Doteky anděla-kapitola 1.

12. září 2015 v 19:23 | Shadow |  Doteky anděla
Tak máme tu první část Doteků anděla. Ještě přesně nevím ve který den bude povídka vycházet. Takže zatím to bude tak jak budu stíhat přepisovat, pak až toho budu mít přepsaného víc tak to přednastavým a bude to vycházet pravidelně. Tak si to užijte a předem děkuji za každý komentář. (psáno za neustálého a pěkně otravného hrabání naší želvy :D )
Varování: Zatím žádné


Vypráví Jimin:

Seděl jsem ve škole. Byla hodina, ale já měl i přes to v uších sluchátka. Před sebou otevřený sešit kam si píšu svoje texty. Miluju hudbu, tanec a hlavně rap. Zvoní.

*Konečně,* pomyslel jsem si. Byl pátek a já měl trénink se svou taneční skupinou. Celý týden jsem vymýšlel novou choreografii. Posbíral jsem ze země své věci, které mi shodili moji otravní a neustále mě šikanující spolužáci. Vyšel jsem na chodbu, v ruce učebnice a svůj milovaný sešit. Najednou vyběhl z poza rohu nějaký kluk, kterého jsem tu v životě neviděl. Vrazil do mě, všechny moje věci se rozletěli po chodbě a já se skácel k zemi. Díky bohu už na chodbě nikdo nebyl. Otevřel jsem oči, nade mnou stál ten kluk co mě srazil. V rukou držel moje věci a zvědavě si mě prohlížel. Začal jsem se zvedat a rukou si mnul bolavé místo na hlavě.

"Jsi v pořádku? " zeptal se a podal mi moje věci.

"Snad jo," odpověděl jsem suše a skenoval ho pohledem. Měl na červeno obarvené vlasy, velké tmavě hnědé oči a roztomilí nosík.

Zářivě se na mě usmál a pak řekl: "Moc se ti omlouvám, jsem tu nový v pondělí mám nastoupit. Byl jsem v ředitelně a tam mi bylo řečeno, že mám jít do téhle třídy pro kluka jménem Park Jimin. No a já jsem šel, ale pak začalo zvonit a já se rozběhl aby mi neutekl. No a pak jsem tě sejmul."

Znovu mi věnoval svůj zářivý úsměv. Zíral jsem na něj jak na boží zjevení. Byl jsem unešený tím jeho krásným úsměvem. Byl tak roztomilí. Začínal jsem z něj být nervózní. Chvíli jsme na sebe jen tak koukali. Pak se ten kluk praštil rukou do čela.

"Jsem já to ale nezdvořák, ani jsem se ti nepředstavil. Jsem Jeon Jungkook," řekl po chvíli. Nakrčil ten svůj roztomilí nosík a napřáhl ke mě ruku. Zase jsem na něj jen koukal. Pak jsem se ale probral.

Přijal jsem nabízenou ruku a odpověděl mu: "Já jsem Park Jimin."

Trochu jsem zčervenal. Kook na mě chvíli koukal. Vzal můj obličej do dlaní a zkoumavě si mě prohlížel.

"Vážně si v pohodě?" zeptal se znovu. Věděl jsem, že v tu chvíli jsem byl červený jak rajče a hlas by mě zradil tak jsem jen přikývl. Kook mě pustil a zasmál se.

"Tak to je teda super. Hledám tě a nakonec tě sejmu."

~~~~

Vypráví Jungkook:

Seděl jsem v ředitelně svojí nové školy a čekal na ředitele. Po chvíli vešel postarší pán. Vypadal velice mile. Postavil jsem se a uklonil se.

"Ty musíš být Jungkook," Podíval se na mě s milým úsměvem.

"Ano, to jsem já," odpověděl jsem a posadil jsem se když mi to gestem ruky naznačil.

"Tak tě tu u nás vítám a doufám že se ti tu bude líbit," chvíli ještě mluvil, a pak mě poslal pro kluka jménem Park Jimin. Řekl mi ve které třídě ho najdu a tak jsem šel. Začalo zvonit tak jsem se rozběhl a by mi neutekl. Zaběhl jsem za roh a do někoho jsem vrazil. Dotyčný se skácel k zemi a věci co nesl se rozlétli po celé chodbě. Rozhlédl jsem se, když jsem nikoho neviděl oddychl jsem si. Rychle jsem sesbíral věci toho kluka který stále ležel na zemi. Pak jsem si stoupl nad něj a začal si ho prohlížet. Měl černé vlasy a krásné plné rty. Kolikrát už mi někdo říkal, že jsem zamotal hlavu nějakému klukovi, ale poprvé se mi stalo že kluk zamotal hlavu mě. Vypadal drsně, ale zároveň roztomile. Trochu jsem se lekl, když otevřel oči a začal se zvedat. Ruku si držel za hlavou a mnul si místo kam se praštil. Chvíli jsem na něj koukal. Po chvíli jsem si uvědomil že na něj jen tak civím, tak jsem se ho zeptal jestli je v pořádku. Když řekl,že snad ano musel jsem se usmát. Omluvil jsem se mu a v krátkosti mu řekl jak se to stalo, že jsem ho srazil. Znovu jsem se neubránil úsměvu. Potom jsem si vzpomněl že jsem se mu nepředstavil. Praštil jsem se rukou do čela.

"Jsem já to ale nezdvořák ani jsem se ti nepředstavil. Jsem Jeon Jungkook," s tím jsem mu podal ruku. Chvíli na mě koukal, pak mou ruku přijal a konečně se mi představil. Byl to ten za kým mě ředitel poslal Park Jimin. Jak jsem tak na něj koukal zdálo se mi, že je nervózní. Chtěl jsem vědět proč, jestli to náhodou není kvůli mně, ale zeptat jsem se nemohl. Vzal jsem jeho obličej do dlaní a znovu jsem se ho zeptal jestli je v pořádku. Zčervenal jak rajče, což jsem shledal nanejvýš roztomilým a přikývl. Pustil jsem ho protože, už jsem věděl co jsem vědět chtěl. Byl nervózní ze mě.

"No to je teda super. Hledám tě, a nakonec tě sejmu," zasmál jsem se. Líbilo se mi, že je ze mě nervózní. Díky tomu jsem tak nějak díky bohu zapomínal na fakt, že jsem z něj nervózní taky.

"Tak co, půjdeš se mnou do ředitelny?" vypadlo ze mě po chvíli trapného ticha.

"Ehm... no jo. Jen si skočím pro něco do skříňky," vykoktal Jimin. Kousek poodběhl ke své skříňce a otevřel ji. Vytáhl batoh naházel do něj nějaké knihy a oblečení. Znovu jsem si ho začal prohlížet. Postavou byl vyloženě sportovní typ. Bylo na něm vidět, že hodně posiluje. Jackson říkal, že takový kluci jsou dobrý v posteli. Napadlo mě, když jsem ho tak pozoroval. V duchu jsem se zasmál nad svými perverzními myšlenkami. Z mého přemýšlení mě vytrhl Jiminův hlas.

"Tak co jdeš, nebo budeš dál civět do zdi?" Oklepal jsem se a jako opařený jsem koukal na Jimina, který mě pobaveně sledoval. Byl opřený o zeď, jedno obočí vytažené nahoru a s pobaveným úšklebkem na rtech mě sledoval.

"Ale, ale copak ty se nesnažíš udělat dobrý první dojem? Nejdřív mě sejmeš, pak mi čumíš na zadek. Co bude dál... pokus o znásilnění?" zasmál se. Zrudl jsem.

Chtěl jsem mu to nějak vysvětlit, ale jediné co jsem byl schopen říct bylo: "No, ehm... Já..." větu jsem nedokončil, protože mi Jimin skočil do řeči. Za což jsem v tu chvíli děkoval bohu.

"No to je jedno. Jedeme do tý ředitelny pospíchám," Chytil mě za zápěstí a táhl mě chodbou do ředitelny.

"Asi nevíš co mi ředitel chce, viď ?" zeptal se po chvíli a zastavil u dveří ředitelny. Záporně jsem zakroutil hlavou, mluvit se mi nechtělo už takhle jsem se před ním ztrapnil dost.


~~~


Vypráví Jimin:

Zaklepal jsem na dveře ředitelny. Pořád jsem nechápal co mi ředitel může chtít v pátek odpoledne když ví, že máme s kluky trénink a proč pro mě poslal někoho kdo sem ještě ani nenastoupil. Po chvíli vyšel ředitel uklonil jsem se a šťouchl jsem loktem do Kooka aby se taky uklonil. Ten následoval mého příkladu.

"Volal jste mě pane řediteli?" zeptal jsem se.

"Ano, potřebuji si s tebou promluvit. Pojďte dál, chlapci," odpověděl mi ředitel. Vešel jsem a otočil se na Kooka který zůstal stát na chodbě.

"Kooku, co je?" zeptal jsem se ho, když jsem si všiml jeho zmateného pohledu.

"Nic, to neřeš," odpověděl mi. Jen jsem nad tím pokrčil rameny a šel jsem si sednout. Kook zavřel dveře a posadil se vedle mě.

"Jimine, jak jistě víš jsi jediný na internátu, kdo ještě nemá spolubydlícího," začal ředitel a já sebou trhl.

"Do-dostanu spo-spolubylícího? Koho?" vykoktal jsem nevěřícně. Nechtěl jsem spolubydlícího, ne po tom co se stalo s Yoongim. A už vůbec ne jestli to je Kook.


(poznámka autorky: Co se stalo mezi Jiminem a Yoongim se dozvíte později *zlověstný smích)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 12. září 2015 v 19:56 | Reagovat

Při té poslední větě mě napadlo moje ihymy, kde byli Jimin a Yoongi taky spolubydlící a Jimin byl sikanovan xD zrovna Yoongim xD
Máš na svědomí moje výtlemy z Kooka a Jimina xD jako fakt. A taky to, že mě máma servala, že zase cumim do mobilu a nejdu dělat chlebíčky :'D fakt se mi to libilo, a začínám hořet nedočkavosti nad tím, co se stalo mezi Yoongim a Jiminem. A jsem si jistá, že Jungkook bude jeho spolubydlícího!! :D Jaaaj já se tak těším na další díl T3T

2 Shadow Shadow | Web | 12. září 2015 v 20:35 | Reagovat

[1]: No já měla u některých z tvých povídek podobné záchvaty smíchu.Když jsem to psala tak jsem z toho taky chytala záchvaty smíchu. O to to bylo horší že to bylo o hodinu ve škole. XD A jinak to s tim Jiminem a Yoongim mě napadlo právě u té tvojí povídky :D

3 Narbie Narbie | Web | 12. září 2015 v 20:54 | Reagovat

Tak.. já si sice nejsem jistá, ale napadlo mě, že se Yoongi s Jiminem bavil a kamaradil. A jelikož je Jimin terč k šikanování, ti co ubližují jemu, ublížili i Yoongimu.

Jelikož děcka jsou svině v jakémkoli věku. Znám to..

4 Shadow Shadow | Web | 12. září 2015 v 21:42 | Reagovat

[3]: Začátek hádáš správně, ale ten zbytek už je vedle. Ale stím že děcka jsou svině jen souhlasím.

5 Hatachi Hatachi | 12. září 2015 v 22:48 | Reagovat

Jimin nechce spolubydlícího?
Napadlo mě, že Jimin s Yoongim chodil a ten ho pak opustil, tím mu hodně ublížil a zlomil mu srdce. Proto se Jimin brání někoho si k sobě pustit blíže. Ale je to jen moje doměnka, třeba je všechno úplně jinak...
Jsem tedy zvědavá, co bude dál. Moc se těšim na další díl...

6 Shadow Shadow | 12. září 2015 v 22:58 | Reagovat

Jsem moc ráda ze se to alespoň někomu líbí. Co se týče Jimina a Yoongiho všechny domněnky jsou svým způsobem správné . Sama jsem to totiž ještě pořádně nevymyslela :D

7 Natalii Natalii | Web | 13. září 2015 v 0:02 | Reagovat

Waah, vypadá to fajn. ^.^ Nějaké ty úchylárny na pokoji s Kookiem (doufám teda že s ním!:D) nebudou vůbec špatné ^^, těším se na další díl:)!

8 Shadow Shadow | 13. září 2015 v 6:46 | Reagovat

[7]: O úchylárny nebude nouze ti mi věř.

9 Karin Karin | 25. listopadu 2016 v 20:59 | Reagovat

Tak to bude zajímavé až budou spolu bydlet. :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama