Chyť mě jestli můžeš!- Kapitola 1.

10. ledna 2016 v 19:27 | Shadow |  Chyť mě jestli můžeš!
Ahojky, tak co těšili jste se? Jsem tu s prvním dílem nové chapter. Minule jsem se zapomněla zmínit, že cover kreslila má úžasná kamarádka a spolužačka Míša. (Moc ti děkuju :*) Myslela jsem, že to půjde rychleji a lépe. Díl je hrozně krátký, ale prostě nemůžu psát dál, nevím proč od nového roku jsem nějak v háji. No nic, užijte si to.Mark seděl v kuchyni. Před sebou snídani, ve které se ale jen přehraboval. Dnes měl nastoupit na vysokou školu a nebylo mu zrovna nejlépe. "Marku, chceš hodit do školy?" křikl na něho jeho nevlastní otec z chodby. "Ne,to je dobrý pojedu busem." odpověděl mu a zvedl se ze židle. "Fajn, uvidíme se večer." zaslechl ještě, a pak už jen klapnutí dveří. Povzdechl si, nádobí dal do dřezu a šel k sobě do pokoje. Cestou ještě navštívil koupelnu. Do batohu naházel věci a vydal se na autobusovou zastávku.

~~~~~~~

Jacksona probudil zvonící telefon. Otráveně po něm hmátl. "Čau, šípková Růženko." ozval se z telefonu hlas jeho nejlepšího kamaráda. "Nazdar, můžeš mi vysvětlit proč mě otravuješ v šest ráno?"
"Věděl jsem, že zapomeneš."
"Na co?"
"Jdeme do školy, kámo."
"Tak na to jsem fakt zapomněl."
"Pojď mi otevřít, je tu zima."
"Počkat, cože? Kde je zima?"
"Koukni se z okna." Jackson se vyhrabal z peřiny, přičemž se málem přizabil a ve vteřině byl u okna. Mávl na Jaebuma stojícího před dveřmi, teleportoval se dolů a otevřel mu dveře. Otřásl se zimou. O chvíli později seděli proti sobě v kuchyni. "Stejně to nechápu. Proč musím chodit do školy, když mám stipendium díky basketu?" povídá Jackson a přisune k Jaebumovi hrnek s čajem. "Třeba proto, že budeš hrát za školní tým? Proč jsi tu nabídku vůbec přijímal, když nechceš chodit do školy?" zasmál se JB a upil z horkého čaje, čímž si spálil jazyk a povedlo se mu podpálit stůl jeho zvláštní schopností. Jackson na hořící stůl pohotově vylil svůj džus. "Moc se ti omlouvám. Poslední dobou se nějak nekontroluju a pořád něco podpaluju. Nevím co se se mnou děje." Zaúpěl JB a hodil po Jacksonovi omluvný pohled. "V pohodě, už jsem si na ty tvoje nehody zvykl. A alespoň jsme si kvit za ty rozbité dveře z minulého týdne." usmál se Jackson a došel pro hadr, aby uklidil tu spoušť. Potom šli na autobus. Díky té malé nehodě ho skoro nestihli. Nastoupili a Jackson se rozhlédl. Byl ze všech těch lidí trochu rozhozený, i proto neměl rád školu, bylo tam moc lidí. Normálně by se prostě teleportoval až ke škole, ale slíbil Jaebumovi že s ním bude jezdit. O pár zastávek později nastoupil do stejného autobusu i Mark. Jackson, který byl zabraný do rozhovoru s Jaebumem, jen přelétl pohledem nově nastupující lidi a přitom si ho všiml. Otočil se na Jaebuma, který mu něco nadšeně vykládal. "Hmm..." zamručel mu na odpověď a rozhlédl se. Ke svému potěšení zjistil, že kluk, kterého si před tím všiml, sedí kousek před ním. Něco ho nutilo se na něj stále dívat. Zabodl pohled do jeho zad. Pohled na chvíli odvrátil, ale hned se zase podíval zpět.


~~~~~~~~~~~

Celou cestu na sobě Mark cítil intenzivní pohled. Neviděl však nikoho koho by znal ani kdo by na něj mohl koukat. Celý den pak nemohl myslet na nic jiného. Věděl že ho někdo pozoroval, tohle poznal vždy. Po škole byl domluvený se svým kamarádem.

~~~~~~~~~~~

Ve škole byli dnes jen krátce, ale Jackson měl dnes první trénink. JB na něj nemohl čekat, protože ho doma čekala návštěva. Hned po tréninku vystřelil ze školní budovy a chtěl se přesunout domů. Potom si, ale všiml kluka, kterého potkali ráno v autobuse. Tím se jeho plán změnil a autobusem jel i domů. Sedl si tak, aby na něho měl dobrý výhled. Sotva došel k sobě, plácl sebou na postel. "Kdo to je?... Jak se jmenuje?"myšlenky se mu míhaly hlavou a nakonec z toho usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 heihachi heihachi | 12. ledna 2016 v 18:53 | Reagovat

úžasné!!Moc se těším na další díl!:3 Mohla bych se jen zeptat, v jakých dnech jej budeš vydávat?Abych si kvůli škole mohla pár minutek ukrást pro tenhle příběh:D Je to vážně paráda a jsem moc rádá, že jsi nakonec dala Markson.
Nejvíce mě zabilo :  "Nazdar, můžeš mi vysvětlit proč mě otravuješ v šest ráno?"
"Věděl jsem, že zapomeneš."
"Na co?"
"Jdeme do školy, kámo."
"Tak na to jsem fakt zapomněl."
xDDDDDDDDD Zlepšilo mi to celý den, děkuju!!!

2 Hatachi Hatachi | Web | 12. ledna 2016 v 19:43 | Reagovat

Zajímavé toto. Chlapci oplývají zajímavými schopnostmi. A čím pak asi disponuje Mark?
Jsem zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl...

3 Shadow Shadow | Web | 12. ledna 2016 v 21:02 | Reagovat

[2]: Možná tě asi zklamu, ale Markie jako člověk žádnou zvláštní schopnost nemá.

4 Karis Karis | E-mail | Web | 16. ledna 2016 v 12:39 | Reagovat

Jak jsem slíbila, teprve až teď jsem se donutila k tomu komentáři. Moji reakci máš nejspíš v chatu, tak se pokusím o inteligentní komentář, který není inteligentní už teď :D
Hrozně mě rozsekal Jackson a Bum :D Mark mi přijde takový roztomilý tady. /to on je pořád TwT/
Moc moc se těším na další díl, který už bude doufám delší! :3 Zajímá mě, co bude dál. Vidím v tom totiž trochu stalking :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama