Doteky anděla-kapitola 13. 1/2

21. listopadu 2015 v 21:21 | Shadow |  Doteky anděla
Ahojky. Tak tu jsem z dalším dílem. Ovšem zase jen s půlkou(no půlkou je to hodně krátké nemá to ani 350 slov, ale zítra večer jsem snad hodím ten zbytek) právě jsem to dopsala. Jelikož jsem byla od 7 ráno v Mladé Boleslavi a když jsme od tamtud odjížděl, tak jsme zabloudili a přijeli jsme až po 7 večer. :D Vím že mám vydávat ve středu, ale nějak poslední dobou vůbec nemám čas ,takže teď budou díly vycházet v sobotu a v neděli podle toho jak budu stíhat psát. Užijte si to.
Vypráví Jimin:

*S Jungkookem to šlo lépe než jsem čekal, s Minem si chtěl promluvit, takže byla velká naděje, že nám pomůže. Ale Taemin měl čas až v pondělí odpoledne, takže jsme měli s Kookem měli volný víkend.*


"A co budeme dělat teď?" zeptal se mě Kook zvláštním, na něj až nepřirozeně vysokým tónem hlasu, když jsme se vrátili z nákupu.

"No já nevím jak ty, ale já se pustím do uklízení tohohle," ukázal jsem na nákup položený na stole. Kook zavrčel, něco co jsem mu nerozuměl a odešel do koupelny. Pokrčil jsem nad tím rameny a začal jsem uklízet. Z nudy jsem si k tomu pustil písničky. Nakonec jsem uklízel, zpíval a u toho ještě tancoval. Při jedné prudší otočce, jsem zavadil o poličku s několika sklenicemi. Pár z nich se rozbilo a já si pořezal ruku. (*Jsem já divná nebo jen navedená? Sama nechápu, proč se jim pořád snažím ublížit :D)

"Jimine co... se stalo?" Kook ke mně přišel a opatrně prohlížel mou pořezanou ruku. Rány nebyly hluboké, ale krve z nich bylo dost.

"Pojď," pobídl mě a táhl za sebou do koupelny.

"A c-co to s-sklo?" vykoktal jsem.

"Sklo počká, já to potom uklidím. Teď ti musím ošetřit tu ruku," Ruku mi strčil pod proud studené vody, sykl jsem bolestí. Kook otevřel skříňku a vytáhl obvaz.

"Co jsi to vyváděl, že se ti povedlo tu poličku shodit, co?" Ptal se mě Jungkook se smíchem, když mi obvazoval ruku a já se tvářil jak zmučené štěně.

"Tancoval."

"Ty jsi tancoval? V kuchyni?"

"Hmm... jo?" pípl jsem.

"Ty jsi takový moje trdlo, vždyť tam není místo. Jo a mimochodem, nejsem tu jediný, kdo dobře zpívá."

"Cože, ty-ty jsi mě slyšel?"

"Myslím, že tě slyšeli všichni co tu bydlí, vzhledem k tomu jak si řval. Ale hlas máš božskej," Kook po mě hodil vyzývavý pohled a skousl si spodní ret. Zdravou rukou jsem ho objal kolem pasu.

"Děkuju," zašeptal jsem a pak se od něj odtáhl. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 13:39 | Reagovat

Kyaaach! Omlouvám se, že jsem minule díly nekomentovala, nebyl čas... Ale omg. Tenhle díl. Že byl Kook v koupelně a ehm ehm... Dělal uchylarny? :D
Heyy Jimin ne trochu jak já... Taky si zpívám v kuchyni a tancuji u toho... Nebo alespoň... Se o to snažím :"D a taky se mi vždycky něco stane...:DDD
kyaaah moc mě mrzí, že ten díl je tak krátký :( ale těším se na další! :3

2 Shadow Shadow | Web | 22. listopadu 2015 v 14:59 | Reagovat

[1]: Já tancuju a zpívám si všude kde se dá :-D . A s tím ze je tato část 13. dílu je tak krátká nic neudělám. Prostě není čas

3 Hatachi Hatachi | 22. listopadu 2015 v 20:40 | Reagovat

Pěkné, ale ktátké. Těšim se na pokračování :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama