Doteky anděla-kapitola 17.

20. prosince 2015 v 19:40 | Shadow |  Doteky anděla
Ahojky, tak jsem zase tu. Opět je to kratší, snad to nevadí. Zas nevím co sem mám napsat, tak snad jen užijte si to.Vypráví Kook:


*Středa večer: Týden byl skoro pryč. Každý den jsem si psal s Taeminem a byl stále nervóznější z toho, co se stane.*


Seděl jsem na židli, před sebou notebook, dělal jsem úkol a do toho jsem měl zapnutý chat a opět jsem psal Taeminovi.

"Kookie?" zašeptal Jimin a objal mě kolem ramen.

"Jimine, můžeš si to prosím nechat na nějakou příhodnější dobu," vyjel jsem po něm. Jimin si povzdechl a pustil mě. Zaklapl jsem notebook a otočil se na něj.

"Proč mě teď pořád jen odbýváš?" Jimin našpulil rty a zkřížil ruce na prsou.

"Promiň mi to, ale je toho na mě moc. Škola, do toho ta věc s Yoongim... prostě nemám skoro na nic čas ani náladu," zvedl jsem se ze židle a přešel k němu.

"Jestli chceš, budu se ti teď věnovat... stejně si potřebuju odpočinout."

"Nevím, ten poslední týden nám pocit, že to mezi námi bylo jen takové chvilkové pobláznění," Jimin se mi zadíval do očí.

"Ale no tak, Jiminie... to přeci nemyslíš vážně. Přeci tomu vážně nevěříš. Já tedy nevím jak u ty, ale já jsem si stoprocentně jistý, že tě miluju a to se nezmění," naklonil jsem hlavu na stranu a hodil po něm psí pohled.

"Já fakt nevím. Od doby co jsem tě poznal, cítil jsem se jako nejšťastnější člověk na světě, protože jsem měl tebe. Stal si se mým strážným andělem, někým na koho jsem se mohl spolehnout. Zůstal si se mnou, i když tě kvůli mně málem zabili. Jako jediný si zůstal, když si se dozvěděl mou minulost. Tak se tě ptám proč... proč mě teď přehlížíš Sušenko, hmm...?" pořád mě sledoval tím ztrápeným pohledem.

"Sušenko? Tak už si mi dlouho neřekl. Vážně se ti omlouvám, nepřehlížím tě... jen prostě, toho na mě je vážně moc. Až tohle všechno skončí, až budeme mít tu věc s Yoongim za sebou, všechno se vrátí k lepšímu," objal jsem ho a vtiskl mu mu pár polibků do vlasů. Několik minut jsme prostě jen tak stáli v objetí.

"Kdy že tě má Taemin... no však víš co?"

"Za dva dny, ještě máme čas. A zítra s tebou budu celý den, co říkáš?"

"Hmm...dobře," Jimin se jemně usmál.

"Jsem celkem unavený, asi půjdu spát," trochu jsem se od něj odtáhl.

"Půjdu taky."


*Čtvrtek: Celý den utekl až příliš rychle a já začínal mít opravdu strach.


Pátek: Celý den jsem byl roztěkaný a nedokázal jsem se na nic soustředit. K večeru jsem se chystal do baru. Věděl sem co mě čeká při cestě zpátky. Čím víc se to blížilo tím sem byl nervóznější.*

"Přijdeš příští týden?" zeptal se mě Chen když jsem se akorát chystal odejít.

"Nevím jak to budu stíhat, pak ti ještě napíšu. Musím jít, tak čau," zvedl jsem pohled od telefonu a věnoval jsem mu nervózní úsměv.

"Dobře, ahoj," rozloučili jsme se. Napsal jsem rychlou smsku Taeminovi. Už jsem byl kousek od školy, když mi někdo položil ruku na rameno. Otočil jsem se. Přesně jak jsem čekal, za mnou stál Taemin a pár dalších kluků, které jsem za ten týden stihl poznat. Jelikož ve skupině nebyl nikdo, kdo by to netáhl společně s Taeminem, rovnou jsme nasedli do auta. Během deseti minut jsme byli u Yoongiho domu. Kluci mi svázali ruce, jelikož Yoongi na ně čekal přede dveřmi.

"Jste tu nějak rychle," slyšel jsem hlas, který jsem si pamatoval ze svého prvního setkání s ním. Začal jsem sebou zmítat, přeci jen by nebylo úplně nejlepší, kdyby Yoongi chytil jakékoliv podezření. Yoongi se pouze zasmál a chytil mě pod krkem.

"Jsi hezčí než si tě pamatuju," ušklíbl se. Trhl jsem sebou.

"Dej ze mě ty pracky pryč, ty svině," sykl jsem na něj.

"Ale, ale... štěňátko si hraje na velkýho psa," opět ten arogantní smích, ze kterého jsem doslova šílel. Pustil mě a já sklonil hlavu.

"Blbečku," zašeptal jsem. Yoongi mi vrazil facku a pak se otočil na Taemina.

"Zavři ho nahoru," řekl mu a odešel někam do útrob svého domu.

"Tak pojď," pošeptal mi Taemin. Dovedl mě do většího pokoje a rozvázal mi ruce.

"Jdu za Yoongim. Tady jsou prášky na spaní."

"Na co prášky na spaní?" nedůvěřivě jsem na něj koukal a v ruce žmoulal lem svého trička.

"Věř mi bude lepší, když si je vezmeš. Nechci, aby ti Yoongi něco udělal, myslím že ta facka stačila a když budeš spát nepůjde za tebou," podal mi krabičku s léky.

"Fajn, kde je tu voda?" povzdychl jsem si rezignovaně,přeci jen tak špatný nápad to zase nebyl, pár dní jsem se pořádně nevyspal.

"Támhle je koupelna," řekl Min a odešel. Zvedl jsem se z postele a šel koupelny. V zrcadle, které tam bylo, jsem si prohlédl otisk Yoongiho ruky na své tváři. Potom jsem vyndal z krabičky prášek, spolkl jsem ho a šel jsem si lehnout.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 21. prosince 2015 v 22:56 | Reagovat

Jak tohle asi dopadne? Těšim se na další díl...

2 Narbie Narbie | Web | 27. prosince 2015 v 16:33 | Reagovat

Takhle to useknout..To se dělá? ^^
Těším se na další dil. :)

3 Karin Karin | 26. listopadu 2016 v 13:08 | Reagovat

Mám takový divný pocit snad to dobře dopadne 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama