Doteky anděla-kapitola 5.

26. září 2015 v 18:08 | Shadow |  Doteky anděla
Ahojky,omlouvám se, že to vyšlo pozdě špatně jsem to natavila a nevšimla si toho. S tímhle dílem nejsem vůbec spokojená. Psala jsem to skoro týden a to to nemá ani 1500 slov, šlo to opravdu z těžka hlavně ten konec. Tak snad se to někomu bude líbit. Varování: žádné
Vypráví Kook:

"A co když tě chci poznat?" vypadlo ze mě.
"Nevím, je to prostě divný, když se o mě v dobrém slova smyslu zajímá někdo jiný než moji kamarádi z mé staré školy." řekl Jimin smutně a odvrátil hlavu na druhou stranu.

Klekl jsem si před něj, abych mu viděl do tváře. Po líci mu stékala slza. Jemně jsem ji setřel hřbetem ruky a položil jsem své ruce na ty jeho, které měl složené v klíně. Když jsem ho začal hladit po ruce trhl sebou. Podíval se na mě uslzenýma očima, zřejmě se snažil z mé tváře vyčíst, jestli to myslím vážně. I když jsem mladší, v tu chvíli mi to tak nepřišlo. Byl jak ustrašené štěně, které jeho pán vykopl na ulici.


Vypráví Jimin:

Nechápal jsem to. V tu chvíli jsem nechápal naprosto nic. Nevěděl jsem proč brečím, nebrečel jsem od té doby, co jsem sem přestoupil. A ať jsem se snažil sebevíc, nenašel jsem důvod, proč by se o mě tenhle úžasný kluk, který mě právě hladil po ruce a starostlivě se na mě díval, zajímal.

"Myslíš, to opravdu vážně?" zeptal jsem se, asi po pěti minutách, co jsme si jen tak koukali do očí.

"Přímo smrtelně," odvětil mi a jemně se usmál. Pořád jsem mu koukal do očí. Měl je tak krásné, tmavě hnědé a hluboké, že by se v nich člověk dokázal utopit. Vypadal jako anděl, chyběla mu jen křídla a svatozář. Hrozně se mi líbil, sice jsem ho znal sotva den, ale byl mi sympatický, jenže pochyboval jsem o tom, že by byl na kluky. Nevím jak je to možné, ale on byl první člověk kterému jsem začal věřit, od té doby co...co se stala ta věc s Yoongim. Jen jsem doufal, že Kooka přijmou lépe než mě. Opravdu jsem pochyboval o tom, že by se dokázal ubránit jako já. Mě už šikanovali pouze psychicky, od té doby co mě jednou jeden z těch debilů co mě šikanují, napadl a já ho zmlátil. Díky tomu už si na mě nikdo na nedovolil, ale na něho... nevypadal na to, že by se dokázal bránit. Z mého přemýšlení mě vytrhl můj zvonící telefon. Vytáhl jsem ho z kapsy a hovor přijal.

"Ahoj Tae, co se děje?"

"No, kde si? Čekáme tu už deset minut a ty nikde," ozvalo se z telefonu.

"Ježíš, já na to úplně zapomněl hned jsem tam, tak zatím," s tím jsem hovor típnul a zvedal jsem se z postele.

"Ty, nikam nejdeš zůstaň hezky tady. Doktor říkal, že nemáš nikam chodit, jen ve stavu nejvyšší nouze," chytil mě Kook za ruku.

Vyškubl jsem se mu: "Ale, tohle je stav nejvyšší nouze. Zapomněl jsem na to, že jsem včera přesunul trénink a kluci na mě čekají."

"Však, když nebudete mít jeden trénink tak se nic nestane. Takže šup zpátky," opáčil se Kook a otočil mě čelem k sobě.

"Ale stane. Za dva měsíce máme soutěž a ještě ani nemáme choreografii," řekl jsem naštvaně.

"Fajn, tak teda běž, ale já jdu s tebou," zíral jsem na něj jako kdyby spadl z Marsu.

"Cože si to říkal?" zeptal jsem se, chtěl jsem se ujistit že jsem slyšel správně.

"Že půjdu s tebou," zopakoval.
"To snad nemyslíš vážně?"

"Chceš, tam jít nebo ne. Nezapomeň, že si teď v mojí péči," řekl Kook s vítězoslavným úšklebkem.

"Fajn," přecedil jsem skrz zuby,: "Tak teda pojď."

Když jsme přišli do tělocvičny, kluci už se rozcvičovali. Jakmile Taehyung spatřil Kooka skočil na něj a povalil ho na zem.

"Ahoj Sůšo, kde se tu bereš. Tak hrozně dlouho jsem tě neviděl," zapištěl Tae a my na něj jen nechápavě zírali.

"Ahoj Tae, taky jsem rád že tě vidím, ale mohl bys mě prosím pustit, jinak mě udusíš," vydechl Kook, kterého Tae drtil v objetí. První se probral Hoseok, který okamžitě vytáhl Taeho do stoje a potom se podíval na mě.

"Kdo to je?" zeptal se.

"No, to je můj nový spolubydlící, Jungkook," vyhrkl jsem, byl jsem pořád v šoku z toho jak Tae na Kooka skočil. Tak nějak jsem začal tušit od koho má Kook tu směšnou přezdívku.

"A ty ho znáš odkud?" zavrčel Hoseok na Taeho a probodl Kooka pohledem, asi se mu moc nelíbilo, že se na něj jeho přítel tak vrhnul.

"Jako malý jsme byli sousedi, vždycky jsme si spolu hráli, ale my se potom přestěhovali sem. Neviděli jsme se asi 5 nebo 6 let." Tae se zazubil a pomohl Kookiemu vstát.

"Hmm...tak to jo. Ale to pořád nevysvětluje co tu dělá," tentokrát se zase všichni nechápavě dívali na mě.

"Tak to vám rád vysvětlím," ozval se Kook.

"Jimin má totiž díky mě otřes mozku. A já ho mám v opatrovnictví. Takže ho musím hlídat," dodal.

"Jo to je sice zajímavý, ale mohli by jsme začít. Povídat si můžeme potom," probral jsem se konečně.

"Fajn, tak pak můžeme někam zajít," vykřikl Tae. Podíval jsem se na Kooka, jestli souhlasí. Ten jen pokýval hlavou na souhlas.

"Dobře, tak po tréninku někam půjdeme. Kluci jdete taky?" otočil jsem se na Namjoona a Jina.

"Jo, proč ne stejně jsme měli v plánu někam zajít," odpověděl mi Jin.

"Ty dneska netrénuješ?" sjel mě Namjoon pohledem.

"Ne, já nemůžu. Kvůli Kookovi mi to doktor zakázal."

"Hmm... tak to je teda skvělí. Na jak dlouho?"

"Nevím, příští týden jdu na kontrolu a pak se uvidí."

"Super. Máš už alespoň dodělanou tu novou chorošku?"

"Jasně, že jo. Tak jdeme na to," řekl jsem a sedl si k přehrávači. Kook se posadil vedle mě.

"Kooku, nechceš se k nám přidat?" zeptal se najednou Tae.

"Ne, to nejde akorát bych vás rozhodil," opáčil se Kook.

"Ale to není špatný nápad. Včera si mi říkal, že rád tancuješ, takže šup,šup," podíval jsem se na Kooka, který na mě koukal takový tím "to jako fakt" pohledem.

"Tak fajn no," řekl nakonec otráveně a zvedl se. Zopakoval jsem klukům základní kroky, které jsem je učil už minule. Kook je během chvíle zvládal, takže jsme mohli pořádně začít. Po dvou hodinách byli kluci vyčerpaní a já usoudil, že to pro dnešek stačilo. Byli čtyři odpoledne a my se dohodli, že se sejdeme v sedm u Taeho doma. Šel jsem kluky kousek vyprovodit s tím, že tělocvičnu uklidím s Kookem. Když jsem se vrátil Kooka jsem nenašel v šatně kde jsem ho nechal a řekl mu, aby tam na mě počkal. Šel jsem tedy do tělocvičny, že to tam uklidím a Kooka najdu potom. Když jsem otevřel dveře zůstal jsem stát s otevřenou pusou. Kook mě z mobilu puštěnou melodii nějaké písničky, kterou jsem neznal, tancoval a u toho si ještě zpíval. Nic dokonalejšího jsem v životě neviděl. Měl úžasný hlas a to mi včera tvrdil, že ho to sice baví, ale nejde mu to. A ty kroky... prostě paráda. Najednou se Kook otočil a mobil, který dosud držel v ruce, se rozletěl po částech po celé tělocvičně s ohlušující ranou, kterou způsobila špatná akustika v místnosti. Koukal na mě stejně vyjeveně jako já na něho.

"Ty-ty jsi mě vi-viděl?" zeptal se roztřeseným hlasem, po několika minutách soutěže v zírání na toho druhého. Slabě jsem přikývl, myslel jsem, že to ani nepostřehl, ale asi si toho všiml, protože uhnul pohledem a jal se sbírat svůj telefon. Když měl všechny části svého mobilu vyrazil ze dveří. Chvíli jsem jen zíral na prázdnou chodbu, ve které před chvílí zmizel. Uklidil jsem tělocvičnu a šel jsem zpět na kolej. Cestou jsem přemýšlel co se mu asi stalo a ani jsem nedoufal, že bych ho našel v pokoji. K mému překvapení tam určitě byl, sice jsem ho neviděl, ale poznal jsem to podle bot. Podíval jsem se na hodiny, bylo půl páté odpoledne. Zakručelo mi v břiše, tak jsem si šel udělat něco k jídlu.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 26. září 2015 v 21:59 | Reagovat

Moc hezký díl. Jsem zvědavá, co bude dál. Moc se těšim na další díl...

2 Karis Karis | E-mail | Web | 26. září 2015 v 23:45 | Reagovat

Počkat. Byli čtyři, v sedm se měli sejít u Taeho a Jimin šel jist v jednu? What? To už jako blouznim nebo já nevím... Možná jsem jen moc vypatlana a můj psychicky stav mi nepovoluje probrat důležité informace. Ow wateverrr... XD
Ti dva jsou spolu tak cute :3 a taky oh my I'm gonna die! XD vhope *-*
Těším se na další díl :3

3 Shadow Shadow | Web | 26. září 2015 v 23:51 | Reagovat

[2]: ano sorry sorry hned to opravim

4 Karin Karin | 25. listopadu 2016 v 21:21 | Reagovat

Ty dva jsou zlatíčka. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama