Doteky anděla-kapitola 8.

6. října 2015 v 16:21 | Shadow |  Doteky anděla
Čauky tak jsem tu s dalším dílem (vím že je to o den dřív ale z osobních důvodů jsem nucená to udělat takhle, další díly normálně v sobotu a ve středu). Jinak konečně jsem se v ději posunula někam dál. Tak si to užijte.
Varování: 15+ (Trochu násilnější)


(menší spoiler)


Vypráví Jimin:

*Od doby co přišel Kook uplynulo dva a půl měsíce. Za tu dobu se toho hodně událo. Například to, že už mě díky Kookiemu nikdo nešikanuje. Z Kooka se nějakým záhadným způsobem stala školní hvězda a jelikož kamarádí se mnou už si na mě nikdo nedovolí. Hodně jsme se sblížili. Přidal se k naší taneční skupině, díky němu jsme vyhráli tu soutěž na kterou jsme se s kluky připravovali v době jeho příchodu. A další věc, donutil jsem ho zpívat v jednom klubu. Ze začátku mi za to nadával, ale teď je rád. Lidi ho milují stejně jako mě. Občas vystupuji s ním nebo Kook používá moje texty. Prostě jsme si nějak tak navzájem prospěšní. Když o tom tak přemýšlím... miluju ho, víc než cokoliv na světě. Díky němu jsem si za ty skoro tři měsíce na Yoongiho ani nevzpomněl.*Seděl jsem v pokoji a čekal až se Kookie vrátí. Z nudy jsem poslouchal písničky co jsem měl v mobilu, i když už většinu z nich neposlouchám pořád jsem líný je smazat. Zastavil jsem se u jedné, u té kterou jsem poslouchal po tom co mě Yoongi zradil. I Hate U od Simona Curtise.

(Kdyby někoho ta písnička zajímala.)Ta písnička ve mně vyvolávala spoustu bolestných vzpomínek. Z přemýšlení mě vytrhla příchozí zpráva od Kooka. No od Kooka lépe řečeno z jeho mobilu. Nevěřícně jsem na zprávu zíral.

AHOJ JIMINE. TVŮJ PŘÍTEL NENÍ ZASE TAKOVÝ TVRDÁK JAK SE TVÁŘÍ. DOUFÁM ŽE TI NEVADÍ ŽE JSEM SI HO NA CHVÍLI PŮJČIL. YOONGI Pod zprávou fotka zmláceného Kooka ležícího na zemi v nějaké zapadlejší uličce s rozbitou hlavou.

"Ten hajlz! Jestli ho dostanu do rukou zabiju ho, přísahám že ho zabiju!" zařval jsem a vylítl z pokoje. Na fotce byl vidět kus budovy, která je nedaleko.

*Kookie vydrž, za chvíli jsem u tebe.*

Běžel jsem na místo kde jsem tušil tu ulici. Díky bohu trefil jsem se. Kook seděl opřený o zeď. Byl při vědomí, díky bohu.

"Kookie, panebože co ti to provedl?"

"Jimine si to ty?" trhl sebou a vzápětí se bolestným výkřikem vrátil do své původní pozice. Zavolal jsem záchranku. Nemocnice naštěstí nebyla daleko.


Vypráví Kook:

Šel jsem z klubu ve kterém mě Jimin donutil vystupovat. Ze začátku mi to vadilo, ale po čase se z toho stala moje vášeň. Už od chvíle co jsem tam dnes došel, jsem měl divný pocit. Věděl jsem, že se něco stane, ale nevěnoval jsem tomu přílišnou pozornost. Už jsem byl skoro doma, když mi zastoupila cestu parta kluků v čele s pohublým blonďákem.

"Co chcete?" zeptal jsem se jich, ledově klidným hlasem. Mou výhodou bylo, že v takovýchto situacích jsem dokázal zachovat chladnou hlavu. Blondýn přišel ke mně a zadíval se mi do očí.

"Nech Jimina na pokoji. Je můj!" zašeptal a hodil mě na zeď.

Bolelo mě celé tělo. Tepalo mi ve spáncích a nevěděl jsem kde jsem. Zbili mě, a blonďák mi sebral mobil, který po mě hodil když odcházeli. Zvedl jsem se a opřel se o zeď. Chtěl jsem dojít domů, jenže jsem nemohl. Měl jsem takové bolesti, že každý pohyb byl utrpení. Seděl jsem tam bůh ví jak dlouho. Motala se mi hlava a neměl jsem pojem o čase.

"Kookie, panebože co ti to provedl?" ozval se vedle mě povědomí hlas. Trhl jsem sebou. Lekl jsem se, že se vrátili. Slova mi nedávala smysl, hlava mi třeštila a bolest mi otupila smysly.

"Jimine, jsi to ty?" zašeptal jsem, když jsem rozeznal siluetu ve světle pouličních lamp. S bolestný výkřikem jsem se vrátil zpět do polohy, v níž jsem před chvílí byl. Slyšel jsem jak Jimin někomu telefonuje. Po chvíli přijela záchranka a já upadl do bezvědomý.


Vypráví Jimin:

Seděl jsem u něj s mobilem u ucha a podle pokynů dispečerky jsem opatrně kontroloval, jestli nemá nějaká vážnější zranění, která bych musel před ošetřit sám. Těsně před tím než přijela záchranka Kook upadl do bezvědomí. Naložili Kooka a mě poslali domů. Šel jsem, i když se mi to dvakrát nelíbilo. Před tím než mi přišla ta hrozivá smska se mi chtělo spát, teď jsem ale neměl na spánek ani pomyšlení. Přišel jsem do pokoje a zase si pustil tu písničku. Nakonec jsem usnul bezesným spánkem. Probudil jsem se v šest ráno. Včera jsem dostal od sanitáře číslo na recepci do té nemocnice kam odvezli Kooka. Vzal jsem svůj telefon a pohrával jsem si s ním v ruce. Vzhledem k tomu, že jsem jediný na koho mají kontakt by mi nějaké informace dát mohli, ale zároveň nejsem z jeho rodiny. Nakonec jsem se tam rozhodl přeci jen zavolat.

"Dobrý den, tady recepce nemocnice U svaté Anny. Přejete si?"

"Dobrý den, jsem Park Jimin. Včera v noci k vám přivezli mého přítele Jeona Jungkooka. Chtěl bych se zeptat na jeho zdravotní stav."

"Ano, to souhlasí, ovšem pokud se chcete něco dozvědět bude lepší sem přijít osobně."

"Dobrá, děkuji vám nashledanou."

"Nashledanou."

Stál jsem před nemocnicí a přemýšlel, jestli mám vůbec jít dovnitř. Nakonec jsem dovnitř šel. Byl jsem nervózní. Myslel jsem, že mi o něm ani nic neřeknou.

"Dobrý den jsem Park Jimin, dnes ráno jsem sem volal."

"Jistě mluvila jsem s vámi po telefonu, jsem Kang Kihye. Jste tu kvůli Jeonu Jungkookovi, že?" zeptala se recepční a zadala něco do počítače.

"Ano, jsem tu kvůli němu. Jak je na tom?" hlas mi přeskakoval, ale snažil jsem se mluvit zřetelně.

"No moc vás asi nepotěším. Ještě včera upadl do kómatu a před chvílí ho odvezli na sál s vnitřním krvácením."

Měl jsem pocit že se tu asi složím.

*Kook je na operaci? Yoongi jsi synem smrti,* v mých žilách se vařila krev. Poděkoval jsem recepční a poprosil ji aby zavolali až budou mít další zprávy. Potom jsem zavolal k Taemu potřeboval jsem si s někým promluvit. Domluvil jsem se s ním že se sejdeme v kavárně.

"Ahoj Tae," broukl jsem, směrem k mému kamarádovi, sedícímu naproti mně.

"Ahoj Jiminie. Stalo se něco? Vypadáš jako bys celou noc nespal," Tae na mě ustaraně koukal.

"Taky že jsem nespal. Tae, Kookie je v nemocnici!" hlas se mi zlomil a do očí už se mi zase nahrnuli slzy.

"Panebože, co se stalo?" Tae vypadal opravdu vyděšeně.

"To Yoongi," zašeptal jsem.

"Jak to víš že to byl on?" mlčky jsem k němu po stole přisunul mobil se zprávou ze včerejšího večera. Tae koukal do mobilu asi pět minut s otevřenou pusou.

"Jak je na tom?" zeptal se pak.

"Chvíli před tím než jsem ti volal, jsem byl v nemocnici. Je v kómatu a musel na operaci s vnitřním krvácením," sotva jsem to dořekl začal zvonit můj telefon. Doslova jsem po něm skočil.


INFO: Hrozně se omlouvám za to, co jsem Kookiemu udělala. Udělala jsem to fakt nerada, je to můj ultimate bias a psalo se mi to fakt špatně, ale pro děj povídky to bylo prostě nezbytné. Ovšem má to i své světlé stránky.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 6. října 2015 v 19:44 | Reagovat

Dobře...pochopim, že jsi ublížila svému UB. Ale co nepochopim je, proč jsi tenhle díl tak blbě usekla !!!
Teď nevím, kdo Jiminovi volal. Jestli volali z nemocnice nebo to byl ten zmetek Yoongi...
No...jsem strašně moc zvědavá, co bude dál. Moc se těšim a netrpělivě čekam na další díl...

2 Shadow Shadow | Web | 6. října 2015 v 19:57 | Reagovat

[1]: Musim přece trochu napínat ne XD

3 Karis Karis | E-mail | Web | 6. října 2015 v 21:10 | Reagovat

Ty jedna mrnavaaaaa! *nevadi, ze nevi kolik ti je a jak vysoka jsi*
Jak jsi mohla?! Ahhh . Pffft. Na facku holka, na facku. Takhle blbe to useknout!! Dostanes necim po hlave, ty joo!! :D
Chci vedet kdo volaaaaal T-T a Yoongině dame pres drzku! Jak si to sakra dovoluje?!! :D pff mel by radsi jit spat a vubec se tam neobjevovat :DDDD
Nah nah tesim se na dalsi dil <3

4 Shadow Shadow | Web | 6. října 2015 v 22:13 | Reagovat

[3]: Řekla bych ze jsme tak stejně starý a měřím 168cm. Tak si to nějak přeber. XD A ne že ty bys nikdy nic takhle blbě neusekla viď. Co třeba minulý díl banwol,hnn... :D ;-)

5 Natalii Natalii | Web | 8. října 2015 v 20:22 | Reagovat

!!!:( Nerada vidím, když se stane tohle...a zrovna Kookiemu:(, zlatíčko naše ... >< , No ale nedočkavě čekám na další díl! Necháváš nás napjaté !:D Těším se:3

6 Karin Karin | 25. listopadu 2016 v 21:37 | Reagovat

Doufá že se z toho dostane a ty hajzlové dostanou co si zaslouží moc pěkně píšeš. :-(  O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama