přišel jsem se rozloučit." Hoseok stěží zadržoval slzy. Potom co mu to řekl, už ho nechtěl vidět, loučení s ním až příliš bolelo. Vytáhl telefon a koukl na čas.

"A-ale vždyť nestihneš let." řekl a hodil po něm tázavý pohled. Tae se na něj zazubil a sklopil pohled.

"Měl jsi pravdu je to jen 'blbí vtip'," prsty naznačil uvozovky a podíval se po starším. Hoseok na něj jen šokovaně hleděl.

"Kim Taehyung!!! Můžeš mi laskavě vysvětlit, kdy si dostal takhle debilní nápad?" zařval najednou až Tae leknutím odskočil a všichni lidé z okolí se po nich otočili. Hoseok čapl Taeho za zápěstí a vtáhl ho dovnitř. Zabouchl dveře, Taehyunga o ně zády opřel a chytl ho pod krkem.

"Prosím, nech mě to vysvětlit," zasípal Tae, když stisk Hoseokovi ruky zesílil.

"Fajn, máš půl minuty," odsekl Hoseok a Taeho pustil.

"Víš já... se měl vážně stěhovat. Jenže pak mi Yoongi nabídl, že můžu pracovat u něj, tak jsem dal výpověď. No a pak Yoongiho napadlo, že bych se za něj mohl pomstít a vzniklo z toho tohle," Taehyung ho trochu vyděšeně sledoval. Hoseok ho propaloval pohledem a z každým jeho slovem se k němu přibližoval.

"Fajn, s Yoongim si to vyřídím později, ale ty... si to odpykáš hned," zašeptal ledově a trochu se uchechtl nad Taeho výrazem. Nebyl tolik naštvaný, i když z počátku měl opravdu chuť Taemu jednu vrazit. Znovu ho natiskl na dveře, tentokrát však svým tělem a rukama se zapřel vedle jeho hlavy. Díval se mu do očí, viděl v nich tolik pocitů, že se v nich nevyznal. Taehyung po chvíli sklopil pohled.

"Hobi... P-proč se na mě tak díváš?" zašeptal Taehyung, když už mu Hoseokův pohled začínal být opravdu nepříjemný. On mu nijak mu neodpověděl, prostě se jen pomaličku přiblížil k jeho rtům a jemně se o ně otřel. Taehyung se toho trochu lekl, takový dotek nečekal. Hned na to, ho ale Hoseok chytil za zápěstí a odtáhl ho do obýváku. Znovu si ho přitáhl do objetí.

"Doufám, že chápeš jaký trest mám pro tebe vymyšlený," pošeptal mu, tak že se rty otíral o jeho ucho a následně ho do něj kousl. Taehyung se trochu ošil, to kousnutí v něm vyvolalo zvláštní pocity a způsobilo husí kůži po celém těle. Hoseok začal slíbávat linii jeho čelisti, až se dostal ke rtům. Trochu skousl jeho spodní ret, aby mohl svým jazykem prozkoumat jeho pusinku. Tae mu polibky váhavě opětoval, byl z něho zmatený. Hoseokovi však tohle během chviličky přestalo stačit. Rty se přesunul na jeho krk a zlíbal každé citlivé místečko. Sem tam ho kousl nebo mu udělal cucflek. Taehyung mu vláčněl pod rukama. Hoseok rozepl jeho košili a stáhl mu ji z ramen. To samé udělal se svým trikem, ovšem jakmile Taeho pustil, podlomili se mu kolena a rozplácl se na pohovce za ním. Hoseok se tiše zasmál, odhodil své triko někam do místnosti a vyhoupl se nad něj. Konečky prstů mapoval jeho svaly a párkrát jen tak zavadil o jeho bradavky. Tae jen tiše skučel. Bylo mu jasné, že dnes bude mít dlouhý den.

"Taehyungie... dívej se na mě," zašeptal Hoseok. Taehyung se zvedl na lokty a váhavě se na něj podíval. Setkal se s jeho vyzývavým pohledem. Hoseok se mu stále díval do očí, s perverzním úšklebkem se sklonil k jeho bradavce a vsál ji do úst. Jednou rukou se dostal k jeho kalhotám a provokativně škrtl nehtem o knoflík. Taehyung už to nevydržel, zaklonil hlavu a prudce vydechl, když ho začal masírovat přes kalhoty.

"H-Hoseoku...p-prosím, neprotahuj to," zvedl hlavu a prosebně se na něj díval. Ten na něj jen mrkl a pokračoval dál ve své práci. Pomaličku z něj stáhl kalhoty. Potom se posunul níž a letmými polibky obsypal vnitřní strany jeho stehen a schválně se vyhýbal jeho vztyčené chloubě. Když si Tae přeje to neprotahovat, protáhne to ještě víc, sice se už sotva držel, ale měl to být přeci trest. Taehyung už ztrácel nervy a začal sprostě nadávat.
"Fajn, jak chceš." zachraptěl Hoseok a nemotorně ze sebe shodil poslední kusy oblečení. Taehyung vykřikl bolestí, když do něj Hoseok vnikl bez přípravy celou svou délkou. I když původně měl Hoseok trochu jiné plány, chvíli počkal než si Tae zvykne, přeci jen mu nechtěl ublížit. Jakmile se Taehyung trochu pohl svými boky proti němu, začal bez milosti přirážet. Taeho to sice ze začátku ještě trochu bolelo, ale po chvilce už cítil pouhou slast, když se Hoseok začal činit na jeho penisu. Po chvíli se udělal a Hoseok chviličku po něm. Hoseok v něho vystoupil a postavil se. Taehyung se pokusil posadit, ale s bolestný syknutím si lehl zpět na záda a raději se otočil jen na bok. Hoseok našel svůj telefon a poslal Yoongimu rychlou smsku. TAE UŽ SI TEN VTÍPEK ODPYKAL TEĎ SI NA ŘADĚ TY.

Potom přešel zpět k Taemu a posadil se na zem vedle pohovky, na které Taehyung ležel.

"Tak co už si budeš pamatovat, že takovéhle vtipy nemám rád?" zadíval se mu do očí a Tae se trochu ušklíbl.

"Ne, naopak je budu asi dělat častěji."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 5. ledna 2016 v 20:39 | Reagovat

uáááááááááá!!!!!
Panebože panebožeee *-*
Od té jedné věty jsem měla děsnou husinu, kterou mám doteď :D
Bylo to úžasný! Chudáček Hobík tam na začátku. Dokážu si představit jak moc ho tenhle blbej vtip musel bolet... Vlastně to sama moc dobře vím no xD
Ale ten Yoongi :"D Splozenec pekla je to!! Kyungsooův učeň :D
Chtěla bych vědět, jak se, mu Hobi pomstíí T3T :D
A ještě jednou moc děkuji <3

2 Hatachi Hatachi | Web | 6. ledna 2016 v 17:47 | Reagovat

Tae je tak trochu provokatér, ne? Když okusil slast, tak bude dělat všechno pro to, aby ji zakusil znovu.
Jinak to bylo moc hezké...

3 Shadow Shadow | Web | 6. ledna 2016 v 20:49 | Reagovat

[2]: Ale jen jemně.

4 Natalii Natalii | Web | 10. ledna 2016 v 16:12 | Reagovat

Ahh!:3 Děkuji za věnování tohohle cute smutu, vážím si toho :3
A taky se omlouvám, že nekomentuju atd.. :D nemám moc čas, ale teď jsem se s k tomu dostala. ^^
Myslím, že si Taehyung tenhle trest zasloužil!:3 Huhuhu...ale zajímalo by mě, jakej bude mít trest Yoongi hmmm? xD podobnej?:D No asi ne .. ale bylo by to zajímavé:D
No nic, bylo to pěkné, jen piš dál!:)

5 Karin Karin | 26. listopadu 2016 v 17:55 | Reagovat

Ten konec mě rozesmál. :D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama