Doteky anděla-kapitola 15.

6. prosince 2015 v 22:31 | Shadow |  Doteky anděla
Ahojky, tak jsem tu s patnáctým dílem. Možná jste si někdo všiml, že mám nový cover. Jak se vám líbí? No nic já končím užijte si to.
Varování: 18+
Věnování: Karis (Kvůli tobě jsem trochu předělala dějovou linii, tak doufám že budeš spokojená.)
Vypráví Kook:

Jimin se ke mně otočil zády a najednou to do sebe začalo vše zapadat. Chtěl mi to dát pořádně sežrat a z části se mu to i povedlo, ale teď ho donutím zapomenout.


Opatrně jsem se vyhrabal z peřiny, Jimin dělal že si mě nevšímá, takže jsem měl volnou ruku. Připlazil jsem se k němu a zezadu ho objal okolo pasu. Trochu sebou cukl a otočil ke mně hlavu.

"Jiminie, nech mě to odčinit," natiskl jsem se k němu a dýchal mu do vlasů. Když nic neříkal, jazykem jsem přejel od jeho klíční kosti až ke krku, kam jsem ho párkrát kousl a políbil. Naklonil hlavu na stranu, takže jsem měl lepší přístup. Několikrát jsem si ho označil. Je prostě můj a dnes mě od něj nic nedostane. Jednou rukou jsem mu zabloudil pod tričko. Prsty jsem mu přejížděl po břiše, zkoumal jsem každý záhyb jeho těla, i když jsem je znal už skoro nazpaměť. Trochu jsem se od něj odtáhl a zadíval se mu do očí.

"Tak co odpustíš mi to?" zeptal jsem se potichu a přiblížil jsem se k jeho rtům. Cítil jsem jeho zrychlený dech na své tváři.

"To si ještě promyslím," zašeptal a v očích se mu zaleskla hravost. Usmál jsem se, nakonec asi není tak naštvaný jak hraje. Díval se mi do očí a dravě mě políbil. Jazykem se mi proháněl v ústech jako vichřice, tak trochu jsem nestíhal jeho tempo. Zatnul jsem nehty do jeho boku a kousl ho do rtu.

"Au, ty...jeden," zasmál se a znovu mě políbil. Tentokrát však mnohem něžněji a iniciativu přenechával mě. Zaklonil jsem mu hlavu. Jimin nespokojeně zamručel a já se od něj odtáhl.

"Copak?" zeptal jsem se.

"Nic, jen mě z toho bolí za krkem."

"Tak proč to neřekneš hned?" se smíchem jsem zavrtěl hlavou. Pustil jsem ho, seskočil jsem z postele a sedl si mu na klín.

"Lepší?"

"O hodně," usmál se. Pomalu, s provokativně skousnutým rtem, jsem si sundal triko. Jimin mě pozoroval hladovým pohledem.

"Vrr, so sexy."

Zasmál jsem se, stáhl z něj tričko a povalil jsem ho na postel. Rukama mi přejel po stehnech až k bokům. Chytl jsem ho za zápěstí a držel mu ruce nad hlavou. Začal jsem ho líbat na krku. Pustil jsem jeho ruce a on mi jimi okamžitě začal klouzat po zádech. Párkrát jsem ho kousl do klíční kosti, (btw: Takovej pes :D) jazykem jsem nechával vlhkou cestičku až k jeho bradavkám. Jednu jsem mnul mezi prsty a druhé jsem se věnoval svými rty. Jimin zasténal a já se musel usmát. Znělo to božsky. Vytáhl jsem se zpět nahoru a zadíval se mu do očí. Vždycky je měl nádherné, ale teď byly krásnější než kdy dřív. Prsty jsem putoval po jeho břiše. Rozepnul jsem mu kalhoty, pak jsem se zarazil, ruku jsem stáhl zpět a Jimin po mě hodil tázavý a trochu vražedný pohled.

"Tak co, pořád se zlobíš?" vyzývavě jsem pozvedl obočí.

"N-ne, ale j-jestli nebudeš po-pokračovat, přísahám že se naštvu, a pak si nejmíň týden nesedneš na tu svoji dokonalou prdel."

Ze začátku koktal a konec věty už skoro frustrovaně křičel. Měl jsem chuť se začít smát. Tohle mučení mě bavilo.

"Taky tě miluju." zašvitořil jsem, zvedl jsem se z postele a chtěl sem odejít. Jimin okamžitě vylítl za mnou a natiskl mě ke zdi.


Vypráví Jimin:

Přitiskl jsem ho ke zdi.

"Já tě varoval." zavrčel jsem. Jungkook se pořád usmíval jak blbeček. Chytil jsem ho za vlasy a prudce mu zvrátil hlavu dozadu. Bolestně sykl, ale já i toho nevšímal. Může si za to sám, neměl mě provokovat. Jazykem jsem přejel přes jeho krk a volnou rukou jsem se dostal pod jeho kalhoty. Stiskl jsem jeho chloubu v ruce a Kookie hrdelně zasténal. Rychle si zakryl pusu rukou. Naklonil jsem se k jeho uchu.

"Ne, ne zlato. Chci tě slyšet."

Stáhl jsem mu kalhoty a klekl jsem si před něj. Tak nějak jsem začínal být rád, že budu nahoře já, protože když na to tak koukám myslím, že bych to pak byl já, kdo by se týden neposadil. Vzal jsem ho do úst. Kookie zvrátil hlavu na vzad a bouchl se o zeď. Pomalu jsem ho kouřil a pořádně si to užíval.

*Jen ať ví, jaké je to jeho mučení.*

Po chvíli už mě to přestalo bavit a nechal jsem ho se udělat, zase tak zlý na něj být nemůžu. Postavil jsem se. Na Jungkookovi bylo vidět, že sotva stojí a ze rtu mu tekla krev.

*Ok, tohle jsem asi trochu přehnal.*

Otočil jsem ho čelem ke zdi. Shodil jsem ze sebe kalhoty, které mi Kook předtím rozepl. Nejdřív jsem si ho chtěl vzít hned, ale přeci jen asi by mi za to nepoděkoval. Nasliněnými prsty jsem do něj vnikl. Jungkook prudce vydechl. Přidal jsem další a Kookie bolestně zasténal. Počkal jsem až si trochu zvykne a pak jsem jimi začal přirážet a všelijak je roztahovat. Po chvíli jsem uznal, že už by mu to mohlo stačit. Prsty jsem nahradil svým údem. Chvíli jsem čekal až si trochu zvykne. Když mu z tváře zmizela bolestná grimasa, začal jsem do něj přirážet. Nejdříve jsem zvolil takové pomalejší tempo, ale když Kook začal prosit o víc nic jsem nenamítal. Naše sténání muselo být slyšet až na druhém konci kolejí, ale v tu chvíli nám to bylo oběma jedno. Vzal jsem do ruky jeho znovu vzrušenou chloubu a začal jsem ji třít v rytmu svých přírazů. Po chvíli se Kookie dnes už podruhé udělal a já chvíli po něm. Vystoupil jsem z něj a oba jsme skončili na zemi opření jeden o druhého.

"Jiminie..." ozval se po chvíli Jungkook ležící na mé hrudi.

"Copak?" Zadíval jsem se do těch jeho krásných, tmavých očí.

"Měl si pravdu, když si říkal že si nejmíň týden nesednu,"zasmál se trochu.

"Omlouvám se."

"Nemusíš, sice se teď asi pár dní neposadím, ale i tak to byl nejlepší sex v mém životě."

"Oh... to mi lichotí," Usmál jsem se na něj.

"Miluju tě."

"I já tebe," vtiskl mi krátký, měkký polibek a mě se rozbušilo srdce, stejně jako když jsem ho políbil poprvé. Zvedl jsem se do sedu a rozhlédl se kolem sebe.

"Ehm... Kookie myslím, že máme menší problém," zasmál jsem se při pohledu na zeď o kterou jsem Kookieho opřel.

"Co... emm, no to pak nějak vyřešíme, teď se chci osprchovat."

Pohladil jsem ho po tváři a odnesl ho do koupelny.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 7. prosince 2015 v 16:23 | Reagovat

Jo jo...každý dobrý skutek po zásluze potrestán. Ale tenhle trest se mi moc líbil :-D
Jinak moc pěkný díl. Těšim se na další...

2 Shadow Shadow | Web | 7. prosince 2015 v 16:25 | Reagovat

[1]: Taky bych brala takový trestík. :P  od Jimina <3

3 heihachi heihachi | 7. prosince 2015 v 20:24 | Reagovat

Já tuhle povídku miluju.Děkuji za další díl a moc se těší na další.
Snad si Kook už za pár dnů sedne :-D

4 Karis Karis | E-mail | Web | 7. prosince 2015 v 21:37 | Reagovat

Oh my fucking God. Děkuji za dokonalý dárek k narozeninám!!! :3 děkuji za celý těmhle díl! Sice se teď cítím jako největší úchyl, ale... Nevadí. Jsem strašně ráda, že jungkook konečně vystrcil růžky :D trochu mi tam připomíná mého úchylneho spolužáka, který dneska byl trošku nadrzeny a chtěl mě znásilnit:D přes kalhoty... Z boku :'D
A Jimin.. Omg. Prostě. Oh. Tak on to rád tvrdě jo? Omggg. Já už fakt. Nemůžu :D
Ehh..ja ten komentář ukončim a půjdu dodělat protokol z chemie.
Ps: ignoruj chyby a mou vypatlanost :D

5 Shadow Shadow | Web | 7. prosince 2015 v 22:31 | Reagovat

[4]: Ty si připadáš jako úchyl ? A Jak si mam asi připadat já?

6 Narbie Narbie | Web | 8. prosince 2015 v 19:17 | Reagovat

Yah...pornooooo~~~

Uhn, omluv mě.. Ale má zvrácená duše byla uspokojena.^^

Těším se na další díl. ^^

7 Karin Karin | 26. listopadu 2016 v 13:01 | Reagovat

Tak konečně se k tomu dostali. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama