Už víš co chci?-dodatek

28. září 2015 v 20:33 | Shadow |  Oneshots
Tak jsem vám napsala to pokračování. Byla to hrozná fuška a celou dobu jsem se u psaní usmívala jako největší debil, vzhledem k tomu že to je první 18+ povídka co jsem napsala, ještě lepší když u nás spí bráchův spolužák (chodí do 6.třídy) a neustále mi všichni čumí do počítače XD. Takže od toho nic moc nečekejte, je to pí*ovina a některé pasáže vůbec nedávají smysl. Normálně bych to jsem ani nedala ale když si to žádáte.
Varování:18+
Věnování: všem co komentovali původní jednorázovku"Ah...Yoongi...ně-někdo může...přijít," vzdychne Hoseok Yoongimu do rtů. Yoongi přeruší jejich polibek. S mírným úšklebkem a frustrovaným povzdechem zamkne dveře od pokoje. Otočí se a vzápětí je přišpendlen zády ke dveřím, které před chvílí zavřel. Yoongi překvapeně vytřeští oči, tohle rozhodně nečekal. Myslel si, že se bude Hoseok držet zpátky a on si s ním bude moct dělat, co se mu zachce. Překvapilo to i samotného Hoseoka, ale byl odhodlaný Yoongimu oplatit to, jak ho před tím neustále mátl. Jazykem mu přejede po holé kůži na krku, nechávajíc za sebou vlhkou cestičku.

"Um... Hobi," vzdychl Yoongi, když Hoseok nechal na jeho krku velký červenofialový flek.

"Tohle už jsem od tebe dlouho neslyšel," usmál se Hobi trochu posmutněle. Potom se mu ale na tváři usadil úchylný úsměv, při pohledu na Yoongiho, stále opřeného o zeď, se slastně přivřenýma očima a skousávajíc svůj spodní ret.

*Jak může sakra být někdo tak sexy?* ptal se Hoseok v duchu sám sebe,když si uvědomil, že jeho kalhoty začínají být čím dál těsnější.

"Už ti někdo řekl jak dokonale vypadáš?" zašeptal Yoongimu do ucha a následně slabě skousl jeho ušní lalůček. Yoongi se ošije, Hoseokův dech ho lechtá na tváři a způsobuje mu husí kůži.

"Nemyslíš, že postel by byla lepší?" zašeptá trochu přiškrceně, jeho zrychlený dech mu nedovoluje mluvit nahlas.

"Hmm... já nevím, kdo mi z ní před chvílí utekl a rozhodl se, že u zdi se mu líbí víc," zasměje se Hobi, když vidí Yoongiho reakci na svá slova.

"Pitomče," vykřikne Yoongi a než Hoseok stačí jakkoliv zareagovat, shodí ho do peřin.

"Teď si zase budu hrát já," prohlásí a s vítězoslavným úšklebkem se posadí na Hoseoka.

"Tak ty si chceš hrát jo?" Hobi pobaveně zvedne obočí a rukama jen tak jakoby mimochodem zavadí o lem Yoongiho trička. Yoongi se usměje, líbí se mu takhle Hoseokova osobnost, kterou zatím nepoznal. Skloní se k němu a něžně ho políbí. Než stihne udělat cokoliv dalšího Hoseok z něho sundá triko a vymění si s ním pozice. Polibek, který byl ze začátku něžný, se rychle změní v dravou bitvu o nadvládu. Když to Hoseoka přestalo bavit, přesunul se na Yoongiho krk. Ještě párkrát si ho označil, potom sjel níž k jeho bradavkám. I když byl sám už bolestně vzrušený, nesmírně ho bavilo Yoongiho
mučit. Když byl se svou prací spokojený vytáhl se opět nahoru a zadíval se Yoongimu do očí a rukou ho začal pomalu dráždit přes látku kalhot.

"Hobi... nemuč mě... už prosím," podařilo se Yoongimu říct mezi slastnými vzdechy. Hoseok z něho stáhl kalhoty i s boxerkami. A najednou začal zvonit jeho telefon.

"No to si ze mě děláte prdel!" zařval frustrovaně a slezl z Yoongiho za účelem najít svůj telefon zahrabaný kdesi v pokoji.

"Ty vole máma, pšt," Hoseok rychle přijal hovor.

"Ahoj mami."
"Ahoj zlato. Nevyrušila jsem tě z něčeho? Zníš nějak divně."
"Ne, jen jsem... um...cvičil? Co jsi potřebovala?"
"Jen jsem ti chtěla říct, že musíme s tvým otcem nečekaně odjet, takže budeš přes víkend doma sám. Stihla jsem dojít nakoupit, takže něco k jídlu si uvařit zvládneš,ne?"
"Jo jasně. Ještě něco ,mám rozdělanou nějakou práci."
"Ne to je všechno. Tak pa v pondělí zlato."
"Dobře, ahoj."

"Aish, to se může stát jen mě. Moc se ti omlouvám," Hoseok se omluvně podíval na nahého Yoongiho ležícího na boku v jeho posteli.

"Neomlouvej se, za to nemůžeš," Yoongi se posadil a nohy spustil z postele. Hobi k němu pomalu přešel a obkročmo si mu sedl na klín.

"Takže, kde jsme to skončili?" podíval se Yoongimu do očí a laškovně se kousl do rtu. Yoongi se jen zasmál a zajel rukama pod Hobiho tričko které z něj následně sundal. Začal jemně okusovat jeho klíční kost a svýma nenechavýma rukama šmejdil po jeho těle. (WTF??? já jsem fakt hodně divná). Hoseok stejně jako před tím shodil Yoongiho do postele a sedl si na něj. Jazykem nechává na Yoongiho těle vlhkou cestičku, od krku až k podbřišku, kam mu věnuje pár motýlích polibků. Pak už se začne věnovat Yoongiho chloubě, která už se značně dlouho dožaduje pozornosti. Párkrát po ní přejede rukou
a pak se mu začne věnovat i ústy. Yoongi prudce zvrátí hlavu vzad a nehty zaryje do prostěradla, když Hoseok přejede jazykem po celé jeho délce jazykem. Hoseok ho kouřil v pomalém tempu a kdykoliv se Yoongi pokusil donutit tempo zrychlit, vždy se mu podařilo ho rychle zpacifikovat a dál pokračoval v mučení. Po chvíli už ho ale ovládla touha, přivlastnit si Yoongiho tělo. Slezl z něho a sundal ze sebe kalhoty. Po té se vrátil a němu do postele.

"Tak co, ty děvko. Chceš připravit nebo to máš rád tvrdý?" pošeptal mu do ucha. Yoongi k němu otočil hlavu a dravě ho políbil.

"Fuck me hard, please," řekl po tom co se odtrhl od jeho rtů.

"Jak si přeješ," zasmál se Hoseok a pronik do Yoongiho na jeden příraz až po kořen.

Po chvíli se celým domem ozývaly dvojice slastných vzdechů až Hoseok dostal strach že je uslyší i sousedi. Po chvíli na své ruce ucítil Yoongiho sperma. Ještě párkrát do něj přirazil a udělal se hluboko do něj. Pomalu z něj vystoupil a Yoongi se k němu otočil čelem.

"Proč ti volala máma?" zeptal se.

"Jedou s tátou nečekaně pryč a já mám celý víkend volný barák. Tak mě napadá nechceš tu zůstat se mnou?"

"Zůstanu. Pod jednou podmínkou."

"Cokoliv si budeš přát," zasmál se Hobi a vtiskl Yoongimu rychlou pusu na rty.

"Už mi nikdy neříkej, děvko."


Z nějakého záhadného důvodu právě umírám smíchy z toho Hoseokova výrazu XD
Tak co líbilo? Já vím je to kravina ale na to že jsem tohle psala poprvé tak myslím dobrý. Kometář potěší.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 28. září 2015 v 20:49 | Reagovat

Náhodou...mě se to líbilo. Takové pokračování jsem myslela :-)
A ten maminy telefonát byl dokonalý :-D

2 Shadow Shadow | Web | 28. září 2015 v 21:02 | Reagovat

[1]:  Děkuju děkuju. A pokud jde o ten maminy telefonát tak ten se tam objevil více méně náhodou. Hobiho máma má totiž zázračnou schopnost přijít nebo volat v tu nejnevhodnější chvíli.A tuto schopnost po ní Hobi zdědil. Že Karis? XD

3 Karis Karis | E-mail | Web | 28. září 2015 v 22:59 | Reagovat

Jzsss to bylo super :3 ty jo! Na první smut paráda! Mě se do mého prvního smutu povedlo tak strašně zamotat a styděla jsem si to po sobě vůbec přečíst a zkontrolovat chyby xD a doteď to tak mám :DD
Ten telefonát mě vaše zabil. Trochu mi to připomíná moji mámu. Jsme jednou stali se spolužáky na chodbě a řešili se lehce úchylne věci a ona mi zavolala abych věděla kdy mi jede bus :"DDDD
Samozřejmě, že to zdědil po své mamce! :D chudáček. Má holt štěstí no :"DDDD
Btw ten gif. Omg. Zrovna dneska mi Hobi celý den ruinuje život a ten gif mě úplně oddelal xD hned jsem si ho uložila :DD
Nádherné porno na dobrou noc :3 haha a to jsem šla spát ještě před čtením jenže pak... Pak... Ehehehe :D moc se mi to libilo :3 a dobrou noc přeji! :D

4 Shadow Shadow | Web | 29. září 2015 v 5:55 | Reagovat

[3]: Já ten gif našla už dřív ale včera jsem prostě hledala Hobiho fotku kde má nějakej úchylnej face(a ze jich je spousta) a opět jsem na něj narazila do teď umírám smíchy. :-(

5 Natalii Natalii | Web | 29. září 2015 v 14:52 | Reagovat

Tak tohle bylo povedené!:3 rozhodně lepší než všechny mé porna..:D fakt se to se to dobře četlo :3 dobrá práce, těším se na další uchylarny :D ^~^

6 Shadow Shadow | Web | 29. září 2015 v 15:11 | Reagovat

[5]: Teda takové ohlasy jsem fakt nečekala. Moc děkuju. A ty úchylárny teď asi budou častěji. :-P

7 Gii Gii | E-mail | 9. února 2016 v 19:24 | Reagovat

Woah.. Tak tohle pokračování se ti fakt povedlo :D
Nejvíc mě dostala ta Hobiho máma a Yoongi, kterej si nechce říkat děvko.. Ta děvka by mi k němu sedla (sorry sorry jestli jsem někoho urazila ale prostě jsem to sem musela napsat :DD)
Jo a...
Je mi úplně jedno že to sem píšu půl roku po tom, co jsi to sem přidala :DD Jsem hold zaostalý člověk 😃

8 Karin Karin | 26. listopadu 2016 v 13:36 | Reagovat

Pěkné a ten telefon neměl chyb. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama